Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Promocja! Indie praktyczny przewodnik :: 64,50 zł ::.
Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Wyszukiwarka (odnaleziono: 243) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 13
 Angielski - Idiomy (książka + audio CD)
Angielski Idiomy przeznaczony jest dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swój zasób słownictwa, doskonalić rozumienie ze słuchu, a zwłaszcza poznać związki frazeologiczne charakterystyczne dla współczesnego języka angielskiego. Polecamy go także jako materiał uzupełniający oraz do powtórki przed maturą, FCE, CAE i CPE, ponieważ znajomość idiomów jest wymagana podczas części ustnej egzaminów.
Wydawnictwo: EDGARD
19,90 zł
przechowalnia
 Angielski - Konwersacje (+Cd mp3)
Audio Kurs Angielski Konwersacje uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Kurs polecany jest zarówno osobom początkującym, jak i średnio zaawansowanym, które pragną wzbogacić zasób słownictwa.Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów, uporządkowanych tematycznie w 17 lekcjach, m.in.: rozmowa o pogodzie, zgubiłam się w mieście, dzwonię w sprawie pracy, w restauracji, u lekarza, składanie reklamacji, mój szef to potwór, planowanie oficjalnego spotkania.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Angielski - Kurs dla wiecznie początkujących  (CD Gratis)
Aby lepiej mówić i więcej rozumieć!Angielski Kurs dla wiecznie początkujących jest unikalnym pakietem dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę, jednak w dalszym ciągu mają trudności z komunikowaniem się w języku angielskim. W skład Kursu wchodzą: Drukowany podręcznik (208 stron)Zestaw siedmiu płytProgram komputerowy Kurs umożliwia naukę w sposób zintegrowany lub przy wykorzystaniu wybranych pomocy - w zależności od sytuacji: na komputerze, w domu, w samochodzie, w drodze do pracy.
Wydawnictwo: EDGARD
69,90 zł
przechowalnia
 Angielski dla dzieci. Pierwsze słówka w obrazkach
Pierwsze słówka w obrazkach to bogato ilustrowana książka która uczy dzieci języka angielskiego. Za pomocą zabawnych kolorowych obrazków prezentuje podstawowe angielskie słownictwo. Różnorodne ćwiczenia zachęcają do aktywnej nauki angielskich słówek i sprawiają że jest ona wspaniała przygodą. Specjalnie z myślą o rodzicach i nauczycielach do każdej ilustracji dodano przykład zdań z użyciem angielskich słówek wraz z polskim tłumaczeniem.
Wydawnictwo: EDGARD
17,99 zł
przechowalnia
 Angielski Idioms & Phrasals Verbs + CD
600 najważniejszych idiomów i phrasal verbsAngielski Idioms & Phrasal Verbs:- blisko 4 godziny wysokiej jakości nagrań - tylko rodowici Brytyjczycy- przykładowe zdania do wszystkich zwrotów- 600 najważniejszych idiomów i phrasal verbs- ćwiczenia z odpowiedziami- dodatkowe słówka i przydatne informacje - idealne do powtórki przed maturą, FCE, CAE i CPE
Wydawnictwo: EDGARD
49,90 zł
przechowalnia
 Angielski. Kryminał z ćwiczeniami. A Way out of Hell. Poziom B1-B2 (Książka + ćwiczenia)
Wielka Brytania po aferze podsłuchowej tabloidu "News of the World". Kontrowersyjny dziennikarz śledczy ginie w okolicznościach wskazujących na samobójstwo. Jego siostrzeniec, odbywający staż w londyńskiej gazecie, nie wierzy w oficjalną wersją wydarzeń.
Wydawnictwo: EDGARD
19,99 zł
18,99 zł
przechowalnia
 Arabski. Krok dalej. Audio kurs EDGARD
Posługuj się biegle językiem! Rozmawiaj płynnie i swobodnie. Rozbudowane słownictwo, rozmówki, ciekawostki, nauka wymowy. Arabski Krok dalej:- 221 minut wysokiej jakości nagrań ? profesjonalni lektorzy,- nauka prawidłowej arabskiej wymowy,- 1500 niezbędnych słów i praktycznych wyrażeń,- kaligrafia,- ciekawostki: współczesny język arabski, ropa naftowa, prezenty, Al-Andalus ,- ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami.
Wydawnictwo: EDGARD
36,90 zł
35,00 zł
przechowalnia
 Chiński Kaligrafia Nauka pisania znaków krok po kroku
Nauka pisania znaków krok po kroku. Ponad 270 znaków ułożonych wg 60 kluczy. Wymowa, znaczenie, i przykładowe słowa CHIŃSKI Kaligrafia to wyjątkowa książka, z którą poznasz:- zapis ponad 270 chińskich znaków i skutecznie się ich nauczysz,- sposoby pisania znaków i wyćwiczysz je dzięki specjalnie przygotowanym kartom,- znaczenie znaków i dodatkowe słowa, w których występują,- podstawy języka, które pozwolą ci kontynuować naukę na wyższym poziomie. Chiński Kaligrafia to książka przeznaczona dla ty
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Duński Kurs Podstawowy (2xAudio CD). Audio Kurs
Audio Kurs Duński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących lub zaczynających naukę duńskiego oraz dla wszystkich, którzy chcą szybko nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Danii, zarówno do pracy jak i w celach turystycznych.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
28,40 zł
przechowalnia
 Duński nie gryzie Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń
Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka duńskiego na poziomie komunikacyjnym.
Wydawnictwo: EDGARD
24,90 zł
23,66 zł
przechowalnia
 Egzamin Gimnazjalny - Angielski .Testy
Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest przede wszystkim do uczniów gimnazjum, przygotowujących się do egzaminu, a także do uczniów pierwszej klasy liceum, chcących przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość niezbędnych na co dzień zwrotów. Zbiór testów może być także pomocny dla nauczycieli - zawiera zestawy egzaminacyjne do wykorzystania podczas lekcji lub korepetycji.Podręcznik obejmuje 14 testów podzielonych tematycznie.
Wydawnictwo: EDGARD
24,90 zł
przechowalnia
 Francuski - mówisz i rozumiesz
650 ćwiczeń w 30 różnych typach praktyczne rozmówki gramatyka z ćwiczeniami w pełni polski interfejs nagrania wyłącznie native speakerów 1000 słówek i zwrotów tłumaczenia na polski nauka wymowy i rozumienia ze słuchu słownik 5000 haseł "Francuski - mówisz i rozumiesz" to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka francuskiego.
Wydawnictwo: EDGARD
49,90 zł
przechowalnia
 Francuski. Gramatyka. Praktyczne repetytorium.
Praktyczne repetytorium z ćwiczeniami i tabelami dla początkujących i zaawansowanychFrancuski Gramatyka:- dla początkujących i zaawansowanych,- repetytorium dla studentów, uczniów, samouków i słuchaczy szkół językowych,- przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne,- ponad 100 różnorodnych ćwiczeń, 3 testy sprawdzające + klucz odpowiedzi,- tabele koniugacyjne z odmianą czasowników regularnych i nieregularnych.Francuski Gramatyka to napisany przystępnym językiem podręcznik z ćwiczeniami.
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
przechowalnia
 Hiszpański - Karteczki 1000 najważniejszych słów
Dzięki nauce z Karteczkami:- poznasz 1000 najważniejszych słów i zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,- utrwalisz słówka i poznasz ich użycie w kontekście - przykładowe zdania,- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z aż 40 grup tematycznych,- ćwiczysz język o każdej porze i w dowolnym miejscu,- 20 pustych kartoników do uzupełnienia własnymi słówkami - GRATIS.
Wydawnictwo: EDGARD
49,90 zł
przechowalnia
 Hiszpański - konwersacje mp3 (Audio Kurs)
W zestawie znajduje się książka oraz płyta CD nagrana w formacie mp3. Poziom A1-B1."Hiszpański - konwersacje" uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Zestaw (książka + CD mp3) przeznaczony jest dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą się nauczyć albo udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do krajów hiszpańskojęzycznych.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Hiszpański krok po kroku
Hiszpański krok po kroku kurs do kompleksowej nauki języka hiszpańskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę. 6 godzin wysokiej jakości nagrań - rodowici Hiszpanie, współczesne dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami, 3200 niezbędnych słów i zwrotów, program multimedialny, przystępnie objaśniona gramatyka.
Wydawnictwo: EDGARD
56,90 zł
przechowalnia
 Niemiecki dla dzieci. Słownik obrazkowy + CD
Słownik to wyjątkowy pakiet (książka + płyta CD), który uczy dzieci języka niemieckiego. Różnorodne ćwiczenia zachęcają do aktywnej nauki, a językowe łamigłówki sprawiają, że samodzielna nauka jest wspaniałą przygodą. Kolorowe ilustracje ułatwiają samodzielne zapamiętanie 800 niemieckich słówek przetłumaczonych na język polski oraz uporządkowanych w 40 grupach tematycznych.Pakiet został specjalnie opracowany tak, aby dziecko podczas zabawy aktywnie uczyło się języka niemieckiego.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Niemiecki. Testy gramatyczno-leksykalne
Niemiecki Testy gramatyczno-leksykalne:- blisko 50 zagadnień gramatycznych: der Artikel, das Personalpronomen, der Infinitiv mit oder ohne zu, die Modalverben, Futur I, der Imperativ- ponad 1500 wyrażeń, zwrotów i kolokacji,- współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,- 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,- indeks tematów i zagadnień gramatycznych.
Wydawnictwo: EDGARD
21,90 zł
przechowalnia
 Norweski Konwersacje dla początkujących + CD Poziom A1-A2
Kurs to ponad 60 dialogów, nauka przydatnych zdań, słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów związane są z praktycznymi, życiowymi sytuacjami, takimi jak szukanie pracy, podróżowanie komunikacją miejską, podróże, zakupy czy wizyta u lekarza.
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
32,44 zł
przechowalnia
 Portugalski Kurs podstawowy z płytą CD Edgard Portugalski  dla początkujących
Portugalski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka portugalskiego. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Portugalii.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
26,91 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 13

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.