Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Wyszukiwarka (odnaleziono: 12) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Czasy i formy czasowników - praktyczne ćwiczenia dla początkujących i średnio-zaawansowanych
Czasy stanowią jeden z najistotniejszych elementów gramatyki języka angielskiego. Opanowanie zasad użycia czasów oznacza nabycie umiejętności rozpoznawania kontekstów oraz właściwego wyrażania myśli. Czasy zwykle przysparzają wielu kłopotów uczniom początkującym, jednakże bez ich dobrej znajomości niemożliwe jest poprawne posługiwanie się językiem angielskim. Aby nauczyć się tworzyć właściwe konstrukcje zdań, a także umieć stosować odpowiednie czasy, wymagane jest zdobycie wiedzy zarówno teorety
Wydawnictwo: Handybooks
28,00 zł
przechowalnia
English Advanced Vocabulary and Structure Practice z kluczem odpowiedzi
Materiał ćwiczeniowy zawarty w książce składa się z 36 testów oferujących rozmaite zadania: testy luk, słowotwórstwo, rozpoznawanie synonimów, parafraza, testy wielokrotnego wyboru i uzupełnianie zdań brakującymi słowami. Zakres materiału leksykalnego ujętego w ćwiczeniach obejmuje angielskie słownictwo na poziomie zaawansowanym, w tym rozmaite wyrażenia, zwroty, idiomy, zastosowanie przyimków, kolokacje oraz czasowniki złożone (phrasal verbs).
Wydawnictwo: Handybooks
26,00 zł
24,00 zł
przechowalnia
Gramatyka angielska dla zaawansowanych z kluczem odpowiedzi
Książka adresowana jest do osób, które poznały gramatykę angielską w stopniu co najmniej średnim. Jest to więc materiał dla tych wszystkich, którzy potrafią zidentyfikować formy czasowe, stronę bierną, konstrukcje bezokolicznikowe, mowę zależną, następstwo czasów oraz inne trudniejsze zagadnienia gramatyki angielskiej.
Wydawnictwo: Handybooks
29,99 zł
9,99 zł
przechowalnia
Język angielski - ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne
Książka adresowana jest do szerokiego grona odbiorców. Z powodzeniem mogą z niej korzystać maturzyści, studenci, kandydaci na studia wyższe, a także inne osoby pragnące podnieść lub też sprawdzić poziom wiedzy o gramatyce oraz leksykonie języka angielskiego. Poziom trudności materiału ćwiczeniowego zawartego w książce oscyluje pomiędzy stopniem średniozaawansowanym (intermediate / upper-intermediate), a zaawansowanym (advanced).
Wydawnictwo: Handybooks
28,00 zł
24,30 zł
przechowalnia
Język angielski - ćwiczenia oraz repetytorium gramatyczne
Książka adresowana jest głównie do osób zgłębiających wiedzę o gramatyce oraz leksykonie języka angielskiego samodzielnie. Materiał zawarty w ćwiczeniach pozwala na sprawdzenie lub utrwalenie wiadomości o zagadnieniach gramatycznych na poziomie początkującym oraz średniozaawansowanym (beginner/pre-intermediate/intermediate/upper-intermediate).
Wydawnictwo: Handybooks
35,00 zł
przechowalnia
Język angielski - Powtórka przed egzaminem - FCE
Książka składa się z 20 testów. Każdy z nich zawiera od sześciu do ośmiu różnych zadań obejmujących gramatykę i słownictwo angielskie. Każdy test rozpoczyna się tematycznym tekstem, któremu przypisano określone ćwiczenie. Bogaty zakres materiału oraz rozmaitość zastosowanych w książce form ćwiczeniowych ma za zdanie pomóc uczniowi w nabyciu sprawności w rozwiązywaniu zadań o rozmaitym charakterze.
Wydawnictwo: Handybooks
28,00 zł
9,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Język angielski - zestaw ćwiczeń na poziomie CAE z kluczem
Bogaty i starannie opracowany zbiór ćwiczeń adresowany do osób przygotowujących się do egzaminu z języka angielskiego na poziomie CAE (Certificate in Advanced English). Zestawy ćwiczeniowe obejmują gramatykę oraz słownictwo. Szereg ćwiczeń wzorowanych jest na właściwych testach CAE.
Wydawnictwo: Handybooks
28,00 zł
22,90 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Język niemiecki - nie tylko dla mocnych - czasowniki mocne
Zestaw praktycznych ćwiczeń dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Czasowniki mocne zostały uporządkowane alfabetycznie. Ćwiczenia polegają na podaniu odpowiedniego przedrostka lub przedrostków. Celem ćwiczeń jest wzbogacenie słownictwa oraz wzmocnienie wyczucia językowego.
Wydawnictwo: Handybooks
15,00 zł
3,99 zł
przechowalnia
Język niemiecki. Ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne dla maturzystów, studentów i kandydatów na studia
Książka adresowana jest do maturzystów, studentów oraz wszystkich tych, którzy pragną usystematyzować i utrwalić wiedzę o gramatyce i leksykonie języka niemieckiego. Treść książki stanowią praktyczne ćwiczenia wspomagające szybką powtórkę materiału przed egzaminem maturalnym, wstępnym lub zaliczeniowym.
Wydawnictwo: Handybooks
29,99 zł
9,99 zł
przechowalnia
Słownictwo angielskie dla zaawansowanych
Zagadnienia leksykalne stanowiące treść niniejszej pozycji to wyselekcjonowane kategorie odpowiadające wymaganiom charakterystycznym dla zaawansowanego poziomu nauczania oraz dla egzaminów na poziomie FCE, CAE oraz PROFICIENCY. Do kategorii tych zaliczają się m.in. nieregularne formy rzeczowników (nouns - regular and irregular), wyrażenia potoczne (colloquial expressions and responses), złożenia (compounds), słowotwórstwo (word formation), przyimki oraz wyrażenia przyimkowe.
Wydawnictwo: Handybooks
32,00 zł
28,00 zł
przechowalnia
STEP BY STEP. Gramatyka angielska dla licealistów, studentów i nie tylko Gramatyka angielska dla licealistów, studentów i nie tylko
Książka adresowana do szerokiego grona odbiorców - licealistów, studentów oraz wszystkich miłośników języka angielskiego. Systematycznie i przejrzyście uporządkowane zagadnienia gramatyczne wyjaśnione w języku polskim; szeroka gama ćwiczeń: parafraza, poprawa błędów, tłumaczenie, czasowniki w nawiasach i wiele innych. Doskonały materiał do gramatyki dla szkół średnich z rozszerzonym i wykładowym angielskim; solidna pomoc dla kandydatów do kolegiów językowych.
Wydawnictwo: Handybooks
29,99 zł
9,99 zł
przechowalnia
Wybrane zwroty i idiomy angielskie - ciekawie i z humorem
Książka składa się z 25 zabawnych tekstów, w których ujęto wiele przydatnych zwrotów, wyrażeń i idiomów, będących w użyciu w potocznej angielszczyźnie. Każdemu tekstowi towarzyszą objaśnienia zwrotów oraz zadania mające na celu utrwalenie znajomości oraz ułatwienie swobodnego posługiwania się wyrażeniami.
Wydawnictwo: Handybooks
28,00 zł
9,99 zł
przechowalnia
Strona: [1] / 1

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.