Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Glosariusz. Słownik skojarzeniowy z języka angielskiegoNOWOŚĆ!BESTSELLERWYPRZEDAŻ
Dostępność: 3-7 dni
Dostępna ilość: 2
Wydawnictwo: Idea
ISBN: 978-83-88396-67-0
Liczba stron: 47

Glosariusz. Słownik skojarzeniowy z języka angielskiego, Katarzyna Herda-Płonka

Glosariusz, słownik skojarzeniowy skierowany jest do osób, które uczą się języka angielskiego, które chcą utrwalać słownictwo w sposób łatwy i przyjemny.
Wiele mówi się o nauce poprzez skojarzenia. Znane nam metody, jak metoda Callan, Sita bazują między innymi na skojarzeniach, na sekwencyjnym powtarzaniu danego materiału. Utrwalając słownictwo w języku angielskim, w naszym umyśle powstaje obraz danej sytuacji, zdarzenia, rzeczy, czy wyrazu. Podobnie jest w przypadku Glosariusza. Słownictwo w nim zawarte bezpośrednio tworzy skojarzenia do słownictwa z języka polskiego.
Zdaniem autorki powstające skojarzenia przy nauce wyrazów z języka angielskiego stanowią element wyróżniający niniejszy słownik od innych.
Cena
Ilość
26,90 zł
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Słownik niniejszy jest przeznaczony dla osób często posługujących się słownictwem angielskim oraz uczących się tego języka na poziomie bardziej zaawansowanym, znajduje się w nim ponad 74 000 haseł, w tym wszystkie niezbędne do codziennej komunikacji słowa, konstrukcje frazeologiczne oraz przysłowia i powiedzenia funkcjonujące w języku angielskim.
Słownik zawiera ponad 34000 słów i zwrotów w tym, w części polsko-hiszpańskiej, liczne przykłady użycia słów, przysłowia, powiedzenia oraz elementy rozmówek przydatnych podczas wizyt turystycznych, stawiania pytań lub załatwiania najważniejszych spraw urzędowych, zakupów itp.
Słownik zawiera: - Starannie wyselekcjonowany kanon niezbędnych, współczesnych wyrazów i zwrotów; - Szeroki i ogarniający wiele dziedzin zestaw leksykalny – około 60 tys. haseł i zwrotów; - Hasła i zwroty uzupełnione informacjami gramatycznymi umożliwiającymi ich identyfikację i właściwe użycie; - Wybrane hasła wzbogacone o wyrażenia uzupełniające – gniazda tematyczne; - Wyrazy hasłowe wyróżnione kolorem i opatrzone informacjami gramatycznymi; - Praktyczny suplement tematyczny z wieloma wypowied
Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, słów i zwrotów z szeroko rozumianej dziedziny prawa i jest przeznaczony dla osób posługujących się w kontaktach zawodowych językiem angielskim. Układ haseł umożliwia szybkie znalezienie potrzebnego słowa lub zwrotu, a poszczególne hasła posiadają dodatkowo załączoną transkrypcję fonetyczną ich wymowy, zarówno w części angielsko-polskiej, jak i polsko-angielskiej.
Książka adresowana do szerokiego grona odbiorców - licealistów, studentów oraz wszystkich miłośników języka angielskiego. Systematycznie i przejrzyście uporządkowane zagadnienia gramatyczne wyjaśnione w języku polskim; szeroka gama ćwiczeń: parafraza, poprawa błędów, tłumaczenie, czasowniki w nawiasach i wiele innych. Doskonały materiał do gramatyki dla szkół średnich z rozszerzonym i wykładowym angielskim; solidna pomoc dla kandydatów do kolegiów językowych.
Produkty z tej samej kategorii
Duński od podstaw to dwukolorowy ilustrowany słownik zawierający zbiór podstawowych słow z życia codziennego. Zawiera płytę CD audio. Nagranie w języku duńskim i polskim. Słownik zawiera około 500 podstawowych słów, które z pewnością należy znać przed wyjazdem za granicę. Korzystając z tego słownika, nauka nie sprawi Państwu większej trudności.
Kursant uczy się podstaw języka w zabawny sposób oraz za pomocą angażujących gier, które sprawią, że nauka już nigdy nie będzie nudna i żmudna!Ćwiczymy poprawną wymowę (nagrania native- spikerów), pisownię, gramatykę, uczymy się nowego słownictwa, czytania ze zrozumieniem oraz osłuchujemy się z językiem. Słuch i wzrok – to te zmysły sprawiają, że nauka staje się efektywna.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.