język białoruski, język białoruski nauka, słownik białoruski, język białoruski, książki, język białoruski słowka, język białoruski księgarnia, język białoruski słownik

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia

Dostępne w 24-48h = SZYBKA WYSYŁKA     język białoruski - wszystkie pozycje

Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
 Białoruski od podstaw - Kurs białoruskiego dla początkujących. Talk now Belarusian! Kurs multimedialny na CD
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
 Kresy Przewodnik Litwa, Białoruś, Ukraina. Podróżuj z Danielem Olbrychskim
Przewodnik Kresy obejmuje region Litwy, Białorusi oraz Ukrainy. Pozycja bardzo bogato ilustrowana oraz zawierająca wiele interesujących map. Znajdą Państwo tutaj zarówno podpowiedzi co warto zobaczyć i zwiedzić oraz informacje praktyczne takie jak adresy hoteli , trasy przejazdu. Z naszym przewodnikiem dotrą Państwo do miejsc które warto zwiedzić - miejsca urodzenia takich znakomitości jak Adam Mickiewicz czy Tadeusz Kościuszko, które powinien zobaczyć każdy Polak. Zamieszczenie informacji o fir
Wydawnictwo: Arystoteles
34,90 zł
przechowalnia
Kieszonkowy słownik białorusko-polski, polsko-białoruski
Wydanie 2, zmienione (poprzednie wydanie ukazało się pod tytułem "Słownik białorusko-polski, polsko-białoruski"). 20 000 haseł, przykładów ich użycia, wyrażeń, zwrotów, idiomów. Współczesne słownictwo, frazeologia, podstawowe terminy z różnych dziedzin.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
44,90 zł
przechowalnia
Kurs białoruskiego dla początkujących i średniozaawansowanych.   Dwa kursy multimedialne na pendrive.  Instant USB Belarusian!
Rozpocznij naukę z tym programem jeśli masz zamiar kontynuować pracę poprzez USB! To wygodna i przenośna pamięć, dzięki której kurs będziesz mógł mieć zawsze przy sobie. Kurs zawiera dwa najpopularniejsze programy EuroTalk, które najpierw wprowadzają w podstawowe słownictwo a następnie przechodzą do pełnych zdań. Przygotuj się na autentyczne rozmowy i bądź pewny siebie zarówno przed jak i w trakcie swoich podróży!
Wydawnictwo: Eurotalk
260,00 zł
przechowalnia
Kurs białoruskiego dla znających podstawy języka, poziom A2-B1  Kurs multimedialny na CD-rom  Talk more Belarusian !
Ten program naucza podstawowych fraz konwersacyjnych, których struktury mogą zostać dopasowane do różnych sytuacji. Stawia także czoło jednemu z największych wyzwań w procesie uczenia się języka obcego: podbudowaniu pewności siebie w mówieniu. Funkcja nagrania w programie Talk More pozwala ci porównać swój akcent z native speakerami. Idealne rozwiązanie służące rozwijaniu pewności siebie w mówieniu.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
153,00 zł
przechowalnia
Mały praktyczny słownik biznesmena białorusko polski, polsko białoruski jedyny egzemplarz
Nowatorski na polskim rynku Mały praktyczny słownik biznesmena białorusko-polski, polsko-białoruski zawiera około 2000 haseł z zakresu makro- i mikroekonomii, finansów, bankowości, handlu i prawa cywilnego, dobranych w taki sposób, by maksymalnie ułatwić kontakty gospodarcze w warunkach gospodarki rynkowej. Hasła uzupełniają liczne przykłady użycia, wyrażenia i zwroty. Przeznaczony dla handlowców, tłumaczy, wykładowców, studentów, uczniów.
Wydawnictwo: WSiP
29,99 zł
9,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Słownik frazeologiczny białorusko-polski. Belaruska-pol\'skì frazealagičny sloŭnìk. Бeларуска-польски фразeалагічны слоўнік
Słownik stanowi alfabetycznie ułożony zbiór frazeologizmów, przysłów i połączeń wyrazowych dwu języków słowiańskich. Językiem wyjściowym jest język białoruski. Prawą stronie kolumny tekstu stanowią frazeologizmy polskie oddające zakres semantyczny frazemu umieszczonego po stronie lewej – białoruskiej. W przypadku braku adekwatnego zwrotu polskiego stosuje się odpowiednie objaśnienie, niekiedy kalkę. Poszczególne jednostki leksykalne skupione są wokół wyodrębnionych rzeczowników ułożonych alfabet
29,99 zł
14,99 zł
przechowalnia
Vocabulary Builder Belarusian - Kurs białoruskiego dla dzieci.  Kurs multimedialny na CD
Jeśli twarz twojego dziecka rozjaśnia się gdy widzi barwne obrazki, milutkie maskotki zwierzątka lub grę ten program jest właśnie dla niego. Vocabulary Builder Belarusian jest przeznaczony dla dzieci, które lubią się bawić. Posiada mnóstwo barwnych obrazków i zabawnych gier wciągających twoje dziecko w proces nauczania. Dorośli także uwielbiają ten program!
Wydawnictwo: Eurotalk
100,00 zł
przechowalnia
Strona: [1] / 1

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.