Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 16
 "Lingua Legis" czyli "język prawa"  LINGUA LEGIS NR 16  (marzec 2008)
"Lingua Legis" czyli "język prawa" jest umowną nazwą magazynu poświęconego problemom przekładu tekstów prawnych, prawniczych, sądowych, ekonomicznych i innych specjalistycznych w tak szerokim zakresie, w jakim prawo dotyczy wszystkich dziedzin nauki, wiedzy i życia. Magazyn jest więc adresowany do wszystkich tłumaczy specjalistycznych z nadzieją, że znajdą tu pożyteczną lekturę, niezależnie od ich zainteresowania tematyką prawniczą, oraz do osób zajmujących się tłumaczeniem.
Wydawnictwo: Translegis
29,99 zł
przechowalnia
 1000 najważniejszych słów. Podróże. Język  Francuski
1000 słów- na tyle duży, by zrozumieć język obcy- na tyle mało, by opanować je w mgnieniu oka! Zapamiętasz je dzięki ilustracjom Andrzeja Mleczki. Możesz korzystać z książki, przygotowując się do wakacji. Możesz potraktować ją jako lekturę wakacyjną w podróży. Może towarzyszyć ci na plaży, przy basenie. Dzięki niej nauczysz się słownictwa związanego z wakacjami. Zrelaksujesz się!
Wydawnictwo: PONS
19,90 zł
przechowalnia
 Alter Ego 1 ćwiczenia
Nowy, czteropoziomowy kurs językowy dla starszej młodzieży i dorosłych. Każdy poziom przewidziany na ok. 120 godzin pracy. Pierwsza część przygotowuje do nowej formuły egzaminu DELF na poziomie A1 i wprowadza do poziomu A2.
Wydawnictwo: Hachette
31,90 zł
przechowalnia
 Alter Ego 3 podręcznik + CD
Trzecia część intensywnego kursu przeznaczonego dla starszej młodzieży i dorosłych. Podręcznik składa się z 9 rozdziałów. Poziom trzeci przygotowuje do poziomu B1 wg ESOKJ oraz do nowej formuły DELF.
Wydawnictwo: Hachette
68,20 zł
przechowalnia
 Bien Joue 2 podręcznik
Bien Joué to trzystopniowa metoda dla IV-VI klasistów, którzy rozpoczynają lub kontynuują naukę francuskiego .Seria Bien Joué składa się z podręcznika, zeszytu ćwiczeń, przewodnika dla nauczycieli, kaset audio i wideo (kasety wideo na specjalne zamówienie) .Podręcznik w nowoczesny i atrakcyjny dla dzieci sposób pozwala rozwijać kompetencje językowe, nie pomijając żadnego z aspektów języka .
Wydawnictwo: Hachette
39,80 zł
przechowalnia
 C\'est ca 1 podręcznik
Nowoczesny, zgodny z reformą oraz programem nauczania podręcznik do klasy I gimnazjum dla uczniów kontynuujących naukę języka francuskiego. Autorki zakładają harmonijny rozwój czterech podstawowych sprawności językowych: rozumienia języka mówionego, rozumienia tekstu pisanego, wypowiedzi pisemnej oraz wykorzystania języka jako narzędzia do porozumiewania się w różnorodnych, autentycznych sytuacjach. W podręczniku nie pominięto funkcji kulturowej i edukacyjnej języka obcego.
Wydawnictwo: WSiP
31,50 zł
przechowalnia
 C\'est ca 2 podręcznik
Podręcznik do nauki języka francuskiego dla uczniów klas 2 gimnazjum. Dzięki tematom takim jak muzyka, sport, film, komputer i Internet uczniowie mają możliwość uczenia się języka francuskiego i zdobywania wiedzy o świecie.
Wydawnictwo: WSiP
31,50 zł
przechowalnia
 Echo junior A1 podręcznik+ DVD
Nowy podręcznik cenionych autorów, napisany z myślą o licealistach. Kurs składa się z trzech części odpowiadających poziomom A1, A2 i B1. Podręcznik opiera się na tych samych założeniach metodologicznych co ciesząca się dużym powodzeniem seria "Echo". Oznacza to podejście zadaniowe, w którym uczeń jest w centrum wydarzeń.
Wydawnictwo: Cle International
65,90 zł
przechowalnia
 Forum 2 podręcznik
Forum to nowa seria podręczników dla młodzieży i dorosłych w innowacyjny sposób wykorzystująca osiągnięcia w dziedzinie metodyki nauczania języków obcych. Autorzy serii postawili sobie podwójny cel: przybliżyć Francję uczącym się oraz nauczyć ich posługiwania się językiem właściwym dla danej sytuacji. .Materiał zawarty w każdym z trzech podręczników przeznaczony jest na ok. 120 godzin nauki w skali roku .
Wydawnictwo: Hachette
62,00 zł
przechowalnia
 Francais. Słownik tematyczny kieszonkowy
niezawodna pomoc dla uczniów i studentów poszerzających praktyczną znajomość języka francuskiego * słownik przydatny przy pisaniu wypracowań oraz przygotowywaniu się do egzaminów * słownik zawierający nowoczesne słownictwo, spełniający oczekiwania uczniów przygotowujących się do nowej matury * 40 bloków tematycznych.
Wydawnictwo: Wagros
27,30 zł
przechowalnia
 Francuski - mówisz i rozumiesz
650 ćwiczeń w 30 różnych typach praktyczne rozmówki gramatyka z ćwiczeniami w pełni polski interfejs nagrania wyłącznie native speakerów 1000 słówek i zwrotów tłumaczenia na polski nauka wymowy i rozumienia ze słuchu słownik 5000 haseł "Francuski - mówisz i rozumiesz" to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka francuskiego.
Wydawnictwo: EDGARD
49,90 zł
przechowalnia
 Francuski dla hydraulików. Słownictwo branżowe na CD MP3 + rozmówki gratis
Francuski kurs branżowy na CD MP3 to jest finansowo niewielką inwestycją, stanowi równowartość może jednej czy dwóch godzin korepetycji albo prywatnych lekcji, ale pomyśl tylko ile później zaoszczędzisz, kiedy już na starcie otrzymasz lepszą, lepiej płatną pracę.
59,99 zł
przechowalnia
 Francuski Rozmówki Powiedz to + CD mp3 Rozmówki ze słowniczkiem
Śmiało! Powiedz to! Z rozmówek Lingo korzysta się bardzo prosto, a ich zawartość jest aktualna i sprawdzona w praktyce. Dzięki dołączonej płycie wymowa francuska nie będzie miała dla Ciebie tajemnic. Tak mówią rodowici Francuzi. Nie bój się po nich powtarzać! Rozmówki Lingo pomogą Ci kiedy:- poznajesz francuskich przyjaciół- podróżujesz po Francji- robisz zakupy- jedziesz na narty- szukasz pracy- potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku.
Wydawnictwo: LINGO
17,90 zł
przechowalnia
 Francuski. Gramatyka. Praktyczne repetytorium.
Praktyczne repetytorium z ćwiczeniami i tabelami dla początkujących i zaawansowanychFrancuski Gramatyka:- dla początkujących i zaawansowanych,- repetytorium dla studentów, uczniów, samouków i słuchaczy szkół językowych,- przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne,- ponad 100 różnorodnych ćwiczeń, 3 testy sprawdzające + klucz odpowiedzi,- tabele koniugacyjne z odmianą czasowników regularnych i nieregularnych.Francuski Gramatyka to napisany przystępnym językiem podręcznik z ćwiczeniami.
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
przechowalnia
 Helper francuski - złota rączka
Dla osób, które zamierzają wyjechać do Francji i wykonywać prace budowlano-remontowe, naprawy sprzętu domowego, samochodów. Przedstawia fachowe słownictwo i zwroty przydatne przy wykonywaniu takich prac. Daje szansę wszystkim ubiegającym się o pracę we Francji na dobre przygotowanie się do przyszłej pracy.
Wydawnictwo: KRAM
14,00 zł
przechowalnia
 Initial 2 Methode de francais
podręcznik przewidziany na 2 jednostki lekcyjne tygodniowo-obemuje 80 godzin nauki -zakres materiału odpowiada przygotowaniu do DELF A1, a w Cadre Europeen Commun de Reference odpowiada poziomowi "Niveau Decouverte"
Wydawnictwo: Cle International
57,50 zł
przechowalnia
 Krótka gramatyka z ćwiczeniami francuski
Książka w zwięzłej formie omawia najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Graficzne wyróżniki umożliwiają swobodne poruszanie się po treści i szybkie wyszukiwanie potrzebnego zagadnienia. Oznaczone zostały podstawowe różnice między danym językiem obcym a polskim oraz omówione typowe błędy językowe. Po każdym rozdziale omawiającym jakąś kategorię gramatyczną znajdują się ćwiczenia, które pozwalają sprawdzić stopień przyswojenia materiału.
Wydawnictwo: PONS
19,90 zł
przechowalnia
 Le Mag\' 1 podręcznik
Pierwsza część nowego kursu dla gimnazjum Le Mag'. Le Mag' to nowa,czterostopniowa seria stworzona z myślą o gimnazjalistach. Przeznaczona jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka francuskiego i doprowadza do poziomu A1/A2 według ESOKJ i nowego DELF. - Podręcznik ma nowoczesną, "młodzieżową" formułę. Opracowano go w taki sposób, by odpowiadał zainteresowaniom gimnazjalistów.
Wydawnictwo: Hachette
39,80 zł
przechowalnia
 Le Mag\' 2 ćwiczenia
Pierwsza część nowego kursu dla gimnazjum Le Mag'. Le Mag' to nowa,czterostopniowa seria stworzona z myślą o gimnazjalistach. Przeznaczona jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka francuskiego i doprowadza do poziomu A1/A2 według ESOKJ i nowego DELF. - Podręcznik ma nowoczesną, "młodzieżową" formułę. Opracowano go w taki sposób, by odpowiadał zainteresowaniom gimnazjalistów.
Wydawnictwo: Hachette
27,19 zł
przechowalnia
 Le Mag\' 3 podręcznik
Le Mag 3 Książka ucznia, 2007 r. : Le Mag' to nowa , czterostopniowa seria stworzona z myślą o gimnazjalistach. Przeznaczona jest dla uczniów rozpoczynających naukę i doprowadza od poziomu A1 do B1 według ESOKJ i nowego DELF. Podręcznik ma nowoczesna młodzieżową formułę. Opracowano go w taki sposób aby odpowiadał zainteresowaniom gimnazjalistów. Uczniowie uczą się języka poznając życie i przygody nastolatków biorących udział w kółku dziennikarskim.
Wydawnictwo: Hachette
48,20 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 16

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.