Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
29,90 zł
28,90 zł
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 / 9
 1000 naj.słów Jedzenie i picie J.Włoski
Poznasz słownictwo z tematu, który interesuje każdego Nakarmisz umysł zwrotami dotyczącymi jedzenia Poznasz słownictwo przydatne w rozmowach przy stole Dowiesz się o ciekawych tradycjach kulinarnych
Wydawnictwo: PONS
19,90 zł
przechowalnia
 Bez Cenzury - Włoski
Chcesz pogadać z piękną Włoszką lub przystojnym Włochem?Żaden problem! W tej książce znajdziesz 13 rozdziałów z ostrymi tekstami i wskazówkami na temat:. podrywu - najlepsza nawijka, oryginalne komplementy. imprez i tańców - jazzy drinki, cool muza. seksu, seksu, seksu.... języka techniki - maile, czaty, SMS-y. sportu i gier - krwiożercze okrzyki bojowe przydatne na boisku i przy konsoli. mody - włoski styl (ach!). ciała i jego najważniejszych części.... gestów, dzięki którym zawsze przemówisz.
Wydawnictwo: Berlitz
19,90 zł
przechowalnia
 Egzamin na tłumacza przysięgłego. Zbiór dokumentów włoskich
W dniu 27 stycznia 2005 roku weszła w życie ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego, która reguluje warunki i tryb nabywania uprawnień do wykonywania zawodu, jak również obowiązki i uprawnienia tłumaczy. Osoby zainteresowane uzyskaniem prawa do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego muszą zdać egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjna, którą powołuje Minister Sprawiedliwości.
Wydawnictwo: CH Beck
149,00 zł
143,55 zł
przechowalnia
 Italiano. Repetytorium tematyczno-leksykalne
Niezawodna pomoc dla maturzystów i zdających egzaminy na wyższe uczelnie * przykładowe teksty do nauki oraz powtarzania podstawowych bloków tematycznych * zbiór pytań i reakcji językowych spotykanych na egzaminach. * 79 tekstów w 14 blokach tematycznych TEMATY: LA VITA QUOTIDIANA, L'EDUCAZIONE E IL LAVRO, L'ATTIVITA' NEL TEMPO LIBERO, LE VACANZE, LA SALUTE, LA SPESA, I LOCALI DI RISTORO, I SERVIZI, LA CASA, I MASS MEDIA LE FESTE TRADIZIONALI, L'ITALIA, IL MONDO DEI SENTIMENTI & ALTRI ARGOMENTI
Wydawnictwo: Wagros
19,95 zł
przechowalnia
 Język włoski na co dzień. Rozmówki polsko-włoskie. Mini kurs językowy + CD
Język włoski na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka włoskiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w określonych sytuacjach związanych z koniecznością komunikowania się w języku włoskim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka. Kurs obejmuje również omówienie podstawowych zasad i reguł gramatycznych.
Wydawnictwo: Level Trading
24,00 zł
przechowalnia
 Mówimy po włosku 2 (+ CD)
27 lekcji. Teksty i dialogi o tematyce związanej z kontaktami na płaszczyźnie turystycznej, towarzyskiej bądź zawodowej. Zakres — 2700 słów. Klucz do lekcji, klucz do ćwiczeń, słowniczek włosko-polski. Do nauki samodzielnej lub pod kierunkiem lektora.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
51,77 zł
przechowalnia
 Profesor Marco: intensywny kurs Włoski
Nowoczesny multimedialny kurs, który intensywnie i kompleksowo uczy języka włoskiego. Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada czteroletniej nauce języka na kursach stacjonarnych. W skład kursu wchodzą 32 obszerne, uporządkowane tematycznie lekcje oraz 10 specjalnych testów podsumowujących.
Wydawnictwo: EDGARD
129,90 zł
przechowalnia
 REA Włoski - podstawy konwersacji
Seria 24 zestawów prezentujących podstawowe elementy konwersacji w językach: angielskim, arabskim, bułgarskim, chińskim, chorwackim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hebrajskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, norweskim, portugalskim, rosyjskim, słowackim, szwedzkim, tureckim, węgierskim, włoskim.
Wydawnictwo: REA
9,90 zł
przechowalnia
 Rete Parte B
Wydawnictwo: Guera Edizione
56,60 zł
przechowalnia
 Słownik podr. polsko-włoski-polski
ponad 100 000 słów i znaczeń* sylabiczna wymowa dla Polaków*praktyczny słownik idiomów*podstawowa terminologia naukowa*najbardziej potrzebne zwroty*opcje i znaczenia włoskie*słowniczek imion włoskich
Wydawnictwo: Ex Libris
30,00 zł
przechowalnia
 Słownik uniwersalny polsko-włoski włosko-polski REA DIZIONARIO POLACCO- I TALIANO, ITALIANO- POLACCO
Słownik zawiera około 55000 najbardziej przydatnych haseł i zwrotów. Przeznaczony do powszechnego użytku we wszystkich sytuacjach życia codziennego. Prezentuje bogaty zakres współczesnego słownictwa potocznego, a także ekonomicznego i handlowego. Jest niezbędny i pomocny w kontaktach zawodowych, w podróży, podczas wypraw turystycznych.
Wydawnictwo: REA
29,90 zł
przechowalnia
 Słownik Włosko-Polski
Zawiera 40 000 haseł i ponad 80 000 znaczeń- dla uczniów, turystów i handlowców.
Wydawnictwo: Aneks
15,75 zł
przechowalnia
 Starter włoskiego + CD MP3
Prosty sposób rozpoczęcia nauki języka włoskiego - Starter nauczy cię najpopularniejszych zwrotów i słów z angielskiego- Dowiesz się, jak wypowiadać angielskie słowa i zwroty- Nauczysz się podstawowych fraz dzięki dołączonej płycie z nagraniami w formacie mp3- Poznasz melodię języka- Przećwiczysz przykładowe dialogi, używane na co dzień.
Wydawnictwo: PONS
28,24 zł
przechowalnia
 Włoski - Konwersacje + CD
Włoski Konwersacje przeznaczone są dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą zdobyć lub udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku włoskim. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do Włoch.Kurs to 55 dialogów, nauka przydatnych zdań, słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Włoski Non  c"e problema! Podręcznik i audiokurs MP3 (Płyta CD) Kurs do samodzielnej nauki poziom podstawowy
Podręcznik jest podzielony na 12 obszernych lekcji, w których znajdują się dialogi, czytanki oraz objaśnienia gramatyczne i ćwiczenia. Wprowadzenie zawiera alfabet oraz zasady wymowy. Na końcu książki jest klucz z odpowiedziami do ćwiczeń oraz praktyczny słowniczek polsko-włoski i włosko-polski, obejmujący słowa występujące w kursie. Zestaw zawiera książkę oraz płytę CD-ROM z nagraniami MP3. Kontakt z językiem na 2 różne sposoby zwiększa skuteczność nauki..
Wydawnictwo: PWN.PL
32,90 zł
29,61 zł
przechowalnia
100% Gramatyki j.włoskiego Tablice
Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, którzy przygotowują się do matury z języka włoskiego lub do egzaminu CILS. Adresowana jest również do studentów, którzy uczęszczają na lektorat z języka włoskiego oraz do wszystkich osób, które pragną pogłębić i usystematyzować swoje wiadomości z zakresu włoskiej gramatyki. Obejmuje materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich.
Wydawnictwo: KRAM
21,25 zł
przechowalnia
1000 najważniejszych słów. Podróże Włoski
1000 słów- na tyle duży, by zrozumieć język obcy- na tyle mało, by opanować je w mgnieniu oka!Zapamiętasz je dzięki ilustracjom Andrzeja Mleczki.Możesz korzystać z książki, przygotowując się do wakacjiMożesz potraktować ją jako lekturę wakacyjną w podróżyMoże towarzyszyć ci na plaży, przy basenieDzięki niej nauczysz się słownictwa związanego z wakacjami Zrelaksujesz się!
Wydawnictwo: PONS
19,90 zł
przechowalnia
500 najważniejszych słów J.Włoski
Poznasz słownictwo z tematu, który interesuje każdego ? Nakarmisz umysł zwrotami dotyczącymi jedzenia ? Ugasisz pragnienie wiedzy o słownictwie związanym z piciem ? Będziesz wiedział, jak wznieść toast ? Poznasz słownictwo przydatne w rozmowach przystole ? Dowiesz się o ciekawych tradycjach kulinarnych.
Wydawnictwo: PONS
22,99 zł
przechowalnia
Affresco Italiano A2 Libro dello studente
Wydawnictwo: Le Monnier
109,90 zł
przechowalnia
Affresco Italiano B1 Libro dello studente
Wydawnictwo: Le Monnier
109,90 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 / 9

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.