Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Duński dla średnio zaawansowanych z płytą CDPROMOCJA!NOWOŚĆ!
Dostępność: 3-7 dni
Dostępna ilość: 8
Wydawnictwo: EDGARD
ISBN: 978-83-7788-068-5
Liczba stron: 184+ CD
Oprawa: miękka
Format: 16.5x23.5cm
Rok wydania: 2011

  Duński dla średnio zaawansowanych z płytą CD


Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka duńskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).
W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: krótkie teksty, gramatykę w pigułce, dialogi sytuacyjne, porcję słówek, ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze Danii.
CD Audio zawiera nagrania profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów oraz ciekawostki na temat Danii. Słuchanie nagrań ułatwia naukę współczesnego języka duńskiego, w tym jego potocznej odmiany i płynne komunikowanie się.

Cena
Ilość
29,90 zł
28,40 zł
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
10 000 słów to przepustka do biegłej znajomości niemieckiego! Teraz języka niemieckiego można uczyć się jeszcze szybciej i jeszcze bardziej efektywnie! Jak? Z kursem Extremes Deutsch Aufbaustufe opartym o wielokrotnie nagradzany program SuperMemo UX przyswoisz z łatwością 10 000 słów na poziomie zaawansowanym, co pozytywnie wpłynie na Twoją umiejętność swobodnej komunikacji na dowolny temat.
Pierwszy w Polsce podręcznik do nauki języka duńskiego łączący dwie funkcje: teoretyczną i praktyczną. Książka zawiera szczegółowy opis podstawowych zagadnień gramatyki duńskiej, wzbogacony przykładami oraz uzupełniony licznymi ćwiczeniami.
Części mowy. Rodzajnik - der artikel. Rzeczownik - Das substantiv. Zaimek - das pronomen. Przyimek - die praposition. Przymiotnik - das adjektiv. Liczebnik - das numerale. Przysłowek - das adverb. Czasownik - das verb. Czasy w języku niemieckim. Czas teraźniejszy - das prasens. Czasy przeszłe. Czas przyszły - futur I. Klucz do ćwiczeń.
Stworzony zgodnie z wytycznymi nowej postawy programowej. Uzyskał nr dopuszczenia MEN 22/1/2009. Doskonałe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i certyfikatów. Napisany przez Jolantę Kamińską, członka Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Karty gramatyczne (Grammatikkarteien) - zestawienia zagadnień gramatycznych w każdym rozdziale oraz podsumowanie gramatyki na końcu podręcznika. Intensywny trening fonetyczny (Aussprachetraining) w podręczniku i na płytach CD.
Gramatyka niemiecka z ćwiczeniami dla początkujących Podręcznik Gramatyka niemiecka dla początkujących jest przeznaczony dla wszystkich, którzy rozpoczynają naukę języka niemieckiego, szczególnie na podstawie podręcznika jednojęzykowego i odczuwają brak wyczerpujących wyjaśnień gramatycznych oraz ćwiczeń dostosowanych do aktualnych możliwości uczącego się.
Produkty z tej samej kategorii
Kurs ten nauczy Cię podstawowego, kluczowego słownictwa biznesowego, dzięki któremu porozumiesz się z Twoim kontrahentem w sprawach biznesowych. Nie będziesz musiał tracić ogromu czasu na poszukiwanie odpowiednich słów, które mogą przydać się w konwersacjach i będziesz mógł skoncentrować się na ważnych dla Twojej firmy sprawach.
Słownik duńsko-polski polsko-duński z rozmówkami przeznaczony jest dla Polaków wyjeżdżających do Danii, którzy nie znają języka duńskiego. Spory zasób pytań i odpowiedzi oraz szereg zwrotów potocznych, zamieszczonych w Rozmówkach, pozwoli na porozumiewanie się, w podstawowym zakresie, w różnych sytuacjach związanych z przyjazdem do Danii i pobytem w tym kraju.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.