Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
 Język staro-cerkiewno-słowiański
Autorzy pragną dać studentom filologii polskiej oraz innych filologii sło­wiańskich skrypt łatwo osiągalny i przystępnie napisany. Ułatwi on opanowanie gramatyki języka staro-cerkiewno-słowiańskiego, stanowiąc zarazem pomoc w samodzielnym uzupełnianiu wiadomości uzyskanych w czasie wykładów i konwersatoriów. Ze względu na rolę tego języka w historii i kulturze Słowian, zagadnienia czysto gramatyczne uzupełniamy o ważne - zwłaszcza dla studen­tów filologii słowiańskich - wiadomości z zakresu słow
Wydawnictwo: UMK
36,00 zł
przechowalnia
 Studia Slavica X
Od redaktora; Gra językowa - istota, mechanizmy i zastosowanie: Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska: Gry językowe - problemy teoretyczne; Aleksander Kiklewicz: Czy gry językowe są grami? Rozważania o kategoriach familijnych; Natalia Kotsyba: Niedopowiedzenie kwantyfikacji podstawą absurdu, nieporozumień i gier językowych; Małgorzata Gębka-Wolak: O środkach składniowych używanych w grach językowych; Katarzyna Dembska: O elementach gry językowej na przykładzie eufemizmów współczesnego języka rosyjskie
Wydawnictwo: UMK
34,00 zł
przechowalnia
An Outline of the Phonetic Typology of the Slavic Languages
Vocalic vs. consonantal languages (Quantitative relations within the phonemic inventories and in the texts *Consonantal and vocalic clusters *Geminates *The treatment of nasal vowels) Languages with an accommodative vs. languages with a nonaccommodative pronunciation (Palatalization *Sandhi phenomena)
Wydawnictwo: UMK
10,00 zł
przechowalnia
 
32,00 zł
przechowalnia
Język słowacki na co dzień - Rozmówki - Mini kurs językowy - Książka + płyta CD audio Level Trading
Język słowacki na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka słowackiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w określonych sytuacjach związanych z koniecznością komunikowania się w języku słowackim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka.
Wydawnictwo: Level Trading
24,00 zł
przechowalnia
Język słowacki Podręcznik dla początkujących
Po co się uczyć języka słowackiego, skoro Słowacja jest małym krajem, a język jest zrozumiały? Na to pytanie jest wiele odpowiedzi. Jedną z nich jest to, że Słowacja jest naszym bliskim sąsiadem, a rola tego kraju i współpracy gospodarczej ze Słowacją stale rośnie - stąd znajomość języka słowackiego coraz częściej staje się istotnym atutem na rynku pracy.
19,99 zł
przechowalnia
Kieszonkowy słownik słowacko-polski, polsko-słowacki
Kieszonkowy słownik słowacko-polski polsko-słowacki zawiera 30 000 haseł, wyrażeń i zwrotów. Przeznaczony jest dla wszystkich miłośników języka słowackiego oraz turystów. Obejmuje podstawowe słownictwo współczesnego języka słowackiego i polskiego oraz najważniejsze terminy z różnych dziedzin, jak technika, medycyna, religia, sport, informatyka, ekonomia, politologia itd.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
43,31 zł
przechowalnia
Koncepcja przypadka i czasu w językach słowiańskich
Seria: Międzykulturowe konteksty kognitywizmu pod redakcją Elżbiety Tabakowskiej, tom 2
Wydawnictwo: Universitas
20,00 zł
9,99 zł
przechowalnia
Kurs słowackiego biznesowego. Słowacki język biznesu. Kurs multimedialny na CD-rom Talk Business Slovak !
Kurs ten nauczy Cię podstawowego, kluczowego słownictwa biznesowego, dzięki któremu porozumiesz się z Twoim kontrahentem w sprawach biznesowych. Nie będziesz musiał tracić ogromu czasu na poszukiwanie odpowiednich słów, które mogą przydać się w konwersacjach i będziesz mógł skoncentrować się na ważnych dla Twojej firmy sprawach.
Wydawnictwo: Eurotalk
170,00 zł
przechowalnia
Kurs słowackiego dla znających podstawy języka, poziom A2-B1 Kurs multimedialny na CD-rom Talk more Slovak !
Ten program naucza podstawowych fraz konwersacyjnych, których struktury mogą zostać dopasowane do różnych sytuacji. Stawia także czoło jednemu z największych wyzwań w procesie uczenia się języka obcego: podbudowaniu pewności siebie w mówieniu. Funkcja nagrania w programie Talk More pozwala ci porównać swój akcent z native speakerami. Idealne rozwiązanie służące rozwijaniu pewności siebie w mówieniu.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
153,00 zł
przechowalnia
Kurs słowackiego dla młodzieży, poziom A2-B1. Żywy, codzienny język. Kurs multimedialny na CD-rom Talk The Talk Slovak !
Talk The Talk jest zaprojektowany z myślą o życiu społecznym nastolatków. Koncentruje się na słowach i wyrażeniach potrzebnych młodym ludziom do rozmów towarzyskich i zawiera mnóstwo użytecznego i nowoczesnego słownictwa. Rozwija pewność siebie w mówieniu dając szansę porównać swój akcent z rodzimymi użytkownikami języka.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Kurs słowackiego dla początkujących i średniozaawansowanych. Dwa kursy multimedialne na pendrive. Instant USB Slovak!
Rozpocznij naukę z tym programem jeśli masz zamiar kontynuować pracę poprzez USB! To wygodna i przenośna pamięć, dzięki której kurs będziesz mógł mieć zawsze przy sobie. Kurs zawiera dwa najpopularniejsze programy EuroTalk, które najpierw wprowadzają w podstawowe słownictwo a następnie przechodzą do pełnych zdań. Przygotuj się na autentyczne rozmowy i bądź pewny siebie zarówno przed jak i w trakcie swoich podróży!
Wydawnictwo: Eurotalk
260,00 zł
przechowalnia
Kwestia węgierskiej mniejszości narodowej w Słowacji w latach 1945-1948
Książka stawia sobie za cel całościowe pokazanie sytuacji ludności węgierskiej w Słowacji w latach 1945-1948. Słowacy razem z Czechami chcieli doprowadzić do tego, by ich wspólne państwo było państwem tylko tych dwóch narodów. W związku z tym postanowili część ludności węgierskiej wysiedlić, a część resłowakizować
Wydawnictwo: Neriton
28,50 zł
przechowalnia
Operatívna fonetika slovenčiny, češtiny a polštiny
W książce przedstawione zostały różnice w systemach fonologicznych i ich fonetycznych realizacjach, dające się zauważyć w trzech zachodniosłowiańskich językach: słowackim, czeskim i polskim.
Wydawnictwo: WUWR
26,50 zł
przechowalnia
Przymiotniki o znaczeniu potencjalnym w językach czeskim, słowackim i polskim
Wydawnictwo: WUWR
26,00 zł
przechowalnia
Rozmówki polsko-słowackie KRAM
Rozmówki są adresowane do polskich turystów wyjeżdżających za granicę. Obejmują zwroty potoczne, pytania i odpowiedzi ułatwiające porozumiewanie w zakresie podstawowym - w różnych sytuacjach np. w hotelu, u lekarza, na poczcie, w aptece, na przejściu granicznym.
Wydawnictwo: KRAM
14,90 zł
przechowalnia
Slawistyka nr 11. Słowiańskie Barwy Śmiechu
Wydawnictwo: UG
34,99 zł
9,99 zł
przechowalnia
Słowacki - kompendium gramatyki słowackiej
Słowacki - kompendium gramatyki słowackiej NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
Słowacki - kompendium gramatyki słowackiej Kompendium gramatyki języka słowackiego: krótko, zwięźle, przystępnie i wyczerpująco. Rewelacyjna seria kompendiów języków obcych, którą musisz mieć. Świetna cena, ładne wydanie na papierze kredowym , lakierowanym, w formacie A4. Łącznie 4 strony. Oprawa: Papier kredowy Stron: 4 Format: A4
12,99 zł
przechowalnia
Słowacki Kurs podstawowy z płytą CD  dla początkujących
148 minut nagrań - rodowici Słowacy Przystępnie objaśniona gramatyka Ćwiczenia z odpowiedziami Ciekawostki na temat języka i kultury Słowacji Autentyczne dialogi Dodatkowe słówka i przydatne informacje
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
33,20 zł
przechowalnia
Słowacki od podstaw - Kurs słowackiego dla początkujących. Talk now Slovak ! Kurs multimedialny na CD
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.