język angielski książki, język angielski, angielski online, angielski dla dzieci, język angielski książka, język angielski księgarnia, język angielski księgowość, słownik angielski , język angielski słownik

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia

Dostępne w 24-48h = SZYBKA WYSYŁKA     język angielski - wszystkie pozycje

Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 / 75
Angielski - Konwersacje dla zaawansowanych (+Cd mp3)
Angielski Konwersacje dla zaawansowanych to ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów, 5 godzin nagrań na płycie mp3 w wykonaniu native speakerów, nauka zaawansowanego słownictwa i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Kurs przeznaczony jest dla osób znających język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym, które chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
Angielski - Krok dalej (+3Cd)
Angielski Krok dalej to rozbudowany kurs dla osób znających podstawy języka angielskiego i chcących utrwalić poznane kiedyś słownictwo i gramatykę.Krok dalej poszerza znajomość języka angielskiego, rozbudowuje zasób słownictwa, utrwala gramatykę oraz doskonali umiejętność konwersacji na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym. Krok dalej jest to doskonały kurs zarówno dla osób znających już podstawy języka, jak i dla średnio zaawansowanych.
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
przechowalnia
Angielski - Krok po kroku (CD Gratis)
2 x Książka + 5 x CD Audio + MP3 + Program multimedialnyKurs do kompleksowej i skutecznej nauki języka angielskiego dla początkujących ANGIELSKI Krok po kroku- 6 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko rodowici Brytyjczycy- 3000 niezbędnych słów i zwrotów- współczesne dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami- program multimedialny- przystępnie objaśniona gramatyka- ćwiczenia z odpowiedziami- różnorodne ciekawostki
Wydawnictwo: EDGARD
54,90 zł
przechowalnia
Angielski - Kurs dla wiecznie początkujących  mp3 +3CD
Unikalny kurs dla dorosłych - aby lepiej mówić i więcej rozumieć, ponad 2000-01-03 najważniejszych słów, zwrotów i idiomów, 360 minut nagrań rodowitych Brytyjczyków, dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami, kompendium gramatyczne z ćwiczeniami i kluczem odpowiedzi, podręcznik z ilustracjami - ponad 200 stron, program komputerowy uczący słownictwa gramatyki i doskonalący rozumienie ze słuchu. W skład kursu wchodzą: podręcznik, 2 płyty CD MP3 oraz program komputerowy
Wydawnictwo: EDGARD
49,90 zł
przechowalnia
Angielski - Kurs Podstawowy (CD Gratis)
Angielski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Wielkiej Brytanii.W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyta audio z nagraniami.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
Angielski - Kurs Podstawowy mp3 (CD Gratis)
W skład kursu wchodzą: książka i płyta z nagraniami mp3 oraz programem multimedialnym. Poziom A1-A2.Angielski - kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego.Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji!
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
Angielski - Multipakiet
Angielski MultiPakiet to: kompletny kurs języka angielskiego dla początkujących, nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i gramatyki, 6 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko profesjonalni lektorzy, 3000 słów i zwrotów - aby swobodnie mówić i rozumieć, gramatyka w pigułce - słuchaj i ucz się! 9 czasów, które musisz znać - na dodatkowej płycie, w książkach pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, program multimedialny - nauka słówek, interaktywne ćwiczenia, samodzielny trening wymowy.
Wydawnictwo: EDGARD
59,90 zł
przechowalnia
Angielski - najważniejsze idiomy
Opanuj ponad 800 współczesnych idiomów i kolokacji wymaganych na egzaminach i niezbędnych w komunikacji. ANGIELSKI Najważniejsze idiomy: nauka ponad 800 przydatnych idiomów, testy podsumowujące, praktyczny indeks idiomów, 150 urozmaiconych ćwiczeń. ANGIELSKI Najważniejsze idiomy Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy umożliwia poznanie ponad 800 wyrażeń idiomatycznych i kolokacji niezbędnych do swobodnego i błyskotliwego porozumiewania się w języku angielskim.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
Angielski - Najważniejsze kolokacje
Angielski Najważniejsze kolokacje:- nauka 1000 przydatnych kolokacji- przykłady użycia wyrażeń w zdaniach- aktualny, współczesny język- ponad 100 urozmaiconych ćwiczeń- testy podsumowująceAngielski Najważniejsze kolokacje Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy umożliwia poznanie tysiąca kolokacji, czyli wyrażeń czasownikowych, rzeczownikowych i przymiotnikowych, niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.
Wydawnictwo: EDGARD
25,90 zł
przechowalnia
Angielski - Niezbędne zwroty (CD Gratis)
Poziom A2-B1. W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.Angielski - niezbędne zwroty i wyrażenia 1 przeznaczony jest dla osób znających język angielski na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym oraz dla wszystkich przygotowujących się do egzaminu FCE i matury.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
Angielski - Niezbędne zwroty i wyrażenia 5 x CD
Angielski Niezbędne zwroty i wyrażenia to doskonałe repetytorium leksykalne dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Pakiet jest unikalnym zestawieniem zwrotów konwersacyjnych niezbędnych do swobodnego porozumiewania się po angielsku. Niezbędne zwroty i wyrażenia - dzięki rozbudowanym przykładom i licznym ćwiczeniom - przygotowują do matury oraz egzaminu FCE.
Wydawnictwo: EDGARD
49,90 zł
przechowalnia
Angielski - Phrasal Verbs (książka + 2 audio CD)
Angielski Phrasal Verbs cz. 1 i 2 przeznaczony jest dla osób znających język na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swój zasób słownictwa, doskonalić rozumienie ze słuchu, a zwłaszcza poznać najczęściej używane czasowniki frazowe charakterystyczne dla współczesnego języka angielskiego.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
Angielski - Repetytorium tematyczno-leksykalne część 2
Angielski Repetytorium leksykalno-tematyczne (B2-C1)-nauka 1500 słów, wyrażeń, phrasal verbs i idiomów, -30 zagadnień zgodnych z wymaganiami do matury rozszerzonej, -kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce, -około 150 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi, -współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty, -specjalnie opracowane testy powtórkowe + minisłowniczki, -CD z najciekawszymi nagraniami GRATIS!
Wydawnictwo: EDGARD
26,90 zł
przechowalnia
Angielski - SuperPakiet dla zaawansowanych
ANGIELSKI SuperPakiet to: nauka 5000 słów, wyrażeń, phrasal verbs i idiomów, przygotowanie do matury i egzaminów językowych, 600 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi, 120 minut nagrań profesjonalnych lektorów, skuteczny trening znajomości słownictwa i gramatyki, dla samouków, uczniów, maturzystów i studentów, zakup pakietu to oszczędność 20 zł! Angielski SuperPakiet to unikalny zestaw (3 x Książka + 2 x CD Audio) dla zaawansowanych (na poziomie B2-C2).
Wydawnictwo: EDGARD
59,90 zł
przechowalnia
Angielski - Testy Leksykalne B1-B2
Angielski Testy leksykalne dla średnio zaawansowanych:- 200 zagadnień leksykalnych i 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,- aktualne słownictwo i potoczne zwroty,- praktyczny podział na kategorie tematyczne,- 1500 wyrażeń, idiomów i kolokacji,- przygotowanie do matury i FCE,- indeks tematów leksykalnych.Testy leksykalne to doskonała pomoc dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego, rozbudować zasób słownictwa lub przygotować się do egzaminu językowego.
Wydawnictwo: EDGARD
19,99 zł
przechowalnia
Angielski - w ćwiczeniach dla zaawansowanych
Angielski w ćwiczeniach dla zaawansowanych:- 200 różnorodnych ćwiczeń wzbogacających słownictwo,- wyrażenia i zwroty obowiązujące na egzaminach CAE i CPE,- różnorodne ćwiczenia, m.in. gapped sentence, matching, open cloze, word formation, keyword transformations, - 20 rozdziałów tematycznych obejmujących najpopularniejsze zagadnienia,- współczesny język formalny i aktualne słownictwo.
Wydawnictwo: EDGARD
25,90 zł
przechowalnia
Angielski - W pracy dla średniozaawansowanych
Angielski w pracy uczy aktualnego angielskiego słownictwa związanego z życiem zawodowym. Przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych (poziom B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy) pracujących w środowisku anglojęzycznym lub planujących karierę w międzynarodowej firmie. Książka (88 stron) zawiera 16 lekcji tematycznych, uczących praktycznego słownictwa związanego z pracą i karierą. W podręczniku znajdują się transkrypcie wszystkich nagrań oraz ćwiczenia sprawdzające z kluczem odpowiedzi.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
Angielski 600 fiszek - Idiomy z ćwiczeniami
Angielski 600 fiszek Idiomy z ćwiczeniami to wyjątkowy zestaw 600 ponumerowanych kartoników do nauki angielskich idiomów. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 14 praktycznych grup tematycznych. Dodatkowa grupa 100 fiszek z ćwiczeniami pozawala na sprawdzenie oraz utrwalenie wiedzy. Specjalny dobór idiomów, przykłady użycia w zdaniach, zestaw ćwiczeń i pudełko tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka angielskiego.
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
przechowalnia
Angielski 600 fiszek - Kolokacje
Dzięki nauce z fiszkami:- opanujesz 600 najczęściej używanych kolokacji,- poznasz przykładowe zdania z 32 grup tematycznych,- nauczysz się najważniejszych połączeń wyrazowych,- przećwiczysz gotowe wzorce komunikacyjne. Angielski 600 fiszek Kolokacje to wyjątkowy zestaw ponumerowanych kartoników do nauki języka angielskiego. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 32 praktyczne grupy tematyczne.
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
przechowalnia
Angielski 600 fiszek - Phrasal verbs z ćwiczeniami
Angielski 600 fiszek Phrasal Verbs z ćwiczeniami to wyjątkowy zestaw 600 ponumerowanych kartoników do nauki phrasal verbs. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 22 praktycznych grup tematycznych. Dodatkowa grupa 100 fiszek z ćwiczeniami pozwala na sprawdzenie oraz utrwalenie wiedzy. Specjalny dobór phrasal verbs, przykłady użycia w zdaniach, zestaw ćwiczeń i pudełko tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka angielskiego.
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 / 75

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.