język łaciński dla początkujących, łacina, nauka, słownik, słowa, słówka, online, dla początkujących, dla średniozaawansowanych, gramatyka

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia

język łaciński dla początkujących, łacina

Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
 Disce Latine 2 Podręcznik do języka łacińskiego Kurs poszerzony Szkoły ponadgimnazjalne
Książka składa się z dwunastu niezależnych od siebie treściowo rozdziałów. Każdy z nich zawiera cztery części: teksty, prowadzone równolegle preparacje, a także objaśnienia gramatyczne i ćwiczenia.Książka stanowi dokończenie wykładu gramatyki rozpoczętego w części pierwszej,zawiera materiały przybliżające czasy starożytne oraz ukazujące wpływ antyku rzymskiego na kulturę polską.
27,50 zł
przechowalnia
 Podstawy języka łacińskiego dla studentów prawa
Kolejne wydanie podręcznika języka łacińskiego dla studentów prawa ukazuje się właściwie w wersji niezmienionej. Wzbogaciliśmy nieznacznie słownictwo, dokonaliśmy niezbędnych korekt i poprawiliśmy dostrzeżone błędy.
40,00 zł
przechowalnia
 Porta Latina Podręcznik do języka łacińskiego i kultury antycznej Preparacje i komentarze
Seria Porta Latina to kurs języka łacińskiego i kultury antycznej przeznaczony dla szkół ponadgimnazjalnych. Książka składa się z 34 rozdziałów nazwanych Lectio, które obejmują cały podstawowy materiał gramatyczny. Każda z lekcji zawiera obfity materiał utrwalający poznane zagadnienia gramatyczne i słownikowe.
45,00 zł
przechowalnia
 Prima Via Wstępna nauka języka łacińskiego. Słownik, sentencje.
Wstęp Skróty Slownik Zwoty Sentencje, znane powiedzenia.
Wydawnictwo: WUWR
16,00 zł
przechowalnia
 Prima Via Wstępna nauka języka łacińskiego. Teksty
Wydawnictwo: WUWR
16,00 zł
przechowalnia
 Tablice gramatyczne z języka łacińskiego Język łaciński
Przeznaczone dla wszystkich uczących się języka łacińskiego, którzy chcą przypomnieć sobie, powtórzyć lub sprawdzić znajomość poszczególnych zagadnień gramatycznych: - deklinacji, - koniugacji i czasów, - konstrukcji i zwrotów, - budowy zdania. Umożliwiają uczącym się szybkie dotarcie do wybranego zagadnienia gramatycznego, a także przypomnienie i uporządkowanie reguł i zasad gramatycznych
15,20 zł
przechowalnia
Bis repetita placent. Repetytorium z języka łacińskiego dla studentów historii. Kompendium gramatyczne, zestaw ćwiczeń
Przygotowując niniejsze repetytorium miałam nadzieję, że jego adresaci - studenci historii i archeologii - polubią łacinę, kiedy dzięki ćwiczeniom w nim zawartym opanują materiał gramatyczny, który dotychczas (z braku w prawy i odpowiednich ćwiczeń) wydawał się trudny; stąd wziął się pomysł, by zatytułować prezentowaną książkę w nawiązaniu do słów Horacego z jego Sztuki poetyckiej, nieco zmodyfikowanych: Bis repetita placent - rzeczy powtórzone podobają się.
Wydawnictwo: UMK
69,00 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Disco linguam latinam. Podręcznik języka łacińskiego Norjar Ter-Grigorian
Język łaciński - ŁATWO, PRZYJEMNIE I MĄDRZE !!dla początkujących i średniozaawansowanych. Podręcznik jest przeznaczony dla studentów kierunków filologicznych i historycznych. Mogą nim jednak posłużyć się wszyscy zainteresowani nauką języka łacińskiego, i to nie tylko dorośli.
Wydawnictwo: UG
48,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Gramatyka języka łacińskiego
"Gramatyka języka łacińskiego" zawiera m.in: RZECZOWNIKI - ZAIMKI - PRZYIMKI - PRZYMIOTNIKI - LICZEBNIKI - PRZYSŁÓWKI - CZASOWNIKI - WYMOWĘ I AKCENTOWANIE Autor: Kubicka Emilia, Suwała Monika
Wydawnictwo: Buchmann
14,90 zł
7,49 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Gramatyka opisowa języka łacińskiego.
Gramatyka opisowa języka łacińskiego zawiera wykład gramatyki języka łacińskiego w zwięzłej tabelarycznej formie. Składa się z trzech części: wiadomości wstępne i nauka o głosce; nauka o wyrazie; nauka o zdaniu. Materiał przedstawiony jest w sposób zwarty i klarowny, komentarz w języku polskim ułatwia przyswojenie materiału. Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów liceów klasycznych, studentów wydziałów filologii klasycznej oraz neofilologii uniwersytetów, a także dla studentów pozostałych kier
Wydawnictwo: PWN.PL
34,90 zł
31,14 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Język łaciński dla prawników Jan Rezler
Podręcznik uniwersytecki, od dawna używany i sprawdzony na wydziałach prawa. Równomierne rozłożenie materiału gramatycznego i słownikowego oraz oszczędne, ale jasne i wyczerpujące objaśnienia powodują, że może on być użyty w nauce samodzielnej. Ustępy łacińskie części pierwszej, zawierającej omówienie podstaw gramatyki łacińskiej, układają się w opowieść źródłową o życiu i dokonaniach Serwiusza Sulpicjusza Rufusa, prawnika rzymskiego współczesnego Cyceronowi. Uzupełniają ten wątek rzymskie pa
Wydawnictwo: PWN.PL
39,90 zł
32,00 zł
przechowalnia
Język łaciński z elementami epigrafiki i numizmatyki rzymskiej
Pełny kurs gramatyki łacińskiej.Wybór oryginalnych tekstów literackich (Cyceron, Cezar, Korneliusz Nepos, Liwiusz, Pliniusz Młodszy, Tacyt) i epigraficznych (w tym "Res gestie Divi Augusti", "Tabula Claudiana" i tabliczki z Vindolanda).Historia monet i mennictwa rzymskiego od Republiki do Justyniana I.Obszerne wykazy skrótów stosowanych w inskrypcjach i na monetach.Dodatkowo:Tytulatura cesarska, urzędnicza i wojskowa.Lata panowania cesarzy.Antyczny kalendarz rzymski (rachuba lat, miesięcy, dni i
Wydawnictwo: Literat
14,90 zł
przechowalnia
Język łaciński.  Podręcznik dla lektoratów szkół wyższych
Język łaciński. Podręcznik dla lektoratów szkół wyższych, autorstwa trojga znakomitych łacinników, przeznaczony jest dla studentów wszystkich wydziałów uniwersyteckich, na których obowiązuje lektorat z łaciny; zarówno dla słuchaczy zaczynających naukę tego języka, jak i dla tych, którzy mieli w szkole łacinę, a na studiach przechodzą od razu kurs wyższy.
Wydawnictwo: PWN.PL
39,90 zł
przechowalnia
Język łaciński. Elżbieta Roguszczak, Jolanta Czyżma
Skrypt jest przeznaczony dla studentów rozpoczynających naukę języka łacińskiego na lektoratach uniwersyteckich. Obejmuje 30 jednostek lekcyjnych, na które składają się varia (przykłady wprowadzające nowe zjawiska gramatyczne); tekst łaciński (adaptowane fragmenty rzymskich autorów, dające możliwość zapoznania się z kulturą antyczną i zawierające oprócz nowego materiatu gramatycznego poznane wcześniej zjawiska językowe, co pozwala w trakcie tłumaczenia sprawdzić stopień opanowania materiału); ma
Wydawnictwo: UG
35,00 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Kieszonkowa anatomia topograficzna Kości stawy więzadła Przewodnik polsko-łaciński i słownik
Książka zawiera szczegółowe miana anatomiczne z zakresu osteologii i artrologii. Omówiono w niej także klasyfikację stawów i zakresy ich ruchów, wyczuwalność punktów kostnych oraz miejsca przyczepów mięśni na strukturach kostnych. Hierarchię ważności struktur anatomicznych zaznaczono za pomocą odcieni czerwieni i szarości oraz różnych krojów pisma i wcięć umożliwiających precyzyjną lokalizację mian. Topograficzny układ pozwala na przygotowanie się do ćwiczeń prosektoryjnych.
Wydawnictwo: PZWL
40,95 zł
przechowalnia
Łacina w pigułce.  Dla zawodów związanych z medycyną
W Łacinie w pigułce znajdą Państwo najważniejsze zasady gramatyki łacińskiej oraz klarownie przedstawioną łacińską terminologię medyczną. Autorzy tłumaczą też, w jaki sposób tworzyć odpowiednie słowa, dodawać przedrostki i przyrostki do podstawy słowotwórczej. • Co oznacza Hyperparathyreoidismus? • Co to jest Hyperhidrosis? • Co mają wspólnego Prophylaxe, Provisorium i Prolaps?
Wydawnictwo: MedPharm Polska
29,99 zł
przechowalnia
Łaciński od podstaw - Kurs łacińskiego dla początkujących. Talk now Latin! Kurs multimedialny na CD
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Lingua Latina Medicinalis. Ćwiczenia z terminologii medycznej
Książka uzupełniająca do podstawowego podręcznika nauki łaciny - LINGUA LATINA MEDICINALIS, napisanego przez tych samych autorów. Jest to zestaw ćwiczeń - w większości polegających na wpisywaniu bądź zaznaczaniu poprawnych wypowiedzi językowych. Tak sformułowane ćwiczenia mają na celu wyrobienie umiejętności posługiwania się analogią, jako metodą uczenia się języka, konieczną w poznawaniu i tworzeniu nowych wyrazów oraz logicznym odróżnianiem form poprawnych od błędnych.
Wydawnictwo: PZWL
46,00 zł
43,70 zł
przechowalnia
Lingua Latina Medicinalis. Podręcznik dla studentów medycyny
Jest to nowoczesny, uniwersalny podręcznik, przeznaczony dla wszystkich typów uczelni medycznych. Autorzy dzięki wieloletniemu nauczaniu łaciny medycznej stworzyli doskonałe narzędzie do nauki tego języka, odpowiadające najnowszym tendencjom metodycznym i edukacyjnym w tej dziedzinie.
Wydawnictwo: PZWL
51,45 zł
48,87 zł
przechowalnia
Mały słownik polsko-łaciński
Niniejszy słownik został opracowany na wzór słowników języków nowożytnych. Jest on próbą oddania w języku łacińskim pojęć, czynności i terminów obecnych we współczesnej polszczyźnie. Zespół autorski starał się unikać neologizmów łacińskich, stąd przy doborze odpowiedników opierał na istniejących już w tradycji współczesnej neolatynistyki pojęciach obrazujących obecny świat w jego różnych aspektach.
Wydawnictwo: PWN.PL
34,00 zł
32,00 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.