Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Wyszukiwarka (odnaleziono: 276) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 14
 Bingo New! 3 podręcznik (CD GRATIS)
Nauka z NewBINGO! Polega na włączeniu nauki języka angielskiego do zintegrowanego programu kształcenia ogólnego, a jej celem jest zapewnienie uczniom dobrego startu językowego w zjednoczonej Europie.Łatwy i przejrzysty układ podręcznika oraz stała i logiczna struktura lekcji umożliwiają rozwijanie nawyków samokształceniowych i wdrażają dzieci do samodzielnej pracy nad językiem z książką i kasetami.
Wydawnictwo: PWN.PL
41,00 zł
przechowalnia
 Can Do 4 podręcznik
Wzorem poprzednich poziomów w podręcznik Can Do 4 uwzględnia przygotowanie do egzaminu, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W podręczniku:- w obrębie jednostek lekcyjnych znajdują się ćwiczenia egzaminacyjne (oznaczone specjalną ikoną),- 4 sekcje Exam Skills przygotowujące do zdania egzaminu na poziomie podstawowym,- sekcje Exam Skills przygotowujące do zdania egzaminu na poziomie rozszerzonym,- 8 przykładowych arkuszy egzaminacyjnych na dołączonej do podręcznika płycie CD.
Wydawnictwo: PWN.PL
42,00 zł
przechowalnia
 Czułe słówka. Słownik Mirosław Bańko, Agnieszka Zygmunt . Słownik dla  kochanków. Słownik afektonimów
Słownik po raz pierwszy zbiera i prezentuje polskie afektonimy, czyli intymne przezwiska funkcjonujące pomiędzy kochankami, małżonkami i osobami pozostającymi w bliskich relacjach. Podstawą słownika była ankieta, jaką na prośbę Wydawnictwa Naukowego PWN
Wydawnictwo: PWN.PL
34,90 zł
29,67 zł
przechowalnia
 Der, Die, Das Neu GIM 2 ćwiczenia (CD gratis)
Teksty zamieszczone w podręczniku poruszają problemy interesujące młodzież gimnazjalną, dostarczają uczniom dużą ilość informacji krajoznawczych, inspirują do dyskusji i wyrażania własnych opinii. Wiele ćwiczeń pozwala powtórzyć, utrwalić i usystematyzować zarówno słownictwo, jak i poszczególne zagadnienia gramatyczne.
Wydawnictwo: PWN.PL
25,50 zł
przechowalnia
 Der, Die, Das Neu GIM 3 ćwiczenia (CD gratis)
Ostatnia część serii podręczników dla uczniów gimnazjum kontynuujących naukę języka niemieckiego. Obejmuje tematy takie jak: plany na przyszłość, rola mediów w codziennym życiu, ochrona środowiska naturalnego, problemy i konflikty w rodzinie i szkole. Różnorodne ćwiczenia, zabawy dydaktyczne, prace projektowe, testu do samooceny maja na celu usystematyzowanie i utrwalenie zarówno słownictwa, jak i zagadnień gramatycznych.
Wydawnictwo: PWN.PL
25,50 zł
przechowalnia
 Der, Die, Das Neu GIM 3 podręcznik (CD GRATIS)
Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 3 gimnazjum
Wydawnictwo: PWN.PL
27,50 zł
przechowalnia
 Dzieje kultury chińskiej Wydawnictwo Naukowe PWN
Książka prezentuje historię kultury chińskiej we wszystkich aspektach od czasów najdawniejszych po dzień dzisiejszy. Autor ukazuje zjawiska i tendencje, które charakteryzują rozwój cywilizacji chińskiej.
Wydawnictwo: PWN.PL
54,00 zł
52,00 zł
przechowalnia
 
3 000 słów najczęściej występujących w języku niemieckim Dzięki kursowi Extremes Deutsch Grundstufe początek nauki języka niemieckiego stanie się ciekawą przygodą. Motywujący do pracy, wielokrotnie nagradzany program SuperMemo UX będzie wspierał Twój wysiłek i zachęcał Cię do dalszej pracy nad rozszerzaniem swojego zasobu słownictwa, dzięki czemu szybko nauczysz się ponad 3 000 podstawowych słów najczęściej występujących w języku niemieckim.
Wydawnictwo: PWN.PL
59,90 zł
przechowalnia
 Glosariusz terminologii call center/help desk. 1155 terminów anglo- i polskojęzycznych. Katalog dostawców Marian J. Kostecki
Glosariusz, to coś więcej niż słownik terminów. Niektóre pozycje stanowią małą rozprawkę na dany temat, przy czym autor nie stroni od przywoływania osobistych doświadczeń i refleksji. Zwraca uwagę staranność językowa - wszystkie angielskie terminy są trafnie przetłumaczone, a całość po prostu dobrze się czyta.
Wydawnictwo: PWN.PL
69,99 zł
49,99 zł
przechowalnia
 Hello! 1  ćwiczenia
To czteropoziomowa seria podręczników do nauki języka angielskiego adresowana do uczniów "zerówek" oraz uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.
Wydawnictwo: PWN.PL
29,00 zł
przechowalnia
 Hiszpański No hay problema! Poziom podstawowy Poziom średni Poziom zaawansowany
Jeżeli nauka hiszpańskiego to twoje nowe hobby i chciałbyś nauczyć się tego języka szybko oraz efektywnie, to zapoznaj się z kursem multimedialnym Hiszpański. ¡No hay problema!+. Zapewnia on wysoką skuteczność oraz optymalne dla każdego użytkownika tempo nauki, dzięki SuperMemo UX, które zarządza indywidualnym procesem nauki i powtórek.
Wydawnictwo: PWN.PL
144,90 zł
137,66 zł
przechowalnia
 Ich Und Du 1 ćwiczenia
"ich und du" to nowy kurs - znanego zespołu autorskiego - do nauki językaniemieckiego. Jest to kurs sześcioletni, przeznaczony dla dzieci rozpoczynających naukę języka w klasie pierwszej szkoły podstawowej. Głównym celem kursu jestprzygotowanie uczniów do rozumienia i komunikowania się w językuniemieckim. Wiersze, piosenki, zabawy, gry - tak lubiane przez dzieci- połączone zostały z systematycznym rozwijaniem sprawności językowych.
Wydawnictwo: PWN.PL
21,00 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
 Ich Und Du 2 ćwiczenia
Jest to kurs sześcioletni, przeznaczony dla dzieci rozpoczynających naukę języka w klasie pierwszej szkoły podstawowej. Głównym celem kursu jest przygotowanie uczniów do rozumienia i komunikowania się w języku niemieckim. Wiersze, piosenki, zabawy, gry - tak lubiane przez dzieci - połączone zostały z systematycznym rozwijaniem sprawności językowych. Temu też służy odpowiednio dobrana i ciekawie zaprezentowana tematyka lekcji.
Wydawnictwo: PWN.PL
21,00 zł
przechowalnia
 Język Niemiecki - Gramatyka dla początkujących
Gramatyka niemiecka z ćwiczeniami dla początkujących Podręcznik Gramatyka niemiecka dla początkujących jest przeznaczony dla wszystkich, którzy rozpoczynają naukę języka niemieckiego, szczególnie na podstawie podręcznika jednojęzykowego i odczuwają brak wyczerpujących wyjaśnień gramatycznych oraz ćwiczeń dostosowanych do aktualnych możliwości uczącego się.
Wydawnictwo: PWN.PL
27,00 zł
przechowalnia
 Mobilne rozmówki portugalskie
Zestaw zawiera książkę w formacie kieszonkowym oraz płytę CD-ROM z programem komputerowym i nagraniami MP3. Przemyślany układ książki ułatwia szybki dostęp do szukanych wyrażeń wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne. Kurs umieszczony na płycie umożliwia skuteczną naukę, a nagrania portugalskich lektorów pozwolą „osłuchać się” z językiem.
Wydawnictwo: PWN.PL
19,99 zł
przechowalnia
 Nowy Słownik  rosyjsko-polsko-rosyjski
Słownik: zawiera około 45 000 haseł i słów oraz około 30 000 przykładów użycia ? materiał leksykalny jest oparty na Wielkim słowniku rosyjsko-polskim polsko-rosyjskim PWN, wyróżnionym w 2005 roku tytułem Książki miesiąca przez Magazyn Literacki.
Wydawnictwo: PWN.PL
89,00 zł
przechowalnia
 Przekład literacki jako metafora. Między logos a lexis
Książka omawia zasady przekładu literackiego, strategie i techniki tłumaczenia, warunki i metody pracy tłumacza literatury pięknej, specyfikę tego typu przekładu na tle innych rodzajów tłumaczenia. W końcowym rozdziale autorka zestawia i porównuje kilka przekładów tego samego dzieła (na podstawie znanych tłumaczeń literatury anglojęzycznej, m.in. Hamleta, Alicji w krainie czarów, Kubusia Puchatka), ukazując ich wady i zalety.
Wydawnictwo: PWN.PL
44,90 zł
42,65 zł
przechowalnia
 Say It Right. Multimedialny kurs wymowy i słownictwa angielskiego
Podręcznik z kursem multimedialnym do samodzielnej nauki wymowy angielskiej lub pracy w grupie.Say It Right to całkowicie nowatorski kurs pozwalający na opanowanie wymowy języka angielskiego (odmiany brytyjskiej lub amerykańskiej). Składa się z podręcznika zawierającego szczegółowe opisy dźwięków, których nagrania znajdują się na multimedialnej płycie.
Wydawnictwo: PWN.PL
119,00 zł
przechowalnia
 Was ist los? 1 podręcznik (CD GRATIS)
Część pierwsza serii, Was ist los?, została przygotowana dla uczniów, którzy rozpoczynają naukę języka niemieckiego w klasie 1. Prezentowana w podręczniku tematyka, materiał leksykalny i gramatyczny podporządkowane zostały potrzebom komunikacyjnym tej grupy wiekowej. Nauka języka obcego zatem ma sprawiać uczniom satysfakcję, bawić, wyzwalać ich fantazję i motywować do dalszej pracy.
Wydawnictwo: PWN.PL
27,50 zł
przechowalnia
 Włoski Non  c"e problema! Podręcznik i audiokurs MP3 (Płyta CD) Kurs do samodzielnej nauki poziom podstawowy
Podręcznik jest podzielony na 12 obszernych lekcji, w których znajdują się dialogi, czytanki oraz objaśnienia gramatyczne i ćwiczenia. Wprowadzenie zawiera alfabet oraz zasady wymowy. Na końcu książki jest klucz z odpowiedziami do ćwiczeń oraz praktyczny słowniczek polsko-włoski i włosko-polski, obejmujący słowa występujące w kursie. Zestaw zawiera książkę oraz płytę CD-ROM z nagraniami MP3. Kontakt z językiem na 2 różne sposoby zwiększa skuteczność nauki..
Wydawnictwo: PWN.PL
32,90 zł
29,61 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 14

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.