Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Wyszukiwarka (odnaleziono: 22) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
 English for Nurses. Podręcznik dla studentów i pielęgniarek + CD. Pielęgniarstwo
Jest to podręcznik do nauki specjalistycznego, medycznego języka angielskiego dla studentów i absolwentów wydziałów pielęgniarskich.
Wydawnictwo: PZWL
51,24 zł
48,68 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Deutsch für Krankenpflege und Hebammenkunde + CD. Język niemiecki dla pielęgniarstwa i położnictwa + CD
Podręcznik Deutsch für Krankenpflege und Hebammenkunde (Język niemiecki dla pielęgniarstwa i położnictwa) obejmuje wybraną tematykę z zakresu codziennej pracy pielęgniarki i położnej, pomocy pielęgniarskiej, asystenta osoby niepełnosprawnej lub opiekuna w domu opieki społecznej.
Wydawnictwo: PZWL
111,30 zł
105,73 zł
przechowalnia
Deutsch für Mediziner. Podręcznik + 2 CD
Jest to podręcznik zawierający specjalistyczną terminologię medyczną, przeznaczony dla osób, które wcześniej opanowały już język niemiecki w stopniu podstawowym.
Wydawnictwo: PZWL
103,34 zł
98,17 zł
przechowalnia
Deutsch für Zahnmediziner. Podręcznik
Podręcznik jest adresowany do studentów wydziałów lekarsko-dentystycznych oraz lekarzy dentystów pragnących pogłębić znajomość specjalistycznego języka niemieckiego. Uwzględniono w nim zarówno tematykę ogólnomedyczną, jak i specjalistyczną z zakresu stomatologii. Jego zadaniem jest kształcenie sprawności językowych niezbędnych do prawidłowego komunikowania się z pacjentem i innymi osobami ze środowiska medycznego, a także do korzystania z literatury specjalistycznej oraz opracowywania materiałów
Wydawnictwo: PZWL
103,95 zł
98,75 zł
przechowalnia
English for dentistry + 2 CD audio. Stomatologia. Podręcznik dla lekarzy i studentów
Jest to nowoczesny podręcznik języka specjalistycznego, przeznaczony dla studentów wydziałów lekarsko-dentystycznych oraz lekarzy dentystów, którzy opanowali język angielski w stopniu średnio zaawansowanym lub zaawansowanym.
Wydawnictwo: PZWL
103,39 zł
98,22 zł
przechowalnia
English for Medicine z płytą CD. Podręcznik dla studentów medycyny.
English for Medicine to nowoczesny podręcznik do nauki specjalistycznego, medycznego języka angielskiego dla studentów i lekarzy.
Wydawnictwo: PZWL
74,00 zł
70,33 zł
przechowalnia
English for Pharmacists + 2CD. Farmacja. Podręcznik
Nowoczesny podręcznik do nauki specjalistycznego języka angielskiego, przeznaczony dla studentów i absolwentów wydziałów farmacji. Obejmuje słownictwo dotyczące m.in. farmacji stosowanej i społecznej, farmakologii, biologii, botaniki, chemii, mikrobiologii, bezpieczeństwa pracy w laboratorium naukowym, systemów dostarczania leków oraz obowiązków przedstawiciela firmy farmaceutycznej.
Wydawnictwo: PZWL
140,70 zł
133,68 zł
przechowalnia
English for physiotherapy Podręcznik
Jest to podręcznik do nauki specjalistycznego języka angielskiego przeznaczony dla studentów kierunku fizjoterapia na uczelniach medycznych, akademiach wychowania fizycznego i wyższych szkołach zawodowych. W podręczniku uwzględniono słownictwo ogólne z zakresu anatomii i fizjoterapii oraz słownictwo specjalistyczne związane z zabiegani fizjoterapeutycznymi stosowanymi w wybranych schorzeniach.
Wydawnictwo: PZWL
69,00 zł
przechowalnia
English for public health + 2 CD audio. Zdrowie Publiczne. Podręcznik
Jest to podręcznik języka specjalistycznego przeznaczony dla studentów kierunku zdrowie publiczne w akademiach medycznych, którzy opanowali język angielski w stopniu średnio zaawansowanym lub zaawansowanym.
Wydawnictwo: PZWL
92,84 zł
88,20 zł
przechowalnia
English in medical practice. Język angielski w medycynie. Podręcznik z płytą CD
Przewodnik do nauki medycznego języka angielskiego, przygotowany przez brytyjsko-polski zespół lekarzy, adresowany jest do lekarzy i studentów medycyny, którzy znają język angielski przynajmniej w stopniu średnio zaawansowanym i mają zamiar studiować lub pracować w jednym z krajów anglojęzycznych.
Wydawnictwo: PZWL
103,95 zł
98,75 zł
przechowalnia
Język angielski dla pielęgniarek. Kurs podstawowy + CD
Podręcznik przeznaczony jest do nauki języka angielskiego ogólnego i zawodowego na poziomie elementarnym. Publikacja umożliwia doskonalenie języka ogólnego z uwzględnieniem podstawowego zakresu słownictwa używanego w medycynie.
Wydawnictwo: PZWL
57,75 zł
54,86 zł
przechowalnia
Kieszonkowa anatomia topograficzna Kości stawy więzadła Przewodnik polsko-łaciński i słownik
Książka zawiera szczegółowe miana anatomiczne z zakresu osteologii i artrologii. Omówiono w niej także klasyfikację stawów i zakresy ich ruchów, wyczuwalność punktów kostnych oraz miejsca przyczepów mięśni na strukturach kostnych. Hierarchię ważności struktur anatomicznych zaznaczono za pomocą odcieni czerwieni i szarości oraz różnych krojów pisma i wcięć umożliwiających precyzyjną lokalizację mian. Topograficzny układ pozwala na przygotowanie się do ćwiczeń prosektoryjnych.
Wydawnictwo: PZWL
40,95 zł
przechowalnia
Lingua Latina Medicinalis. Ćwiczenia z terminologii medycznej
Książka uzupełniająca do podstawowego podręcznika nauki łaciny - LINGUA LATINA MEDICINALIS, napisanego przez tych samych autorów. Jest to zestaw ćwiczeń - w większości polegających na wpisywaniu bądź zaznaczaniu poprawnych wypowiedzi językowych. Tak sformułowane ćwiczenia mają na celu wyrobienie umiejętności posługiwania się analogią, jako metodą uczenia się języka, konieczną w poznawaniu i tworzeniu nowych wyrazów oraz logicznym odróżnianiem form poprawnych od błędnych.
Wydawnictwo: PZWL
46,00 zł
43,70 zł
przechowalnia
Lingua Latina Medicinalis. Podręcznik dla studentów medycyny
Jest to nowoczesny, uniwersalny podręcznik, przeznaczony dla wszystkich typów uczelni medycznych. Autorzy dzięki wieloletniemu nauczaniu łaciny medycznej stworzyli doskonałe narzędzie do nauki tego języka, odpowiadające najnowszym tendencjom metodycznym i edukacyjnym w tej dziedzinie.
Wydawnictwo: PZWL
51,45 zł
48,87 zł
przechowalnia
Podręczny słownik medyczny angielsko polski i polsko angielski
"Podręczny słownik medyczny" jest oparty na poprzednim, dużym słowniku, który doczekał się dwóch wydań. Autorzy, opracowując nową wersję słownika, zrezygnowali z tych haseł z dziedziny medycyny, które nie są niezbędne czytelnikowi w codziennej praktyce. W słowniku nie uwzględniono również eponimów. Zawarto w nim około 100 000 haseł.
Wydawnictwo: PZWL
152,00 zł
przechowalnia
Podręczny słownik medyczny angielsko-polski i polsko-angielski
Podręczny słownik medyczny jest oparty na poprzednim. dużym słowniku. który miał dwa wydania. Autorzy. opracowując nową wersję słownika. zrezygnowali z tych haseł z dziedziny medycyny, które są niepotrzebne czytelnikowi w codziennej praktyce. W słowniku nie uwzględniono również eponiomów. Zawarto w nim około 100 000 haseł.
Wydawnictwo: PZWL
152,25 zł
144,63 zł
przechowalnia
Podręczny słownik medyczny łacińsko - polski, polsko- łaciński
Podstawą do opracowania tego słownika były: "Słownik medyczny łacińsko-polski" i "Słownik medyczny polsko-łaciński", wydane przez PZWL w 1990 r. Słownik zawiera 40 000 haseł. W obecnym wydaniu zrezygnowano z haseł pozamedycznych, natomiast uwzględniono obowiązujące miana ze zbiorów terminologicznych oraz aktualną terminologię kliniczną, anatomiczną, histologiczną i cytofizjologiczną.
Wydawnictwo: PZWL
157,99 zł
147,99 zł
przechowalnia
Podręczny słownik medyczny łacińsko-polski i polsko-łaciński
Podstawą do opracowania tego słownika były: Słownik medyczny łacińsko-polski i Słownik medyczny polsko-łaciński, wydane przez PZWL w 1990 r. Słownik zawiera 40 000 haseł. W obecnym wydaniu zrezygnowano z haseł pozamedycznych i paramedycznych, natomiast uwzględniono obowiązujące miana ze zbiorów terminologicznych oraz aktualną terminologię kliniczną, anatomiczną, histologiczną i cytofizjologiczną.
Wydawnictwo: PZWL
156,45 zł
148,63 zł
przechowalnia
Podręczny słownik medyczny polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Słownik zawiera ważniejsze miana ze wszystkich dziedzin medycyny i nauk pokrewnych. Oprócz klasycznych dyscyplin medycyny uwzględniono także terminy z zakresu medycyny biocybernetycznej, kosmicznej, biologii i biofizyki, statystyki lekarskiej, techniki laboratoryjnej, organizacji służby zdrowia.
Wydawnictwo: PZWL
135,45 zł
128,67 zł
przechowalnia
Praktyczny angielski dla pielęgniarki + 2 CD
Jeśli znasz język angielski w stopniu podstawowym i masz ambicję wykorzystać wiedzę pielęgniarską i położniczą w sytuacji, gdy będziesz opiekować się pacjentem anglojęzycznym w kraju lub zagranicą, musisz zaopatrzyć się w książkę "Praktyczny angielski dla pielęgniarki".
Wydawnictwo: PZWL
51,45 zł
48,90 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.