Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 / 9
 1000 naj.słów Jedzenie i picie J.Włoski
Poznasz słownictwo z tematu, który interesuje każdego Nakarmisz umysł zwrotami dotyczącymi jedzenia Poznasz słownictwo przydatne w rozmowach przy stole Dowiesz się o ciekawych tradycjach kulinarnych
Wydawnictwo: PONS
19,90 zł
przechowalnia
 Bez Cenzury - Włoski
Chcesz pogadać z piękną Włoszką lub przystojnym Włochem?Żaden problem! W tej książce znajdziesz 13 rozdziałów z ostrymi tekstami i wskazówkami na temat:. podrywu - najlepsza nawijka, oryginalne komplementy. imprez i tańców - jazzy drinki, cool muza. seksu, seksu, seksu.... języka techniki - maile, czaty, SMS-y. sportu i gier - krwiożercze okrzyki bojowe przydatne na boisku i przy konsoli. mody - włoski styl (ach!). ciała i jego najważniejszych części.... gestów, dzięki którym zawsze przemówisz.
Wydawnictwo: Berlitz
19,90 zł
przechowalnia
 Egzamin na tłumacza przysięgłego. Zbiór dokumentów włoskich
W dniu 27 stycznia 2005 roku weszła w życie ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego, która reguluje warunki i tryb nabywania uprawnień do wykonywania zawodu, jak również obowiązki i uprawnienia tłumaczy. Osoby zainteresowane uzyskaniem prawa do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego muszą zdać egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjna, którą powołuje Minister Sprawiedliwości.
Wydawnictwo: CH Beck
149,00 zł
143,55 zł
przechowalnia
 Italiano. Repetytorium tematyczno-leksykalne
Niezawodna pomoc dla maturzystów i zdających egzaminy na wyższe uczelnie * przykładowe teksty do nauki oraz powtarzania podstawowych bloków tematycznych * zbiór pytań i reakcji językowych spotykanych na egzaminach. * 79 tekstów w 14 blokach tematycznych TEMATY: LA VITA QUOTIDIANA, L'EDUCAZIONE E IL LAVRO, L'ATTIVITA' NEL TEMPO LIBERO, LE VACANZE, LA SALUTE, LA SPESA, I LOCALI DI RISTORO, I SERVIZI, LA CASA, I MASS MEDIA LE FESTE TRADIZIONALI, L'ITALIA, IL MONDO DEI SENTIMENTI & ALTRI ARGOMENTI
Wydawnictwo: Wagros
19,95 zł
przechowalnia
 Język włoski na co dzień. Rozmówki polsko-włoskie. Mini kurs językowy + CD
Język włoski na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka włoskiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w określonych sytuacjach związanych z koniecznością komunikowania się w języku włoskim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka. Kurs obejmuje również omówienie podstawowych zasad i reguł gramatycznych.
Wydawnictwo: Level Trading
24,00 zł
przechowalnia
 Mówimy po włosku 2 (+ CD)
27 lekcji. Teksty i dialogi o tematyce związanej z kontaktami na płaszczyźnie turystycznej, towarzyskiej bądź zawodowej. Zakres — 2700 słów. Klucz do lekcji, klucz do ćwiczeń, słowniczek włosko-polski. Do nauki samodzielnej lub pod kierunkiem lektora.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
51,77 zł
przechowalnia
 Profesor Marco: intensywny kurs Włoski
Nowoczesny multimedialny kurs, który intensywnie i kompleksowo uczy języka włoskiego. Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada czteroletniej nauce języka na kursach stacjonarnych. W skład kursu wchodzą 32 obszerne, uporządkowane tematycznie lekcje oraz 10 specjalnych testów podsumowujących.
Wydawnictwo: EDGARD
129,90 zł
przechowalnia
 REA Włoski - podstawy konwersacji
Seria 24 zestawów prezentujących podstawowe elementy konwersacji w językach: angielskim, arabskim, bułgarskim, chińskim, chorwackim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hebrajskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, norweskim, portugalskim, rosyjskim, słowackim, szwedzkim, tureckim, węgierskim, włoskim.
Wydawnictwo: REA
9,90 zł
przechowalnia
 Rete Parte B
Wydawnictwo: Guera Edizione
56,60 zł
przechowalnia
 Słownik podr. polsko-włoski-polski
ponad 100 000 słów i znaczeń* sylabiczna wymowa dla Polaków*praktyczny słownik idiomów*podstawowa terminologia naukowa*najbardziej potrzebne zwroty*opcje i znaczenia włoskie*słowniczek imion włoskich
Wydawnictwo: Ex Libris
30,00 zł
przechowalnia
 Słownik uniwersalny polsko-włoski włosko-polski REA DIZIONARIO POLACCO- I TALIANO, ITALIANO- POLACCO
Słownik zawiera około 55000 najbardziej przydatnych haseł i zwrotów. Przeznaczony do powszechnego użytku we wszystkich sytuacjach życia codziennego. Prezentuje bogaty zakres współczesnego słownictwa potocznego, a także ekonomicznego i handlowego. Jest niezbędny i pomocny w kontaktach zawodowych, w podróży, podczas wypraw turystycznych.
Wydawnictwo: REA
29,90 zł
przechowalnia
 Słownik Włosko-Polski
Zawiera 40 000 haseł i ponad 80 000 znaczeń- dla uczniów, turystów i handlowców.
Wydawnictwo: Aneks
15,75 zł
przechowalnia
 Starter włoskiego + CD MP3
Prosty sposób rozpoczęcia nauki języka włoskiego - Starter nauczy cię najpopularniejszych zwrotów i słów z angielskiego- Dowiesz się, jak wypowiadać angielskie słowa i zwroty- Nauczysz się podstawowych fraz dzięki dołączonej płycie z nagraniami w formacie mp3- Poznasz melodię języka- Przećwiczysz przykładowe dialogi, używane na co dzień.
Wydawnictwo: PONS
28,24 zł
przechowalnia
 Włoski - Konwersacje + CD
Włoski Konwersacje przeznaczone są dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą zdobyć lub udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku włoskim. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do Włoch.Kurs to 55 dialogów, nauka przydatnych zdań, słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Włoski Non  c"e problema! Podręcznik i audiokurs MP3 (Płyta CD) Kurs do samodzielnej nauki poziom podstawowy
Podręcznik jest podzielony na 12 obszernych lekcji, w których znajdują się dialogi, czytanki oraz objaśnienia gramatyczne i ćwiczenia. Wprowadzenie zawiera alfabet oraz zasady wymowy. Na końcu książki jest klucz z odpowiedziami do ćwiczeń oraz praktyczny słowniczek polsko-włoski i włosko-polski, obejmujący słowa występujące w kursie. Zestaw zawiera książkę oraz płytę CD-ROM z nagraniami MP3. Kontakt z językiem na 2 różne sposoby zwiększa skuteczność nauki..
Wydawnictwo: PWN.PL
32,90 zł
29,61 zł
przechowalnia
100% Gramatyki j.włoskiego Tablice
Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, którzy przygotowują się do matury z języka włoskiego lub do egzaminu CILS. Adresowana jest również do studentów, którzy uczęszczają na lektorat z języka włoskiego oraz do wszystkich osób, które pragną pogłębić i usystematyzować swoje wiadomości z zakresu włoskiej gramatyki. Obejmuje materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich.
Wydawnictwo: KRAM
21,25 zł
przechowalnia
1000 najważniejszych słów. Podróże Włoski
1000 słów- na tyle duży, by zrozumieć język obcy- na tyle mało, by opanować je w mgnieniu oka!Zapamiętasz je dzięki ilustracjom Andrzeja Mleczki.Możesz korzystać z książki, przygotowując się do wakacjiMożesz potraktować ją jako lekturę wakacyjną w podróżyMoże towarzyszyć ci na plaży, przy basenieDzięki niej nauczysz się słownictwa związanego z wakacjami Zrelaksujesz się!
Wydawnictwo: PONS
19,90 zł
przechowalnia
500 najważniejszych słów J.Włoski
Poznasz słownictwo z tematu, który interesuje każdego ? Nakarmisz umysł zwrotami dotyczącymi jedzenia ? Ugasisz pragnienie wiedzy o słownictwie związanym z piciem ? Będziesz wiedział, jak wznieść toast ? Poznasz słownictwo przydatne w rozmowach przystole ? Dowiesz się o ciekawych tradycjach kulinarnych.
Wydawnictwo: PONS
22,99 zł
przechowalnia
Affresco Italiano A2 Libro dello studente
Wydawnictwo: Le Monnier
109,90 zł
przechowalnia
Affresco Italiano B1 Libro dello studente
Wydawnictwo: Le Monnier
109,90 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 / 9

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.