Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 / 3
1000 polskich słówek. Słownik czesko polski
Szybka i intuicyjna nauka tysiąca słownictwa angielskiego/czeskiego. Zawiera ilustracje przedmiotów, ludzi oraz sytuacji z życia codziennego. Nauczysz się słówek do komunikowania się w różnych sytuacjach, zarówno w domu, w biurze, podczas zakupów lub transportu. Szybkie i łatwe wyszukiwanie haseł. Idealny do podróży, biznesu i nauki.
50,00 zł
45,00 zł
przechowalnia
A co to takiego? Obrazkowy słownik języka polskiego (A1, A2)
Obrazkowy słownik języka polskiego adresowany jest zarówno do tych, którzy naukę rozpoczynają, jak i do tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją znajomość polskiego słownictwa bądź utrwalić już poznane słowa. Wszystkie artykuły hasłowe Słownika, zdefiniowane są za pomocą kolorowych tablic i obrazków. Dzięki zastosowaniu takiej techniki możliwe było uniknięcie wielu kłopotów związanych z definiowaniem pojęć podstawowych, które stanowią zasadniczy korpus słownika.
Wydawnictwo: Universitas
42,00 zł
przechowalnia
Come si dice in polacco? Rozmówki dla Włochów
Rozmówki dla turystów przyjeżdżających do Polski. Podstawowe zwroty i wyrażenia umożliwiające porozumiewanie się w najbardziej typowych sytuacjach. Słowniczki. Skorowidz.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
17,75 zł
przechowalnia
Comment le dire en polonais? Rozmówki dla Francuzów
Rozmówki dla turystów przyjeżdżających do Polski. Podstawowe zwroty i wyrażenia umożliwiające porozumiewanie się w najbardziej typowych sytuacjach. Słowniczki. Skorowidz.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
15,65 zł
przechowalnia
Discovering Polish. A Learner\'s Grammar
Gramatyka języka polskiego (w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej) to systematyczna prezentacja gramatyki polskiej, w której Autorka zaprasza do zabawy i samodzielnego "odkrywania" systemu gramatycznego języka polskiego. Taki sposób wprowadzania w zawiłości gramatyki polskiej jest bardziej przyjazny i dodatkowo motywuje do nauki.
54,60 zł
51,87 zł
przechowalnia
FISZKI Treecards World and Travel A1 Vocabulary   Fiszki obrazkowe z mp3
Trecards to kolejny projekt Wydawnictwa Cztery Głowy - lidera innowacji w nauce języków obcych.To także jedyna na rynku publikacja oparta na rewolucyjnej filozofii drzewa (treelosophy), oferującej niezwykle skuteczną metodę nauki słownictwa i gramatyki.Nowa seria rozwija propagowaną przez wydawnictwo teorię Sebastiana Leitnera, niemieckiego specjalisty w dziedzinie systematyki psychodydaktycznej.Wyobraź sobie, że Twoja nauka języka angielskiego jest jak drzewo. Wyhoduj piękne, zdrowe drzewo z so
Wydawnictwo: Cztery Głowy
29,90 zł
przechowalnia
Gramatyka języka polskiego. Podręcznik dla cudzoziemców
Zwięzłe, przystępne omówienie zagadnień polskiej fonetyki, morfologii i składni. Liczne przykłady, ułatwiające uczącemu się przyswojenie wiadomości teoretycznych i wykorzystanie tej wiedzy w praktyce. (Podręcznik stanowi uzupełnienie pięciu wersji językowych kursu Uczymy się polskiego).
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
40,95 zł
przechowalnia
Guia de conversación espanol-polaco. Rozmówki dla Hiszpanów
Duży wybór zwrotów, zdań oraz pytań i odpowiedzi umożliwiających porozumiewanie się w typowych sytuacjach związanych z podróżą, zakwaterowaniem, nawiązywaniem kontaktów towarzyskich i handlowych, zwiedzaniem zabytków, zakupami, usługami itp. Słowniczki.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
15,65 zł
przechowalnia
Historia Ukrainy do 1795 roku     Natalia Jakowenko
Synteza dziejów Ukrainy, pokazująca wspólną polsko-ukraińską przeszłość z perspektywy ukraińskiej ·ciekawie omawia bizantyńskie, słowiańskie, tatarskie i wikińskie korzenie narodu ukraińskiego, ·przedstawia aspekty polityczne, społeczne i kulturowe historii Ukrainy, od legendarnych początków Rusi we wczesnym średniowieczu do zlikwidowania Siczy Zaporoskiej w 1775, ·pokazuje trudną sytuację ukraińskiego kozactwa, egzystującego między Rzeczpospolitą, Rosją a chanatem krymskim, ·zawiera przejmujący
Wydawnictwo: PWN.PL
79,99 zł
74,80 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 1.  Zeszyt ćwiczeń + CD
Zeszyt ćwiczeń PO POLSKU 1 zawiera: - ćwiczenia gramatyczne i leksykalne wspomagające aktywne opanowanie słownictwa, a w efekcie swobodną komunikację, - klucz z rozwiązaniami ćwiczeń, - płytę CD z nagraniami do każdej lekcji, - teksty nagrań do CD.
Wydawnictwo: PROLOG
40,95 zł
36,86 zł
przechowalnia
 
Podręcznik nauczyciela PO POLSKU 1 zawiera: - uwagi metodyczne do podręcznika studenta ułatwiające pracę na lekcjach, - dodatkowe gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwijanie poszczególnych sprawności językowych,
Wydawnictwo: PROLOG
46,20 zł
43,90 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 1. Podręcznik studenta + CD
Podręcznik studenta PO POLSKU 1 składa się z 20 rozdziałów zaplanowanych na ok. 120 jednostek lekcyjnych.
Wydawnictwo: PROLOG
70,35 zł
63,32 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 2.  Zeszyt ćwiczeń + CD
Zeszyt ćwiczeń PO POLSKU 2 zawiera: - ćwiczenia gramatyczne i leksykalne wspomagające aktywne opanowanie słownictwa, a w efekcie swobodną komunikację, - klucz z rozwiązaniami ćwiczeń, - płytę Audio CD z nagraniami do każdej lekcji zawierającymi także ćwiczenia wymowy, - transkrypcje tekstów nagrań.
Wydawnictwo: PROLOG
40,95 zł
36,86 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 2. Podręcznik nauczyciela
Podręcznik nauczyciela PO POLSKU 2 zawiera: - uwagi metodyczne do podręcznika studenta ułatwiające pracę na lekcjach, - dodatkowe gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwijanie poszczególnych sprawności językowych, a także opanowanie słownictwa i zasad gramatycznych, - materiały do kopiowania, - transkrypcje tekstów z podręcznika studentów, - klucz z rozwiązaniami ćwiczeń zamieszczonych w podręczniku studenta, - cztery testy osiągnięć.
Wydawnictwo: PROLOG
46,20 zł
43,90 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 2. Podręcznik studenta + CD
Podręcznik studenta PO POLSKU 2 składa się z 20 rozdziałów zaplanowanych na ok. 120 jednostek lekcyjnych. Podręcznik zawiera: 1. teksty: - oryginalne i wzorowane na oryginalnych, - współczesne, - poruszające tematy związane z życiem codziennym (m.in. rodzina, podróże, praca, Internet, sport, święta religijne), - opisujące realia życia w Polsce,
Wydawnictwo: PROLOG
70,35 zł
63,32 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 3. Podręcznik nauczyciela
PO POLSKU 3 Podręcznik nauczyciela zawiera: uwagi metodyczne do podręcznika studenta ułatwiające pracę na lekcjach, dodatkowe gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwijanie poszczególnych sprawności językowych a także opanowanie słownictwa i zasad gramatycznych, materiały do kopiowania, transkrypcje tekstów z podręcznika studenta, klucz z rozwiązaniami ćwiczeń zamieszczonych w podręczniku studenta, praktyczne wskazówki dla nauczyciela, jak skutecznie przygotować uczący
Wydawnictwo: PROLOG
46,20 zł
43,90 zł
przechowalnia
Hurra Po Polsku 3. Podręcznik studenta + CD
HURRA!!! to nowoczesna SERIA do nauczania języka polskiego jako obcego: 1. napisana w duchu podejścia komunikacyjnego, które umożliwia efektywne porozumiewanie się już na początkowych etapach nauki; 2. pozwalająca na poznawanie języka polskiego poprzez samodzielne odkrywanie i formułowanie reguł gramatycznych oraz stosowanie ich w ćwiczeniach komunikacyjnych; 3. przedstawiająca trudne zagadnienia gramatyczne w sposób przyjazny dla uczącego się i atrakcyjny graficznie;
Wydawnictwo: PROLOG
70,35 zł
66,84 zł
przechowalnia
Hurra Po polsku Test kwalifikacyjny
PO POLSKU Test kwalifikacyjny pozwala określić odpowiedni poziom, z którego uczący się języka polskiego jako obcego powinien rozpocząć dalszą naukę z podręczników PO POLSKU 1, PO POLSKU 2 i PO POLSKU 3 z serii HURRA!!!. Test składa się ze 120 pytań, które sprawdzają kompetencje gramatyczne i leksykalne. Jest to test wyboru. Test zawiera także: - arkusz odpowiedzi, - szablon odpowiedzi, - zestawienie, które pomaga uplasować uczącego się na podstawie liczby punktów uzyskanych przez niego.
Wydawnictwo: PROLOG
23,10 zł
21,95 zł
przechowalnia
Hurra Po polsku. Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uczących (się) języka polskiego jako obcego
Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uczących (się) języka polskiego jako obcego" Gramatyka języka polskiego (w wersjach polskiej) to systematyczna prezentacja gramatyki polskiej, w której Autorka zaprasza do zabawy i samodzielnego "odkrywania" systemu gramatycznego języka polskiego. Taki sposób wprowadzania w zawiłości gramatyki polskiej jest bardziej przyjazny i dodatkowo motywuje do nauki.
Wydawnictwo: PROLOG
54,60 zł
51,87 zł
przechowalnia
Impariamo il polacco  włoski dla polaków
Impariamo il polacco włoski dla polaków NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
Wersja podręcznika Uczymy się polskiego dla odbiorcy włoskiego. Tom 1 - 50 lekcji, teksty i dialogi ze słowniczkami, wiersze, dowcipy, pieśni i piosenki z nutami, indeks 2000 wyrazów. Podstawowe słownictwo i struktury gramatyczne. Tom 2 - omówienie materiału gramatycznego, wskazówki metodyczne, komentarze gramatyczne i ćwiczenia do poszczególnych lekcji z t. 1, klucz do ćwiczeń. Dla lektorów prowadzących kursy języka polskiego dla cudzoziemców, jak też do nauki samodzielnej.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
59,99 zł
14,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.