Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Promocja! Japońska kaligrafia kreska po kresce :: 42,65 zł ::.
Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Wyszukiwarka (odnaleziono: 11) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Hurra Po Polsku 1.  Zeszyt ćwiczeń + CD
Zeszyt ćwiczeń PO POLSKU 1 zawiera: - ćwiczenia gramatyczne i leksykalne wspomagające aktywne opanowanie słownictwa, a w efekcie swobodną komunikację, - klucz z rozwiązaniami ćwiczeń, - płytę CD z nagraniami do każdej lekcji, - teksty nagrań do CD.
Wydawnictwo: PROLOG
40,95 zł
36,86 zł
przechowalnia
 
Podręcznik nauczyciela PO POLSKU 1 zawiera: - uwagi metodyczne do podręcznika studenta ułatwiające pracę na lekcjach, - dodatkowe gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwijanie poszczególnych sprawności językowych,
Wydawnictwo: PROLOG
46,20 zł
43,90 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 1. Podręcznik studenta + CD
Podręcznik studenta PO POLSKU 1 składa się z 20 rozdziałów zaplanowanych na ok. 120 jednostek lekcyjnych.
Wydawnictwo: PROLOG
70,35 zł
63,32 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 2.  Zeszyt ćwiczeń + CD
Zeszyt ćwiczeń PO POLSKU 2 zawiera: - ćwiczenia gramatyczne i leksykalne wspomagające aktywne opanowanie słownictwa, a w efekcie swobodną komunikację, - klucz z rozwiązaniami ćwiczeń, - płytę Audio CD z nagraniami do każdej lekcji zawierającymi także ćwiczenia wymowy, - transkrypcje tekstów nagrań.
Wydawnictwo: PROLOG
40,95 zł
36,86 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 2. Podręcznik nauczyciela
Podręcznik nauczyciela PO POLSKU 2 zawiera: - uwagi metodyczne do podręcznika studenta ułatwiające pracę na lekcjach, - dodatkowe gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwijanie poszczególnych sprawności językowych, a także opanowanie słownictwa i zasad gramatycznych, - materiały do kopiowania, - transkrypcje tekstów z podręcznika studentów, - klucz z rozwiązaniami ćwiczeń zamieszczonych w podręczniku studenta, - cztery testy osiągnięć.
Wydawnictwo: PROLOG
46,20 zł
43,90 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 2. Podręcznik studenta + CD
Podręcznik studenta PO POLSKU 2 składa się z 20 rozdziałów zaplanowanych na ok. 120 jednostek lekcyjnych. Podręcznik zawiera: 1. teksty: - oryginalne i wzorowane na oryginalnych, - współczesne, - poruszające tematy związane z życiem codziennym (m.in. rodzina, podróże, praca, Internet, sport, święta religijne), - opisujące realia życia w Polsce,
Wydawnictwo: PROLOG
70,35 zł
63,32 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 3. Podręcznik nauczyciela
PO POLSKU 3 Podręcznik nauczyciela zawiera: uwagi metodyczne do podręcznika studenta ułatwiające pracę na lekcjach, dodatkowe gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwijanie poszczególnych sprawności językowych a także opanowanie słownictwa i zasad gramatycznych, materiały do kopiowania, transkrypcje tekstów z podręcznika studenta, klucz z rozwiązaniami ćwiczeń zamieszczonych w podręczniku studenta, praktyczne wskazówki dla nauczyciela, jak skutecznie przygotować uczący
Wydawnictwo: PROLOG
46,20 zł
43,90 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 3. Podręcznik studenta + CD
HURRA!!! to nowoczesna SERIA do nauczania języka polskiego jako obcego: 1. napisana w duchu podejścia komunikacyjnego, które umożliwia efektywne porozumiewanie się już na początkowych etapach nauki; 2. pozwalająca na poznawanie języka polskiego poprzez samodzielne odkrywanie i formułowanie reguł gramatycznych oraz stosowanie ich w ćwiczeniach komunikacyjnych; 3. przedstawiająca trudne zagadnienia gramatyczne w sposób przyjazny dla uczącego się i atrakcyjny graficznie;
Wydawnictwo: PROLOG
70,35 zł
66,84 zł
przechowalnia
Hurra Po polsku Test kwalifikacyjny
PO POLSKU Test kwalifikacyjny pozwala określić odpowiedni poziom, z którego uczący się języka polskiego jako obcego powinien rozpocząć dalszą naukę z podręczników PO POLSKU 1, PO POLSKU 2 i PO POLSKU 3 z serii HURRA!!!. Test składa się ze 120 pytań, które sprawdzają kompetencje gramatyczne i leksykalne. Jest to test wyboru. Test zawiera także: - arkusz odpowiedzi, - szablon odpowiedzi, - zestawienie, które pomaga uplasować uczącego się na podstawie liczby punktów uzyskanych przez niego.
Wydawnictwo: PROLOG
23,10 zł
21,95 zł
przechowalnia
Hurra Po polsku. Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uczących (się) języka polskiego jako obcego
Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uczących (się) języka polskiego jako obcego" Gramatyka języka polskiego (w wersjach polskiej) to systematyczna prezentacja gramatyki polskiej, w której Autorka zaprasza do zabawy i samodzielnego "odkrywania" systemu gramatycznego języka polskiego. Taki sposób wprowadzania w zawiłości gramatyki polskiej jest bardziej przyjazny i dodatkowo motywuje do nauki.
Wydawnictwo: PROLOG
54,60 zł
51,87 zł
przechowalnia
Polnisch entdecken. Eine Lerngrammatik. Gramatyka polskiego po niemiecku
Gramatyka języka polskiego (w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej) to systematyczna prezentacja gramatyki polskiej, w której Autorka zaprasza do zabawy i samodzielnego "odkrywania" systemu gramatycznego języka polskiego. Taki sposób wprowadzania w zawiłości gramatyki polskiej jest bardziej przyjazny i dodatkowo motywuje do nauki.
Wydawnictwo: PROLOG
54,60 zł
51,87 zł
przechowalnia
Strona: [1] / 1

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.