język duński, podręcznik, kurs duńskiego, słownik duński, słówka japońskie, online, język duński dla początkujących, gramatyka duńskiego, księgarnia internetowa językowa

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
 1000 duńskich słówek Ilustrowany słownik duńsko-polski polsko-duński
Ucz się przydatnych słów z pomocą wesołych ilustracji! Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci!? zabawne ilustracje przedstawiają codzienne życiowe sytuacje? każde słowo duńskie jest podane wraz z wymową i polskim tłumaczeniem? po każdym bloku tematycznym zamieszczone są typowe, często używane zwroty? na końcu książki znajduje się kompleksowy słowniczek ? opracowanie zawiera informacje na temat wymowy i języka duńskiego. Słownik przeznaczony jest dla dzieci, ale nie tylko dla
Wydawnictwo: Level Trading
39,90 zł
38,00 zł
przechowalnia
 Duński Kurs Podstawowy (2xAudio CD). Audio Kurs
Audio Kurs Duński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących lub zaczynających naukę duńskiego oraz dla wszystkich, którzy chcą szybko nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Danii, zarówno do pracy jak i w celach turystycznych.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
28,40 zł
przechowalnia
 Duński nie gryzie Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń
Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka duńskiego na poziomie komunikacyjnym.
Wydawnictwo: EDGARD
24,90 zł
23,66 zł
przechowalnia
 Troll 2 Język duński teoria i praktyka Poziom średnio zaawansowany
Troll 2 obejmuje średnio zaawansowany poziom gramatyki języka duńskiego. Kolejne rozdziały rozwijają problematykę omówioną w pierwszej części Trolla, ale także wprowadzają nowe zagadnienia.
49,99 zł
44,99 zł
przechowalnia
Dansk i dag: Begyndere 1. Język duński dla początkujących
Dansk i dag will give you a basic vocabulary that will enable you to get by in normal everyday activities in Denmark. The book contains small stories and dialogues, as well as history and facts about Denmark. Grammatical rules, with adhering exercises are also included.
150,00 zł
przechowalnia
Duński dla średnio zaawansowanych z płytą CD
Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka duńskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1). W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: krótkie teksty, gramatykę w pigułce, dialogi sytuacyjne, porcję słówek, ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze Danii.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
28,40 zł
przechowalnia
Duński od podstaw - Kurs duńskiego dla początkujących. Talk now Danish ! Kurs multimedialny na CD
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Duński od podstaw - Kurs duńskiego dla początkujących. Talk now Danish Kurs multimedialny na pendrive - USB
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
185,00 zł
przechowalnia
Duński od podstaw cz.1 książka + CD. Denne polske billedordbog
Duński od podstaw to dwukolorowy ilustrowany słownik zawierający zbiór podstawowych słow z życia codziennego. Zawiera płytę CD audio. Nagranie w języku duńskim i polskim. Słownik zawiera około 500 podstawowych słów, które z pewnością należy znać przed wyjazdem za granicę. Korzystając z tego słownika, nauka nie sprawi Państwu większej trudności.
Wydawnictwo: GRANPOK SYSTEM
32,00 zł
9,99 zł
przechowalnia
Duński Szybki start kurs językowy z płytą CD poziom A1
Podręcznik do samodzielnej nauki języka duńskiego z audiokursem oraz aplikacją na iPhone’a i smartfony Zawartość pakietu: podręcznik zawierający dialogi i teksty, słownictwo, wyrażenia oraz zestawy ćwiczeń; audiokurs w formacie MP3 na płycie CD-ROM; aplikacja do odsłuchiwania nagrań z książki na iPhone’a i smartfony z systemem Android; darmowy 2-miesięczny dostęp do kursu multimedialnego online na podstawie kodu z książki.
Wydawnictwo: PWN.PL
39,90 zł
37,91 zł
przechowalnia
Duński Szybki start Kurs komputerowy DVD-rom
Publikacja zawiera kurs multimedialny do szybkiej nauki języka duńskiego na poziomie podstawowym (A1) w oparciu o skuteczną metodę powtórek SuperMemo. Można nauczyć się rozmawiać po duńsku w typowych sytuacjach z życia codziennego. Dodatkowo na płycie znajduje się audiokurs w formacie MP3, umożliwiający naukę ze słuchu.
Wydawnictwo: PWN.PL
49,90 zł
44,91 zł
przechowalnia
Duński w 1 miesiąc. Kurs językowy z nagraniami dla początkujących (książka + CD)
Kurs językowy z nagraniami dla początkujących z podręcznikiem i płytą CD - Doskonały materiał na szybki początek lub powtórkę - Dzięki praktycznemu słownictwu i dialogom nauczysz się podstawowej komunikacji w języku obcym - Poznasz podstawy gramatyki, objaśnianej po polsku - Dzięki licznym przykładom nauczysz się, co powiedzieć w określonych sytuacjach - Powtórzysz zdobytą wiedzę dzięki ćwiczeniom z kluczem
Wydawnictwo: PONS
34,90 zł
33,15 zł
przechowalnia
Duńskie ekwiwalenty tłumaczeniowe polskich przyimków we frazach temporalnych
W wyniku badań otrzymaliśmy analizę wszechstronną i wyczerpującą ważnych i produktywnych temporalnych konstrukcji przyimkowych. Praca dostarcza w zakresie badanego słownictwa szeregu istotnych informacji opartych na rzetelnej znajomości faktów językowych. Rozprawa jest znaczącym i oryginalnym wkładem Autora nie tylko do morfologii (zwłaszcza duńskiej), ale także studiów kontrastywnych.
34,00 zł
przechowalnia
Język duński na co dzień - Rozmówki - Mini kurs językowy - Książka + płyta CD audio Level Trading
Język duński na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka duńskiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w określonych sytuacjach związanych z koniecznością komunikowania się w języku duńskim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka.
Wydawnictwo: Level Trading
27,30 zł
9,99 zł
przechowalnia
Język duński na co dzień z płytami CD i MP3
Język duński na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka duńskiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w języku duńskim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka. Kurs obejmuje również omówienie podstawowych zasad i reguł gramatycznych. Kurs przeznaczony jest w zasadzie dla osób zaczynających naukę. Może on także być przydatny dla osób, które wcześniej zetknęły się już z języki
Wydawnictwo: Level Trading
29,40 zł
przechowalnia
Język duński od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, tabele odmian
Książka przeznaczona jest dla osób zainteresowanych językiem duńskim - zarówno tych, które dopiero rozpoczęły jego naukę, jak i dla tych, które już go znają i pragną poszerzyć oraz usystematyzować wiadomości z zakresu gramatyki.
Wydawnictwo: KRAM
24,00 zł
23,00 zł
przechowalnia
Kurs duńskiego biznesowego. Duński  język biznesu. Kurs  multimedialny na CD-rom  Talk Business Danish !
Kurs ten nauczy Cię podstawowego, kluczowego słownictwa biznesowego, dzięki któremu porozumiesz się z Twoim kontrahentem w sprawach biznesowych. Nie będziesz musiał tracić ogromu czasu na poszukiwanie odpowiednich słów, które mogą przydać się w konwersacjach i będziesz mógł skoncentrować się na ważnych dla Twojej firmy sprawach.
Wydawnictwo: Eurotalk
170,00 zł
przechowalnia
Kurs duńskiego dla młodzieży, poziom A2-B1. Żywy, codzienny język.  Kurs multimedialny na CD-rom  Talk The Talk Danish !
Talk The Talk jest zaprojektowany z myślą o życiu społecznym nastolatków. Koncentruje się na słowach i wyrażeniach potrzebnych młodym ludziom do rozmów towarzyskich i zawiera mnóstwo użytecznego i nowoczesnego słownictwa. Rozwija pewność siebie w mówieniu dając szansę porównać swój akcent z rodzimymi użytkownikami języka.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Kurs duńskiego dla początkujących i średniozaawansowanych.  Dwa kursy multimedialne na pendrive.  Instant USB Danish !
Rozpocznij naukę z tym programem jeśli masz zamiar kontynuować pracę poprzez USB! To wygodna i przenośna pamięć, dzięki której kurs będziesz mógł mieć zawsze przy sobie. Kurs zawiera dwa najpopularniejsze programy EuroTalk, które najpierw wprowadzają w podstawowe słownictwo a następnie przechodzą do pełnych zdań. Przygotuj się na autentyczne rozmowy i bądź pewny siebie zarówno przed jak i w trakcie swoich podróży!
Wydawnictwo: Eurotalk
260,00 zł
przechowalnia
Kurs duńskiego dla średniozaawansowanych.  Kurs multimedialny na CD.  World Talk  Danish!
Bardzo łatwo być speszonym w sytuacji gdy zaczynając rozmowę po duńsku osoba, z którą rozmawiasz odpowiada dużą ilością słów, których jeszcze nie zdążyłeś opanować. World Talk przygotuje Cię do rzeczywistych sytuacji za pomocą wciągających gier. Nauczysz się rozpoznawać słowa kluczowe w sytuacjach dnia codziennego i poszerzysz swoje słownictwo.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.