Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Kurs norweskiego biznesowego. Norweski język biznesu. Kurs multimedialny na CD-rom Talk Business Norwegian !
Kurs ten nauczy Cię podstawowego, kluczowego słownictwa biznesowego, dzięki któremu porozumiesz się z Twoim kontrahentem w sprawach biznesowych. Nie będziesz musiał tracić ogromu czasu na poszukiwanie odpowiednich słów, które mogą przydać się w konwersacjach i będziesz mógł skoncentrować się na ważnych dla Twojej firmy sprawach.
Wydawnictwo: Eurotalk
170,00 zł
przechowalnia
Kurs norweskiego dla młodzieży, poziom A2-B1. Żywy, codzienny język. Kurs multimedialny na CD-rom Talk The Talk Norwegian!
Talk The Talk jest zaprojektowany z myślą o życiu społecznym nastolatków. Koncentruje się na słowach i wyrażeniach potrzebnych młodym ludziom do rozmów towarzyskich i zawiera mnóstwo użytecznego i nowoczesnego słownictwa. Rozwija pewność siebie w mówieniu dając szansę porównać swój akcent z rodzimymi użytkownikami języka.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Kurs norweskiego dla początkujących i średniozaawansowanych. Dwa kursy multimedialne na pendrive. Instant USB Norwegian !
Rozpocznij naukę z tym programem jeśli masz zamiar kontynuować pracę poprzez USB! To wygodna i przenośna pamięć, dzięki której kurs będziesz mógł mieć zawsze przy sobie. Kurs zawiera dwa najpopularniejsze programy EuroTalk, które najpierw wprowadzają w podstawowe słownictwo a następnie przechodzą do pełnych zdań. Przygotuj się na autentyczne rozmowy i bądź pewny siebie zarówno przed jak i w trakcie swoich podróży!
Wydawnictwo: Eurotalk
260,00 zł
przechowalnia
Kurs norweskiego dla średniozaawansowanych. Kurs multimedialny na CD. World Talk Norwegian !
Bardzo łatwo być speszonym w sytuacji gdy zaczynając rozmowę po norwesku osoba, z którą rozmawiasz odpowiada dużą ilością słów, których jeszcze nie zdążyłeś opanować. World Talk przygotuje Cię do rzeczywistych sytuacji za pomocą wciągających gier. Nauczysz się rozpoznawać słowa kluczowe w sytuacjach dnia codziennego i poszerzysz swoje słownictwo.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Kurs norweskiego dla znających podstawy języka, poziom A2-B1 Kurs multimedialny na CD-rom Talk more Norwegian !
Ten program naucza podstawowych fraz konwersacyjnych, których struktury mogą zostać dopasowane do różnych sytuacji. Stawia także czoło jednemu z największych wyzwań w procesie uczenia się języka obcego: podbudowaniu pewności siebie w mówieniu. Funkcja nagrania w programie Talk More pozwala ci porównać swój akcent z native speakerami. Idealne rozwiązanie służące rozwijaniu pewności siebie w mówieniu.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
153,00 zł
przechowalnia
Norweski Krok po kroku (2x Książka + 5x CD Audio + MP3)
kurs do kompleksowej nauki języka norweskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.
Wydawnictwo: EDGARD
56,90 zł
przechowalnia
Norweski Kurs podstawowy (2 x Audio CD) - Nowa Edycja!
1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, zapis wszystkich nagrań Nowa Edycja Bestsellera! Książka + 2 x CD Ilustrowane ciekawostki, dodatkowe ćwiczenia, rozbudowane słownictwo, zwroty i idiomy.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
Norweski multimedialny kurs podstawowy. Norweski kurs dla początkujących
Norweski Multimedialny kurs podstawowy * w książce (104 strony) przystępnie objaśniona gramatyka, sekcje dla ambitnych oraz informacje o pracy w Norwegii, * blisko 2,5 godziny wysokiej jakości nagrań - tylko profesjonalni lektorzy, * nauka słownictwa, rozumienia ze słuchu i struktur językowych, * wszechstronny kurs do nauki języka norweskiego dla osób początkujących, * 1500 słów i zwrotów oraz naturalne dialogi z życia codziennego, * samodzielny trening prawidłowej wymow
Wydawnictwo: EDGARD
49,90 zł
46,00 zł
przechowalnia
Norweski od podstaw - Kurs norweskiego dla początkujących. Talk now Norwegian ! Kurs multimedialny na CD
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
Norweski Praca za granicą (Książka + 3 x Audio CD)
Rozmówki, słówka i zwroty niezbędne w 16 zawodach.
Wydawnictwo: EDGARD
34,90 zł
31,50 zł
przechowalnia
Norweski w 1 miesiąc - kurs dla początkujących. PONS nowe wydanie !
Kurs językowy z nagraniami dla początkujących z podręcznikiem i płytą CD - Doskonały materiał na szybki początek lub powtórkę - Dzięki praktycznemu słownictwu i dialogom nauczysz się podstawowej komunikacji w języku obcym - Poznasz podstawy gramatyki, objaśnianej po polsku - Dzięki licznym przykładom nauczysz się, co powiedzieć w określonych sytuacjach - Powtórzysz zdobytą wiedzę dzięki ćwiczeniom z kluczem
Wydawnictwo: PONS
34,90 zł
31,50 zł
przechowalnia
Premium Set Norwegian - Zestaw 5 kompleksowych kursów do nauki języka norweskiego na DVD
Wspaniały multimedialny kurs do nauki podstaw języka norweskiego , w polskiej wersji językowej, na dvd-ROM. Od poziomu podstawowego do średniozaawansowanego.
Wydawnictwo: Eurotalk
478,00 zł
przechowalnia
Talk Business Norwegian Kurs biznesowy norweskiego na CD
To świetny kurs do nauki norweskiego. Nauka za pomocą gier, programów na PC, bardzo łatwa i przyjemna! Świetne efekty, gorąco polecamy ! Kurs NOWY, ORYGINALNY, zafoliowany, na płycie CD- R Dostępny również w polskiej wersji językowej.
Wydawnictwo: Eurotalk
170,00 zł
przechowalnia
Vocabulary Builder Norwegian- Kurs norweskiego dla dzieci. Kurs multimedialny na CD
Jeśli twarz twojego dziecka rozjaśnia się gdy widzi barwne obrazki, milutkie maskotki zwierzątka lub grę ten program jest właśnie dla niego. Vocabulary Builder Norwegian jest przeznaczony dla dzieci, które lubią się bawić. Posiada mnóstwo barwnych obrazków i zabawnych gier wciągających twoje dziecko w proces nauczania. Dorośli także uwielbiają ten program!
Wydawnictwo: Eurotalk
100,00 zł
przechowalnia
Strona: [1] / 1

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.