Wyprzedaż książek językowych, do nauki języków obcych

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 13
 Angielski język internetu   Niezbędnik
Angielski język internetu Niezbędnik NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
"Nie wiesz jak napisać e-mail po angielsku? Próbujesz na siłę tłumaczyć zdania z polskiego? Potrzebujesz gotowych zwrotów typowych dla korespondencji biznesowej? Nie jesteś w stanie rozszyfrować wszystkich skrótów w sieci? NIEZBĘDNIK Lingo jest właśnie dla Ciebie
Wydawnictwo: LINGO
29,99 zł
14,99 zł
przechowalnia
 English for banking and finance 2 vocational english course book with CD-ROM
Look before you speak - an innovative visual approach to using and learning basic Chinese phrases, with a 60-minute audio CD. Do you need to brush up on your Chinese, or learn the language? Or are you off to China and want to make sure you're understood? Find key phrases fast in this effective survival language guide and CD set for real-life situations. Galleries of words and pictures make it easy to find key basic Chinese vocabulary at a glance and help you remember what you've seen. Learn phra
Wydawnictwo: Pearson
57,90 zł
29,99 zł
przechowalnia
 Finlandia w wojnie 1939-1945 Philip Jowett, Brent Snodgrass
W obliczu dwóch sowieckich inwazji w ciągu 5 lat armie utworzone przez Finlandię - państwo liczące ledwie 4 miliony mieszkańców - zadziwiły świat, skutecznie stawiając opór. Pod koniec obu tych kampanii - wojny zimowej z lat 1939-1940 oraz wojny kontynuacyjnej (1941-1944) - zaciekły, patriotyczny opór sił marszałka Mannerheima wobec znacznie silniejszych sowieckich oddziałów zapewnił Finlandii wyjątkową nagrodę.
Wydawnictwo: Bellona
29,90 zł
12,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
 Glosariusz terminologii call center/help desk. 1155 terminów anglo- i polskojęzycznych. Katalog dostawców Marian J. Kostecki
Glosariusz, to coś więcej niż słownik terminów. Niektóre pozycje stanowią małą rozprawkę na dany temat, przy czym autor nie stroni od przywoływania osobistych doświadczeń i refleksji. Zwraca uwagę staranność językowa - wszystkie angielskie terminy są trafnie przetłumaczone, a całość po prostu dobrze się czyta.
Wydawnictwo: PWN.PL
69,99 zł
49,99 zł
przechowalnia
 Język Hindi Danuta Stasik
Język Hindi Danuta Stasik NOWOŚĆ! WYPRZEDAŻ
Język hindi należy do indoeuropejskiej rodziny językowej. Od 1950 roku jest oficjalnym językiem Republiki Indii. Posługuje się nim niemal pół miliarda ludzi.
Wydawnictwo: DIALOG
29,99 zł
przechowalnia
 Język niderlandzki dla planujących podjęcie pracy + 3 CD audio
Opracowanie to jest skierowane przede wszystkim do osób, które zamierzają podjąć pracę za granicą lub już przygotowują się do wyjazdu w celu podjęcia pracy oraz dla tych, którym znajomość języka niderlandzkiego jest potrzebna w pracy w Polsce.
Wydawnictwo: Level Trading
36,00 zł
przechowalnia
 Język portugalski na co dzień z płytą CD Mini kurs językowy Rozmówki polsko-portugalskie
Język portugalski na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka portugalskiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w określonych sytuacjach związanych z koniecznością komunikowania się w języku portugalskim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka. Kurs obejmuje również omówienie podstawowych zasad i reguł gramatycznych. Kurs przeznaczony jest w zasadzie dla osób zaczynających n
Wydawnictwo: Level Trading
25,20 zł
9,99 zł
przechowalnia
 Język portugalski od A do Z Repetytorium Gramatyka, ćwiczenia, tabele odmian
Książka przeznaczona jest dla uczniów przygotowujących się do matury z języka portugalskiego lub do egzaminu państwowego. Adresowana jest również do studentów, którzy uczęszczają na lektorat z języka portugalskiego, oraz do wszystkich osób, które pragną usystematyzować, powtórzyć lub poszerzyć posiadaną wiedzę. Repetytorium obejmuje cały materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich. Jego pierwsza część poświęcona jest poszczególnym częściom mowy.
Wydawnictwo: KRAM
26,90 zł
13,99 zł
przechowalnia
 Język serbski, cz. 1  dla początkujących
Zadaniem podręcznika jest etapowe zaznajamianie z podstawowym słownictwem serbskim i podstawami gramatyki serbskiej, umożliwiającymi rozumienie i przekazywanie prostych informacji. W części pierwszej gramatyczne informacje ograniczone są do minimum - bardziej szczegółowe objaśnienie funkcjonowania poszczególnych form pozostawiamy lektorom. Pominięte tutaj problemy gramatyczne (pozostałe formy werbalne, trudniejsze paradygmaty fleksyjne, konwersy zdaniowe, wybrane zagadnienia składniowe, informac
Wydawnictwo: UMK
45,90 zł
przechowalnia
 Język ukraiński dla początkujących + CD
Język ukraiński dla początkujących + CD NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
Dostosowany jest do poziomu osób, które nie tylko nie znają tego języka, lecz zapewne również nigdy nie zetknęły się z alfabetem ukraińskim. Lekcje poprzedzone zostały wprowadzeniem zawierającym podstawowe wiadomości o języku ukraińskim. W dalszej części materiał językowy podany został stopniowo, od rzeczy najprostszych do trudniejszych.
Wydawnictwo: Petrus
39,90 zł
37,92 zł
przechowalnia
 Language awareness and a second language teacher
Wydawnictwo: UG
34,99 zł
9,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
 Pismo Japońskie. Metody transkrypcji. Ewa Krassowska-Mackiewicz
Jest to pierwsza polska pozycja opisująca systemy pisma Japońskiego, używane współcześnie. Przedstawia znaki dwóch sylabariuszy (hiragany i katakany) oraz opisuje w zarysie znaki - ideogramy (kanji), dzieląc je na grupy pod względem genezy i budowy.
Wydawnictwo: PJWSTK
20,00 zł
9,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
 Podręczny słownik angielsko-polski polsko-angielski (Płyta CD)
Podstawą materiału językowego są słowniki Marii Szkutnik Podręczny słownik angielsko-polski. 100 000 wyrazów hasłowych, zwrotów, idiomów, których użycie jest zilustrowane dużą liczbą przykładów i zdań. Wykaz czasowników nieregularnych, spis nazw geograficznych, skrótów oraz liczby, miary i wagi. Hasła z zapisem fonetycznym wymowy. Podręczny słownik polsko-angielski. 120 000 wyrazów hasłowych i przykładów ich użycia.
Wydawnictwo: Lexland
179,99 zł
79,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
 Prima Via Wstępna nauka języka łacińskiego. Teksty
Wydawnictwo: WUWR
16,00 zł
przechowalnia
 Rozmówki węgierskie Piotr Kowalczyk
Rozmówki węgierskie Piotr Kowalczyk NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
Rozmówki węgierskie to praktyczna pomoc dla turystów, uczniów i studentów, a także dla osób wyjeżdżających za granicę w celach zawodowych. Korzystanie z nich ułatwią poręczny format oraz przejrzysty układ tematyczny i alfabetyczny. Bogate i aktualne słownictwo wraz z prostym zapisem wymowy umożliwiają bezstresowe porozumiewanie się w typowych sytuacjach związanych z podróżowaniem i pobytem za granicą.
19,99 zł
5,99 zł
przechowalnia
 Starter rumuńskiego + CD Prosty sposób rozpoczęcia nauki języka rumuńskiego
Starter z serii PONS przeznaczony jest dla osób uczących się języka obcego, które mają na celu przede wszystkim naukę i ćwiczenie utartych zwrotów oraz typowych wyrażeń z codziennego języka obcego. Celem książki jest poszerzenie i utrwalenie znajomości języka poprzez samodzielną pracę. Ponieważ materiał zorganizowany jest symetrycznie, ze Startera mogą korzystać również osoby mówiące językiem obcym, które chciałyby porozumieć się po polsku.
Wydawnictwo: PONS
59,99 zł
44,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
1000 JĘZYKÓW Peter K. Austin
1000 JĘZYKÓW Peter K. Austin NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
1000 języków stanowi językową podróż po świecie i przybliża źródła, wzajemne powiązania, cechy i różnorodność naszych języków. Obejmuje wszystkie języki światowe, w tym główne języki każdego z regionów oraz języki mniejszościowe, omawia też języki zagrożone i wymarłe.
89,00 zł
49,99 zł
przechowalnia
Angielski - kompendium gramatyki angielskiej
Angielski - kompendium gramatyki angielskiej NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
Angielski - kompendium gramatyki angielskiej Kompendium gramatyki języka angielskiego: krótko, zwięźle, przystępnie i wyczerpująco. Rewelacyjna seria kompendiów języków obcych, którą musisz mieć. Świetna cena, ładne wydanie na papierze kredowym , lakierowanym, w formacie A4. Łącznie 4 strony.
12,50 zł
6,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Angielski od podstaw część 3 Budownictwo Building
Szybka wielozmysłowa nauka Praktyczne, tematycznie dobrane słownictwo Każde słowo jest zilustrowane Powolna wymowa w języku angielskim i polskim
Wydawnictwo: GRANPOK SYSTEM
31,55 zł
14,99 zł
przechowalnia
Angielski w pracy i biznesie Intensywny kurs w 30 lekcjach z Cd audio
Samouczek LINGO to intensywny kurs angielskiego języka biznesowego. Przeznaczony jest dla pracowników międzynarodowych korporacji, właścicieli firm, osób rozpoczynających karierę zawodową i szukających pracy. Angielski w pracy i biznesie to także pierwszy pełny pakiet multimedialny. Zaletą publikacji jest aktualność treści i bardzo praktyczne podejście do nauki języka biznesowego.
Wydawnictwo: LINGO
39,99 zł
37,99 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 13

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.