język hindi, podręcznik, kurs hindi, słownik hindi, słówka, online, język hindi dla początkujących, gramatyka hinduskiego, księgarnia internetowa językowa

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 / 3
 Hindi od podstaw - Kurs hindi dla początkujących. Talk now Hindi! Kurs multimedialny na CD
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
160,00 zł
przechowalnia
 Indie Od Curzona do Nehru i później Historia Indii widziana od środka
Polityczne przebudzenie Rewolucja Gandhiego Świt niepodległości Era Nehru 1964-1969 Co po Nehru?
Wydawnictwo: Trio
49,00 zł
47,00 zł
przechowalnia
 Język Hindi Danuta Stasik
Język Hindi Danuta Stasik NOWOŚĆ! WYPRZEDAŻ
Język hindi należy do indoeuropejskiej rodziny językowej. Od 1950 roku jest oficjalnym językiem Republiki Indii. Posługuje się nim niemal pół miliarda ludzi.
Wydawnictwo: DIALOG
29,99 zł
przechowalnia
 Oblicza Indii - Kolekcja Planete Doc Review (DVD Video)
Planując swój ślub z boginią Padmavathi, bóg Wisznu musiał zaciągnąć olbrzymi dług. Kubera - skarbnik bogów uznał, że jest tak duży, że spłacany będzie przez setki lat. Ten obowiązek spada na barki wiernych. To oni muszą zapłacić za zabawę Wisznu, którego opiece powierzają swe losy. Bogaci składają w ofierze pieniądze i klejnoty, a biedni zostawiają w świątyni własne włosy, nie zastanawiając się, co dzieje się z ich ofiarą. J
79,99 zł
75,00 zł
przechowalnia
 Starożytne Indie Historia subkontynentu indyjskiego od ok. 7000 r. p.n.e. do 1200 r. n.e.
Wyważona i doskonale udokumentowana książka Burjora Avariego jest rzetelnym przewodnikiem po wybranym okresie historii Indii. Opiera się na znakomicie dobranych tekstach źródłowych i opracowaniach, przekształconych przez autora w bardzo klarowny wykład. Książka powinna zainteresować zarówno laików, jak i znawców przedmiotu z kręgów akademickich. Lord Bhikhu Parekh, University of Westminster
Wydawnictwo: WUJ
41,00 zł
39,00 zł
przechowalnia
Berlitz Indie Przewodnik ilustrowany
Ilustrowany przewodnik INDIE zawiera wszystko, czego można oczekiwać od przewodnika turystycznego. Jest to zarówno inspirująca lektura przed wyjazdem, bezcenna pomoc podczas zwiedzania, jak i niezrównana pamiątka z podróży.
Wydawnictwo: Berlitz
59,90 zł
54,00 zł
przechowalnia
Buddhism and Meaning: Comparative Assessment of Buddhist Views on Cognition, Meaning, and Language
Contents Acknowledgements; Introduction: Purpose * Religious Significance of Language and Meaning * Research Problems and Limits of the Study * Methodological Considerations * Thick Description * The Paradigm Theory * The Purpucs of the Work Revisited * Edtiional Notes. TOWARDS A BUDDHIST THEORY OF MEANING: FOUR SCHOOLS OF TENETS:
Wydawnictwo: UMK
45,00 zł
przechowalnia
Czterojęzyczna chrestomatia pendźabska Sieklucka Anna
Celem publikacji jest nie tylko przedstawienie nowelistyki pendźabskiej, ale także umożliwienie dyskusji nad problematyka tłumaczenia literatury pendźabskiej na inne języki regionu. Dlatego książka ta, obok oryginalnej wersji każdego opowiadania, zawiera także jego tłumaczenie na trzy języki - urdu, hindi i polski.
Wydawnictwo: DIALOG
30,00 zł
27,00 zł
przechowalnia
Gramatyka języka bengalskiego. Walter Elżbieta
Język bengalski należy do indoeuropejskiej rodziny językowej, a literatura bengalska - zaliczana do najbogatszych na subkontynencie indyjskim – jako jedyna może się poszczycić laureatem Nagrody Nobla (Rabindranath Tagore, 1913). Języka bengalskiego używa się głównie w Bangladeszu i w Indiach (w stanie Bengal Zachodni).
Wydawnictwo: DIALOG
39,99 zł
23,99 zł
przechowalnia
Hindi Complete Course for Beginners Ksiazka 6CD
Efektywny i unikatowy kurs! Po prostu nauczysz się hindi. This simple and effective introduction to Hindi will teach you everything you need to speak, understand, read, and write in Hindi. This program assumes no background in the language, and it explains each new concept clearly with plenty of examples, making it ideal for beginners or anyone who wants a thorough review
220,00 zł
przechowalnia
Hindi English Visual Dictionary. Słownik obrazkowy angielsko-hindi, hindi - angielski
Look and learn to recall a wealth of everyday vocabulary in Hindi with this intuitive easy-to-use visual language dictionary Whether it's for business or pleasure, pick up 6,000 key Hindi words and phrases on a range of subjects: from shopping and eating out, to sport and beyond quickly and easily. Find every word you need to know fast using the clearly labelled colour illustrated scenes from everyday life.
Wydawnictwo: Dorling
69,00 zł
przechowalnia
Hindi od podstaw - Kurs hindi dla początkujących. Talk now Hindi! Kurs multimedialny na pendrive - USB
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Wydawnictwo: Eurotalk
185,00 zł
przechowalnia
Hindi: An Essential Grammar. Gramatyka języka hindi
This text provides a reader-friendly guide to the structural patterns of modern standard Hindi. Ideal for both independent learners and classroom students alike, this book covers the essentials of Hindi grammar in readable, jargon-free sections. Key features include: • sections on the speech sounds of Hindi • detailed analysis of Hindi sentence structure • full examples throughout.
Wydawnictwo: Routledge
189,00 zł
przechowalnia
Hinduizm
Hinduizm NOWOŚĆ! WYPRZEDAŻ
Hinduizm fascynuje Europejczyka bogactwem i różnorodnością form, głęboką uczuciowością przejawiającą się w praktykach religijnych oraz głębią teologiczno-filozoficznej refleksji nad istotą człowieka i świata. Książka daje przegląd liczącej 3000 lat tradycji religijnej, od religii wedyjskiej do nowoczesnego hinduizmu.
Wydawnictwo: DIALOG
30,00 zł
14,99 zł
przechowalnia
Hinduizm powstanie dzieje nauka
Syntetyczne przedstawienie powstania, historii i nauki hinduizmu. Czasy Wedy, najważniejsi bogowie, święta i pielgrzymki, system kastowy, neohinduizm - to najważniejsze poruszane tematy. Książeczka także zawiera indeks, mapy, tabele, ryciny, literaturę uzupełniającą.
Wydawnictwo: Verbinum
15,00 zł
przechowalnia
Indie Nowa azjatycka potęga
Indie Nowa azjatycka potęga NOWOŚĆ! WYPRZEDAŻ
Indie to jedno z najważniejszych państw współczesnego świata. Wywiera znaczący wpływ na globalną gospodarkę, politykę, naukę i kulturę.
Wydawnictwo: DIALOG
47,00 zł
39,99 zł
przechowalnia
Indie praktyczny przewodnik
Wydawnictwo Pascal przedstawia dodruk przewodnika po Indiach z nową okładką. Specjalny, lekki papier sprawia, że książka jest jeszcze bardziej poręczna i praktyczna. INDIE to kraj zapachów, dźwięków, smaków, kolorów i kontrastów, w którym bogactwo kultury rywalizuje z bujnością przyrody i różnorodnością krajobrazów.
Wydawnictwo: Pascal
69,90 zł
64,50 zł
przechowalnia
Indie Zarys historii Dzieje Orientu
Książka jest syntetycznym, profesjonalnym i zarazem bardzo przystępnym opracowaniem historii Indii. Na zaledwie 140 stronach Michel Boivin zawarł opis bez mała pięciu tysięcy lat dziejów Indii, od czasów przedhistorycznych aż po pierwsze lata obecnego stulecia. Autor dzieli te dzieje na cztery wielkie okresy: Indie starożytne, Indie muzułmańskie, okres Imperium Brytyjskiego oraz Indie niepodległe. Kończące książkę przesłanie nawiązuje do słów indyjskiego historyka Ravindera Kumara, że Indie są w
Wydawnictwo: DIALOG
36,00 zł
30,00 zł
przechowalnia
Indie. Życie, legendy i sztuka
Indie. Życie, legendy i sztuka NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
Książka Indie. Życie, legendy i sztuka przedstawia niezwykłą spuściznę kulturową Indii o od nauk hinduistycznych i buddyjskich mędrców do wspaniałych wytworów sztuki i architektury Mogołów.
Wydawnictwo: National Geographic
59,99 zł
19,99 zł
przechowalnia
Język hindi. Część II. Stasik Danuta
Celem drugiej części podręcznika jest przygotowanie studentów do samodzielnej lektury tekstów w języku hindi.
Wydawnictwo: DIALOG
39,99 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.