język litewski, podręcznik, kurs litewskiego, słownik litewski, słówka litewskie, online, język litewski dla początkujących, gramatyka litewskiego, księgarnia internetowa językowa

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
 Dwujęzyczne początki nowoczesnej literatury litewskiej
Mam nadzieję, że moja książka nie jest ani polono- ( choć jestem Polakiem i polonistą), ani lituanocentryczna ( choć jestem lituanofilem), lecz pograniczna, jako że pogranicza dotyczy. Opowiadam w niej o nieznanych polskiemu literaturoznawstwu twórcach działających na Żmudzi i w Wilnie na początku XIX wiek: o Antonim Klementce, Dionizym Paszkiewiczu, Antonim Drozdowskim, Sylwestrze Teofilu Walenowiczu, Szymonie Staniewiczu i kilku innych pisarzach.
Wydawnictwo: Universitas
33,00 zł
przechowalnia
 Kresy Przewodnik Litwa, Białoruś, Ukraina. Podróżuj z Danielem Olbrychskim
Przewodnik Kresy obejmuje region Litwy, Białorusi oraz Ukrainy. Pozycja bardzo bogato ilustrowana oraz zawierająca wiele interesujących map. Znajdą Państwo tutaj zarówno podpowiedzi co warto zobaczyć i zwiedzić oraz informacje praktyczne takie jak adresy hoteli , trasy przejazdu. Z naszym przewodnikiem dotrą Państwo do miejsc które warto zwiedzić - miejsca urodzenia takich znakomitości jak Adam Mickiewicz czy Tadeusz Kościuszko, które powinien zobaczyć każdy Polak. Zamieszczenie informacji o fir
Wydawnictwo: Arystoteles
34,90 zł
przechowalnia
 Kultura Wielkiego Księstwa Litewskiego
Wszechstronna książka ukazująca specyfikę kultury Wielkiego Księstwa Litewskiego, jej złożoność i wielobarwność od XIV po koniec XVIII wieku, czyli w okresie, gdy najsilniej ścierały się na tych ziemiach wpływy wschodnie i zachodnie. Sprawy niewygodne i kontrowersyjne dla dzisiejszych Litwinów i Polaków nie zostały przemilczane, a dzięki nowatorskiemu spojrzeniu autorów w książce znalazło się miejsce na tematykę do niedawna często niedocenianą.
Wydawnictwo: Universitas
62,00 zł
58,80 zł
przechowalnia
1000 litewskich słów(ek) Ilustrowany słownik polsko-litewski litewsko-polski
Nowy "Słownik litewsko-polski, polsko-Iitewski" jest przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy rozpoczynają naukę języka litewskiego lub posługują się tym językiem na poziomie średniozaawansowanym. Słownik zawiera ok. 35 000 haseł, w tym: - leksykę umożliwiającą codzienną komunikację językową, - elementarne pojęcia specjalistyczne, - najpotrzebniejsze wyrażenia i zwroty.
Wydawnictwo: Level Trading
34,65 zł
32,33 zł
przechowalnia
 
Autorka analizuje funkcjonowanie obrazów diabła w literaturze Litwy i Łotwy, śledzi wpływy, jakim podlegały obie literatury. Szczególnie podejmuje próbę określenia wpływu protestantyzmu i katolicyzmu oraz literatury europejskiej. Analizuje przenikanie się obrazów folklorystycznych z wpływami chrześcijańskimi, motywy faustyczne, dantejskie, mit o Orfeuszu i Eurydyce itd. Wszystkie aspekty analizy ilusttrowane są bogatymi cytatami z folkloru i dzieł literackich w językach oryginału równolegle z pr
46,00 zł
przechowalnia
English Lithuanian Lithuanian English Dictionary. Słownik liltewsko-angielski, angielsko-litewski
109,99 zł
przechowalnia
English Lithuanian Law Dictionary. Angielsko - litewski słownik prawa.
English - Lithuanian Law Dictionary is the first and probably the only one of its kind larger of the two languages ​​of a special dictionary. His size - more than 24 thousand words and phrases that make up almost all of the current EU, UK, U.S. branches of law (administrative, civil, commercial, constitutional, procedural, international) terminology base. Inserted some English-language literature is deeply entrenched in Latin and French words and phrases, lawyers, professional speech to the more
280,00 zł
250,00 zł
przechowalnia
Ilustrowany słownik angielsko - litewski. Słownik obrazkowy
Zawiera ponad 6000 słów i zwrotów. • Szybki, niezawodny sposób, aby nauczyć się i zapamiętać kilka tysięcy litewskich słów. • Szczegółowo przedstawione przedmioty codziennego użytku • Szybko i skutecznie odnajdziesz się w każdej sytuacji - w domu, w pracy, na zakupach,w restauracji itd.. • Łatwy w użyciu - zawiera indeks słów z odniesieniami do numerów stron. • Idealny w podróży - zarówno w celach biznesowych i prywatnych
120,00 zł
przechowalnia
Kurs litewskiego biznesowego.Litewski język biznesu. Kurs multimedialny na CD-rom Talk Business Lithuanian !
Kurs ten nauczy Cię podstawowego, kluczowego słownictwa biznesowego, dzięki któremu porozumiesz się z Twoim kontrahentem w sprawach biznesowych. Nie będziesz musiał tracić ogromu czasu na poszukiwanie odpowiednich słów, które mogą przydać się w konwersacjach i będziesz mógł skoncentrować się na ważnych dla Twojej firmy sprawach.
Wydawnictwo: Eurotalk
170,00 zł
przechowalnia
Kurs litewskiego dla młodzieży, poziom A2-B1. Żywy, codzienny język. Kurs multimedialny na CD-rom Talk The Talk Lithuanian!
Talk The Talk jest zaprojektowany z myślą o życiu społecznym nastolatków. Koncentruje się na słowach i wyrażeniach potrzebnych młodym ludziom do rozmów towarzyskich i zawiera mnóstwo użytecznego i nowoczesnego słownictwa. Rozwija pewność siebie w mówieniu dając szansę porównać swój akcent z rodzimymi użytkownikami języka.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Kurs litewskiego dla początkujących i średniozaawansowanych. Dwa kursy multimedialne na pendrive. Instant USB Lithuanian !
Rozpocznij naukę z tym programem jeśli masz zamiar kontynuować pracę poprzez USB! To wygodna i przenośna pamięć, dzięki której kurs będziesz mógł mieć zawsze przy sobie. Kurs zawiera dwa najpopularniejsze programy EuroTalk, które najpierw wprowadzają w podstawowe słownictwo a następnie przechodzą do pełnych zdań. Przygotuj się na autentyczne rozmowy i bądź pewny siebie zarówno przed jak i w trakcie swoich podróży!
Wydawnictwo: Eurotalk
260,00 zł
przechowalnia
Kurs litewskiego dla znających podstawy języka, poziom A2-B1 Kurs multimedialny na CD-rom Talk more Lithuanian !
Ten program naucza podstawowych fraz konwersacyjnych, których struktury mogą zostać dopasowane do różnych sytuacji. Stawia także czoło jednemu z największych wyzwań w procesie uczenia się języka obcego: podbudowaniu pewności siebie w mówieniu. Funkcja nagrania w programie Talk More pozwala ci porównać swój akcent z native speakerami. Idealne rozwiązanie służące rozwijaniu pewności siebie w mówieniu.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
153,00 zł
przechowalnia
Litewski nie gryzie! +CD
Litewski nie gryzie! to kurs, z którym: - aktywnie uczysz się języka od podstaw, - przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo, - praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, - uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych, - poznajesz współczesny, codzienny język litewski.
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
przechowalnia
Litewski od podstaw - Kurs litewskiego dla początkujących. Talk now Lithuanian! Kurs multimedialny na CD
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Litewski od podstaw - Kurs litewskiego dla początkujących. Talk now Lithuanian! Kurs multimedialny na pendrive - USB
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
185,00 zł
przechowalnia
Litewski w 1 miesiąc. PONS. Litewski kurs dla początkujących
Kurs językowy z nagraniami dla początkujących z podręcznikiem i płytą CD - Doskonały materiał na szybki początek lub powtórkę - Dzięki praktycznemu słownictwu i dialogom nauczysz się podstawowej komunikacji w języku obcym - Poznasz podstawy gramatyki, objaśnianej po polsku - Dzięki licznym przykładom nauczysz się, co powiedzieć w określonych sytuacjach - Powtórzysz zdobytą wiedzę dzięki ćwiczeniom z kluczem
Wydawnictwo: PONS
39,90 zł
przechowalnia
Lithuanian English and English Lithuanian Dictionary. Słownik liltewsko-angielski, angielsko-litewski. 25 000 haseł
Obie części litewsko - angielskiego i angielsko - litewskiego słownika zawierają około 25.000 słów i haseł.
125,00 zł
przechowalnia
Lithuanian English and English Lithuanian Dictionary. Słownik liltewsko-angielski, angielsko-litewski. 60 tys. haseł
A modern and very comprehensive hardback desk dictionary with over 60,000 entries. Phonetic pronunciation of the English headwords is given.
320,00 zł
przechowalnia
Lithuanian-English, English-Lithuanian Dictionary. Słownik liltewsko-angielski, angielsko-litewski
• 8,000 total word-to-word entires--no definitions • Phonetic pronunciation for each language • Concise, easy-to-use format • Ideal for travelers, businesspersons, and students of English or Lithuanian
Wydawnictwo: Hippocrene Books
79,99 zł
przechowalnia
Litwa przewodnik po Litwie National Geographic oprawa miękka
Wileńszczyzna, Dzukia, Kowieńszczyzna, Auksztota, Żmudź, Wybrzeże Morza Bałtyckiego, Litwa, największe i najgęściej zaludnione z państw nadbałtyckich, jest bardzo gościnnym i niedrogim krajem. Główne miasta oferują ogromny wybór rozrywek, sklepów, hoteli, restauracji i kawiarni, a nieco mniejsze - podróż w przeszłość. Kosmopolityczne Wilno z przepiękną Starówką i barokowymi zabytkami, zaliczanymi do najpiękniejszych w Europie, sąsiaduje z pełnym uroku Kownem.
Wydawnictwo: National Geographic
54,99 zł
48,99 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.