podręcznik do nauki języka chińskiego, chiński dla początkujących

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
 Język chiński. Łatwo i przyjemnie. Tom 1. (1x książka, 1x CD MP3)
Nowa wersja metody ASSiMiL. Seria przeznaczona dla wszystkich osób pragnących nauczyć się języków obcych w sposób przystępny i przyjemny. Metoda ASSiMiL gwarantuje nabycie umiejętności porozumiewania się w języku obcym już po pięciu miesiącach nauki, pod warunkiem systematycznej pracy.
Wydawnictwo: Assimil
65,99 zł
przechowalnia
 Słuchasz, rozumiesz, mówisz! Język chiński. kurs mówienia dla początkujących Kurs mówienia dla poczatkujących
Wśród wielu sprawności językowych właśnie ta - mówienie w języku obcym - sprawia uczącym się największe trudności. Język chiński powszechnie uważany jest za bardzo trudny, nasz kurs pokazuje jednak, że przy odrobinie dobrej woli można dość szybko opanować sztukę rozmowy w tym języku. Z kursu można korzystać w dowolnym miejscu - w domu, w samochodzie, w sklepie, w pociągu lub na spacerze. Pozwala on szybko pozbyć się bariery w mówieniu i sprawnie wyrażać w codziennych sytuacjach.
Wydawnictwo: Langenscheidt
29,90 zł
26,91 zł
przechowalnia
Chiński - Szybki start
"Chiński – Szybki start" to podręcznik do samodzielnej nauki z kursem multimedialnym języka chińskiego (mandaryńskiego) na poziomie początkującym. Kurs zawiera 39 rozdziałów, w których prezentowane jest podstawowe chińskie słownictwo i zdania w oparciu o doskonałą metodę SuperMemo.
Wydawnictwo: PWN.PL
39,90 zł
przechowalnia
Chiński dla początkujących. Współczesny język chiński, efektywna nauka. Ponad 400 chińskich znaków ze wskazówkami kaligraficznymi + 2 CD
Intensywny kurs języka chińskiego umożliwiający opanowanie sprawnego porozumiewania się w języku chińskim! W hotelu, restauracji, podczas zakupów czy zwiedzania zabytków - umiejętności komunikacyjne nabyte za pomocą tego kursu będziecie mogli wykorzystać we wszystkich sytuacjach życia codziennego.
Wydawnictwo: REA
34,99 zł
przechowalnia
Chiński w 1 miesiąc. Kurs językowy z nagraniami dla początkujących (książka + CD) Pons
Kurs językowy z nagraniami dla początkujących z podręcznikiem i płytą CD - Doskonały materiał na szybki początek lub powtórkę - Dzięki praktycznemu słownictwu i dialogom nauczysz się podstawowej komunikacji w języku obcym - Poznasz podstawy gramatyki, objaśnianej po polsku - Dzięki licznym przykładom nauczysz się, co powiedzieć w określonych sytuacjach - Powtórzysz zdobytą wiedzę dzięki ćwiczeniom z kluczem
Wydawnictwo: PONS
34,90 zł
przechowalnia
Chiński. Kurs Podstawowy (Podręcznik + 2 x Audio CD) 	Nowa edycja
Chiński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka.
Wydawnictwo: EDGARD
39,90 zł
38,50 zł
przechowalnia
Complete Mandarin Chinese Książka + 2CD. Kompletny kurs chińskiego. Teach yourself
Jeśli myślisz, że nauka chińskiego jest trudna - mylisz się! Przekonaj się, że nie musi tak być i odnieś sukces w nauce. Are you looking for a complete course in Mandarin Chinese which takes you effortlessly from beginner to confident speaker? Whether you are starting from scratch, or are just out of practice, Complete Mandarin Chinese will guarantee success!
Wydawnictwo: Teach Yourself
199,00 zł
przechowalnia
Język chiński. Łatwo i przyjemnie. Tom 1 (1x książka, 4x CD audio)
Proponowana przez nas metoda, ciesząca się uznaniem na całym świecie już od 80 lat, wykorzystuje naturalne predyspozycje intuicyjnego przyswajania języka poprzez codzienny kontakt oraz stopniowe poznawanie słownictwa i gramatyki. Krok po kroku, bez wysiłku, dzięki autentycznym i zabawnym dialogom, jasnym i zrozumiałym komentarzom oraz starannie dobranym ćwiczeniom, będziesz poznawać wybrany język. Nauka odbywa się w dwóch etapach:
Wydawnictwo: Assimil
65,99 zł
przechowalnia
Język chiński. Łatwo i przyjemnie. Tom 2. (1x książka, 4x CD audio)
Nowa wersja metody ASSiMiL. Seria przeznaczona dla wszystkich osób pragnących nauczyć się języków obcych w sposób przystępny i przyjemny. Metoda ASSiMiL gwarantuje nabycie umiejętności porozumiewania się w języku obcym już po pięciu miesiącach nauki, pod warunkiem systematycznej pracy.
Wydawnictwo: Assimil
65,99 zł
przechowalnia
Kurs chińskiego biznesowego. Chiński język biznesu. Kurs multimedialny na CD-rom Talk Business Chinese !
Kurs ten nauczy Cię podstawowego, kluczowego słownictwa biznesowego, dzięki któremu porozumiesz się z Twoim kontrahentem w sprawach biznesowych. Nie będziesz musiał tracić ogromu czasu na poszukiwanie odpowiednich słów, które mogą przydać się w konwersacjach i będziesz mógł skoncentrować się na ważnych dla Twojej firmy sprawach.
Wydawnictwo: Eurotalk
170,00 zł
przechowalnia
Kurs chińskiego dla młodzieży, poziom A2-B1. Żywy, codzienny język. Kurs multimedialny na CD-rom Talk The Talk Chinese !
Talk The Talk jest zaprojektowany z myślą o życiu społecznym nastolatków. Koncentruje się na słowach i wyrażeniach potrzebnych młodym ludziom do rozmów towarzyskich i zawiera mnóstwo użytecznego i nowoczesnego słownictwa. Rozwija pewność siebie w mówieniu dając szansę porównać swój akcent z rodzimymi użytkownikami języka.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Kurs chińskiego dla początkujących i średniozaawansowanych.  Dwa kursy multimedialne na pendrive. Instant USB Chinese (Mandarin) !
Rozpocznij naukę z tym programem jeśli masz zamiar kontynuować pracę poprzez USB! To wygodna i przenośna pamięć, dzięki której kurs będziesz mógł mieć zawsze przy sobie. Kurs zawiera dwa najpopularniejsze programy EuroTalk, które najpierw wprowadzają w podstawowe słownictwo a następnie przechodzą do pełnych zdań. Przygotuj się na autentyczne rozmowy i bądź pewny siebie zarówno przed jak i w trakcie swoich podróży!
Wydawnictwo: Eurotalk
260,00 zł
przechowalnia
Kurs chińskiego dla znających podstawy języka, poziom A2-B1 Kurs multimedialny na CD-rom Talk more Chinese !
Ten program naucza podstawowych fraz konwersacyjnych, których struktury mogą zostać dopasowane do różnych sytuacji. Stawia także czoło jednemu z największych wyzwań w procesie uczenia się języka obcego: podbudowaniu pewności siebie w mówieniu. Funkcja nagrania w programie Talk More pozwala ci porównać swój akcent z native speakerami. Idealne rozwiązanie służące rozwijaniu pewności siebie w mówieniu.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Premium Set Chinese (Mandarin) - Zestaw 5 kompleksowych kursów do nauki języka chińskiego mandaryńskiego na DVD
Zestaw 5 kompleksowych kursów do nauki chińskiego na DVD Wspaniały multimedialny kurs do nauki podstaw języka chińskiego , w polskiej wersji językowej, na dvd-ROM. Od poziomu podstawowego do średniozaawansowanego.
Wydawnictwo: Eurotalk
478,00 zł
przechowalnia
REA Chiński - podstawy konwersacji
Seria 24 zestawów prezentujących podstawowe elementy konwersacji w językach: angielskim, arabskim, bułgarskim, chińskim, chorwackim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hebrajskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, norweskim, portugalskim, rosyjskim, słowackim, szwedzkim, tureckim, węgierskim, włoskim.
Wydawnictwo: REA
9,90 zł
przechowalnia
Starter chińskiego PONS
Starter chińskiego PONS NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
Prosty sposób rozpoczęcia nauki języka chińskiego.
Wydawnictwo: PONS
26,90 zł
13,90 zł
przechowalnia
Talk Mandarin Chinese. Kurs chińskiego BBC. Książka + 2xcd
Want to speak Mandarin Chinese with confidence? Talk Mandarin Chinese is the ideal short course for absolute beginners. Designed for adults learning at home or in a class, this popular course covers all the basic language you’ll need in everyday situations.
Wydawnictwo: Bezdroża
85,00 zł
przechowalnia
Vocabulary Builder Chinese ( Mandarin) - Kurs chińskiego dla dzieci. Kurs multimedialny na CD
Jeśli twarz twojego dziecka rozjaśnia się gdy widzi barwne obrazki, milutkie maskotki zwierzątka lub grę ten program jest właśnie dla niego. Vocabulary Builder Chinese ( Mandarin) jest przeznaczony dla dzieci, które lubią się bawić. Posiada mnóstwo barwnych obrazków i zabawnych gier wciągających twoje dziecko w proces nauczania. Dorośli także uwielbiają ten program!
Wydawnictwo: Eurotalk
100,00 zł
przechowalnia
Strona: [1] / 1

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.