język arabski, język arabski nauka, język arabski praca, język arabski online, język arabski książki, język arabski ksiegarnia, kurs, język arabski ksiazka, słownik arabski, język arabski słownik

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia

Dostępne w 24-48h = SZYBKA WYSYŁKA     język arabski- wszystkie pozycje

Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 / 4
 Arabic English Visual Bilingual Dictionary. Słownik obrazkowy arabski
A visual language dictionary that features 6,000 key Arabic words and phrases on a range of subjects from shopping and eating out, to sport and beyond. It includes key Arabic nouns, verbs and phrases to improve your understanding of the language.
Wydawnictwo: Dorling
69,99 zł
przechowalnia
 Arabski. Krok dalej. Audio kurs EDGARD
Posługuj się biegle językiem! Rozmawiaj płynnie i swobodnie. Rozbudowane słownictwo, rozmówki, ciekawostki, nauka wymowy. Arabski Krok dalej:- 221 minut wysokiej jakości nagrań ? profesjonalni lektorzy,- nauka prawidłowej arabskiej wymowy,- 1500 niezbędnych słów i praktycznych wyrażeń,- kaligrafia,- ciekawostki: współczesny język arabski, ropa naftowa, prezenty, Al-Andalus ,- ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami.
Wydawnictwo: EDGARD
36,90 zł
35,00 zł
przechowalnia
 Gramatyka języka arabskiego. Ćwiczenia Danecki
Książka jest uzupełnieniem Gramatyki języka arabskiego J. Daneckiego. Składa się z 36 lekcji, w których omówiono w sposób uproszczony różne problemy gramatyczne i podano do nich ćwiczenia.
Wydawnictwo: DIALOG
35,00 zł
przechowalnia
 Historia Egiptu. Od podboju arabskiego do czasów współczesnych
Egipt leży w centrum świata arabskiego. Jego granice, niezmiennie od tysiącleci, przebiegają wśród piasków i mórz, od wieków zaś, aż do 1952 r., krajem tym rządzili cudzoziemcy, którzy przybywali tu z odległych stron. Autor opisuje paradoksy historii Egiptu w swej książce, której pierwsze wydanie miało wielkie powodzenie u czytelników.
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
39,90 zł
przechowalnia
 Mastering Arabic 2. Arabski dla średniozaawansowanych. Podręcznik + 2 CD
A modern, engaging, intermediate course teaching Modern Standard Arabic. It offers lively dialogues, varied texts and exercises, and fascinating cultural insights. The course follows on from the best-selling Mastering Arabic 1 but is suitable for any learner with some prior knowledge of Arabic. Contains 2 CDs and a 312-page book.
Wydawnictwo: Palgrave Macmillan
229,99 zł
169,99 zł
przechowalnia
 Słownik polsko–arabski, arabsko–polski
Słownik polsko - arabski arabsko - polski jest skierowany do wszystkich, którzy komunikują się lub chcą komunikować się w języku arabskim. Słownik zawiera hasła z zakresu słownictwa ogólnego oraz różnych dziedzin takich jak np. technika, medycyna, nauki przyrodnicze i inne.
Wydawnictwo: Level Trading
60,90 zł
51,77 zł
przechowalnia
 Starter arabskiego Lektorklett PONS
Prosty sposób rozpoczęcia nauki języka arabskiego. Książka z płytą mp3.
Wydawnictwo: PONS
26,50 zł
przechowalnia
 Świat arabski Leksykon Świat arabski Leksykon Historia gospodarka kultura
Nie każdy, kto sieje, zbiera; nie każdy, kto wędruje, staje u celu; nie każdy, kto szuka, znajduje". Abu Hamid Muhamad al-Ghazali (1058-1111) Zbigniew Landowski, adiunkt w Zakładzie Arabistyki i Islamistyki Instytutu Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego, jest autorem m.in. kilku prac leksykograficznych i tłumaczem literatury pięknej. Specjalizuje się w badaniach kulturowych świata arabskiego (szczególnie dramatu współczesnego), islamu (zwłaszcza w nowych państwach Azji Środkowej) i niek
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
59,90 zł
przechowalnia
 Wprowadzenie do cywilizacji świata Arabskiego
Przedmiotem tej pracy jest wprowadzenie do zagadnień z zakresu historii i kultury świata arabskiego, a więc tej części świata muzułmańskiego, w której od chwili powstania islamu po dzień dzisiejszy mówi się po arabsku. Praca jest przeznaczona dla studentów, którzy podejmują naukę nad zagadnieniami międzynarodowymi oraz osób zainteresowanych kulturą ludów mówiących językiem arabskim
Wydawnictwo: WSM
19,99 zł
przechowalnia
 Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie Historia, kraj i ludzie
Zjednoczone Emiraty Arabskie intrygują i fascynują. Państwo to będące rówieśnikiem 40-latka, idealnie wpisuje się w XXI-wieczne kryteria cudu gospodarczego, rozmachu, architektonicznych wyzwań oraz szybkiego bogacenia się, nazywanego dla celów reklamowych cudem na pustyni.
49,00 zł
przechowalnia
1000 idiomów niemieckich
Idiomy uporządkowane alfabetycznie według słów kluczy Każdy idiom z tłumaczeniem i przykładami użycia Indeks polsko-niemiecki Liczne zabawne ilustracje przedstawiające dosłowne znaczenie idiomów Dla uczących się języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.
Wydawnictwo: Langenscheidt
32,90 zł
przechowalnia
365 bajek arabskich
Kiedy po długiej podróży karawana dociera wreszcie do zielonej oazy, zmęczeni kupcy posilają się przy ognisku, opowiadając sobie przed snem o najróżniejszych zdarzeniach, o których słyszeli w odległych miastach, wioskach i portach. Pewnie sami niejedno już widzieli, ale najciekawsze i najprawdziwsze historie zostawiają zawsze na koniec. Usiądźcie wygodnie, zamknijcie oczy i spróbujcie ich posłuchać !
26,00 zł
przechowalnia
A new Arabic Grammar of the Written Language. Gramatyka arabskiego
- The essential study guide to Arabic grammar -- A true classic in the field.
139,00 zł
132,05 zł
przechowalnia
Arabska córka Valko Tanya
Tanya Valko ponownie wprowadza czytelnika w świat wschodnich tradycji, przyjaźni i miłości. Główna bohaterka, pół Polka, pół Libijka, po przymusowej rozłące z matką, mając zaledwie kilka lat, rozpoczyna tułaczkę po odległych zakątkach świata.
29,90 zł
28,41 zł
przechowalnia
Arabska krew Valko Tanya
Kontynuacja bestsellerowych powieści Tanyi Valko: "Arabska żona" i "Arabska córka". Historia miłosna w czasach współczesnej wojny. Autorka opisuje dalsze niezwykłe losy matki i jej córki. Przedstawia szarpane rewolucją kraje arabskie oczami Europejki, która próbuje zaaklimatyzować się w muzułmańskich realiach.
39,00 zł
35,10 zł
przechowalnia
Arabska perła. Gargash Maha
Powieść o szukaniu szczęścia na piaskach pustyni, o byciu trzecią żoną handlarza pereł, o tajemnicy która może uratować życie lub je odebrać. Książka była na pierwszym miejscu bestsellerów w Dubaju wyprzedzając Zmierzch S.Meyer. Akcja książki Arabska perła rozgrywa się w regionie otaczającym dzisiejszy Dubaj.
32,00 zł
30,40 zł
przechowalnia
Arabska pieśń (pocket)
Sudan, początek lat 50.Piękna, młoda Soraja szykuje się do małżeństwa z swoim kuzynem Nurem. Jednak los zgotuje im okrutną niespodziankę... W sadze rodziny Abuzajdów znajdziemy miłość, zazdrość, konflikt charakterów oraz starcie arabskich tradycji z zachodnim stylem życia.
Wydawnictwo: REMI
14,90 zł
przechowalnia
Arabska pieśń Aboulela Leila
Arabska pieśń - przejmująca opowieść o muzułmańskiej rodzinie, w której dwie żony walczą o miłość męża. Zazdrość, namiętność, wybory w imię Allaha, a w tle piękno kultury islamskiej.Historia zamożnej muzułmańskiej rodziny, która wydaje się nie mieć żadnych zmartwień. Głowa rodu, charyzmatyczny Mahmud, jednak nie dostrzega narastającego konfliktu pomiędzy swoimi żonami: młodą postępową Egipcjanką i starszą żyjącą zgodnie z tradycją Sudanką.
34,00 zł
przechowalnia
Arabska żona Valko Tanya
Kiedy Dorota, uczennica szkoły średniej, poznaje Ahmeda, zakochuje się w nim bez pamięci. Jej najbliższe otoczenie nie kryje swojego negatywnego nastawienia do tego związku, mimo to młodzi spotykają się dalej - dziewczyna zachodzi w ciążę, w końcu biorą ślub. Po pewnym czasie wyjeżdżają do jego rodzinnej Libii.
34,00 zł
32,30 zł
przechowalnia
Arabski - krok po kroku. Audio kurs (2 x książka + 5 x CD + MP3)
Arabski Krok po kroku kurs do kompleksowej nauki języka arabskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 – B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.
Wydawnictwo: EDGARD
59,90 zł
53,91 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 / 4

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.