Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 / 8
 Biznesmeni mówią po rosyjsku dla początkujących - książka z płytą CD
Biznesmeni mówią po rosyjsku – dla początkujących to podręcznik przeznaczony dla osób, które miały wcześniej kontakt z językiem rosyjskim ogólnym i pragną poznać terminologię języka biznesu. Skierowany jest do studentów i uczniów szkół o profilu ekonomicznym. Korzystający z niego mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności w mówieniu i rozumieniu ze słuchu. Podręcznik można wykorzystać zarówno do pracy samodzielnej, jak i do zajęć w grupie.
Wydawnictwo: Poltext
49,90 zł
47,40 zł
przechowalnia
 Język rosyjski 2 Moja profesija ZSZ ćwiczenia
Zeszyt ćwiczeń do kompletu "Moja profesja". Nowoczesny komplet dydaktyczny przeznaczony jest dla uczniów zasadniczych szkół zawodowych o różnych specjalizacjach, między innymi budowlanej, samochodowej, mechanicznej, wielobranżowej.
Wydawnictwo: REA
17,14 zł
przechowalnia
 Język rosyjski od A do Z Testy gramatyczne
Niniejszy zbiór testow jest przeznaczony dla tych wszystkich, którzy już opanowali podstawy gramatyki rosyjskiej i chcą samodzielnie sprawdzić swoje umiejętności. Rozwiązywanie testu i porównywanie swojej odpowidzi z własciwą, podaną w KLUCZU, jest także dobrą okazją do dalszego pogłebiania wiedzy. Taki "trening" na pewno przda ci się zwłaszcza, jeżeli przygotowujesz się do egzaminów maturalnych, testów kompetencji na wyższe uczelnie lub do olimpiady językowej. Ćwiczenia obejmują prawie wszystki
Wydawnictwo: KRAM
19,90 zł
przechowalnia
 Nowy Słownik  rosyjsko-polsko-rosyjski
Słownik: zawiera około 45 000 haseł i słów oraz około 30 000 przykładów użycia ? materiał leksykalny jest oparty na Wielkim słowniku rosyjsko-polskim polsko-rosyjskim PWN, wyróżnionym w 2005 roku tytułem Książki miesiąca przez Magazyn Literacki.
Wydawnictwo: PWN.PL
89,00 zł
przechowalnia
 Pisanie po rosyjsku. Zasady.. - to proste
Książka jest adresowana zarówno do tych, którzy posługują się językiem rosyjskim jak też do dopiero uczących się. Dzięki tematycznej leksyce i różnorodnym ćwiczeniom rosyjski staje się naprawdę łatwy. Na końcu ksiązki znajdują się odpowiedzi, które dają możliwość samodzielnego sprawdzenia nabytej wiedzy.
Wydawnictwo: Eremis
24,00 zł
przechowalnia
 Podręczny słownik obrazkowy - rosyjski
Podręczny słownik obrazkowy polski-rosyjski zawiera:- Aktualne słownictwo tłumaczone przez specjalistów- 1 800 kolorowych, szczegółowych ilustracji- 600 obszarów tematycznych w 17 działach- Indeks haseł rosyjskich
Wydawnictwo: PONS
34,90 zł
przechowalnia
 Rosyjski - Niezbędne zwroty i wyrażenia
Rosyjski - niezbędne zwroty i wyrażenia przeznaczony jest dla osób znających język na poziomie początkującym i średnio zaawansowanych. Kurs uczy zwrotów i zdań niezbędnych podczas płynnego porozumiewania się. Kurs uczy 550 zwrotów niezbędnych do swobodnej komunikacji. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Teraz już samodzielnie zrobisz zakupy, zamówisz posiłek w restauracji i opowiesz o swojej pracy lub szkole.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Rosyjski - Repetytorium leksykalno-tematyczne
Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 4000 słów i zwrotów na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1 wg klasyfikacji Rady Europy). Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do samouków oraz do wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób rosyjskiego słownictwa, przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość niezbędnych na co dzień zwrotów.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Rosyjski w 4 tygodnie  - Etap 1 CD AUDIO
Kurs językowy dla osób rozpoczynających naukę. Zestaw składa się z podręcznika oraz płyty CD-audio z nagranymi tekstami dialogów. Doskonały do nauki w domu, w podróży, czy podczas jazdy samochodem.
Wydawnictwo: REA
21,99 zł
przechowalnia
 Rosyjski w obrazkach
Książka przeznaczona jest do praktycznej nauki języka rosyjskiego. Podaje ponad 500 słów osadzonych w konkretnym kontekście. Ich znaczenie unaocznione jest poprzez obrazki. Stopień trudności wzrasta z każdą stroną i Czytelnik powoli przechodzi od pojedynczych słów do zdań prostych, a od zdań prostych - do złożonych. Na obrazkach przedstawieni są ludzie, a także zaprezentowane są rośliny, zwierzęta, różnego typu budowle, środki transportu, przedmioty codziennego użytku i artykuły spożywcze.
Wydawnictwo: KRAM
29,90 zł
przechowalnia
 Rosyjski. Gramatyka
Rosyjski. Gramatyka" to napisany przystępnym językiem podręcznik z ćwiczeniami i tabelami. Wyczerpująco objaśnia wszystkie zagadnienia gramatyki języka rosyjskiego oraz uczy posługiwania się nimi w praktyce. Książka adresowana jest do uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów pierwszego i drugiego roku rusycystyki, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć certyfikaty TORFL.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Rosyjski. Testy gramatyczno-leksykalne
Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących:- ponad 50 zagadnień gramatycznych- ponad 1500 wyrażeń, zwrotów i kolokacji- współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty- 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi- indeks zagadnień gramatycznych i tematówTesty gramatyczno-leksykalne adresowane są do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka rosyjskiego: poszerzyć słownictwo i opanować podstawy gramatyki. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia
Wydawnictwo: EDGARD
21,90 zł
przechowalnia
 Rosyjski. Testy gramatyczno-leksykalne dla średniozaawansowanych
Testy gramatyczno-leksykalne adresowane są do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka rosyjskiego: poszerzyć słownictwo i opanować podstawy gramatyki. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy).Książka adresowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i średnich oraz wszystkich uczących się języka rosyjskiego we własnym zakresie.
Wydawnictwo: EDGARD
22,90 zł
przechowalnia
 Russkij jazyk po nowomu 2 ćwiczenia
To prawdziwie nowoczesny,zrywający z dotychczasowymi konwencjami opracowania materiałów do nauczania języka rosyjskiego, w 16 rozdziałach młodzież uczy się porozumiewania w języku rosyjskim w sytuacjach dnia codzioennego, zapoznaje się z realiami życia Rosjan i kulturą Rosji.Krzyżówki, rebusy, zagadki, anegdoty, wierszyki i rymowanki uatrakcyjnią uczniom naukę języka rosyjskiego.
Wydawnictwo: REA
11,43 zł
przechowalnia
 Russkij vid: semantika i pragmatika
Wydawnictwo: UMK
10,00 zł
przechowalnia
 Russkij. Repetytorium 1 tematyczno-leksykalne,  CD Gratis
Nowe wydanie znanej na rynku książki (poprawione i uzupełnione) + audio CD, niezawodna pomoc dla maturzystów i zdających egzaminy na wyższe uczelnie, przykładowe teksty do nauki oraz powtarzania podstawowych bloków tematycznych, zbiór pytań i reakcji językowych spotykanych na egzaminach, 60 tekstów w 11 blokach tematycznych.
Wydawnictwo: Wagros
23,10 zł
przechowalnia
100% Gramatyki j.rosyjskiego Tablice
Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich przygotowujących się do matury z języka rosyjskiego. Adresowana jest również dla studentów uczęszczających na lektorat z języka rosyjskiego oraz do wszystkich osób, które pragną usystematyzować, powtórzyć lub poszerzyć posiadaną wiedzę. Okaże się pomocna zwłaszcza przed wszelkimi pisemnymi sprawdzianami z zakresu rosyjskiej gramatyki. Książka obejmuje materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich.
Wydawnictwo: KRAM
16,91 zł
przechowalnia
300 ćwiczeń z gramatyki języka rosyjskiego z rozwiązaniami B1
Podręcznik zawiera ćwiczenia z gramatyki języka rosyjskiego, na poziomie średnio zaawansowanym. Zbiór pozwala na doskonalenie tych zagadnień, które sprawiają najwięcej trudności Polakowi. Nacisk położono na praktyczne opanowanie problemów, stąd też niektóre zagadnienia posiadają wiele przykładów.
32,90 zł
31,50 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
 
Obejmują one aktualne problemy ekonomiczne i komercyjne, między innymi współczesny stan i perspektywy rosyjskiej gospodarki, zasady rosyjskiego prawa gospodarczego i zakładania firmy w Rosji, zasady reklamy i marketingu, opis współczesnego rynku pracy.
Wydawnictwo: REA
34,90 zł
przechowalnia
 
Przedstawione są w nich podstawy handlu międzynarodowego, zasady przygotowania i realizacji transakcji handlowych oraz działalności bankowej, giełdowej i ubezpieczeniowej.
Wydawnictwo: REA
34,90 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 / 8

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.