Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
STEP BY STEP. Gramatyka angielska dla licealistów, studentów i nie tylko Gramatyka angielska dla licealistów, studentów i nie tylkoPROMOCJA!NOWOŚĆ!BESTSELLERWYPRZEDAŻ
Dostępność: 24-48h
Dostępna ilość: 1
Wydawnictwo: Handybooks
ISBN: 9788391923795
Liczba stron: 230
Oprawa: miękka
Format: B5

STEP BY STEP. Gramatyka angielska dla licealistów, studentów i nie tylko Gramatyka angielska dla licealistów, studentów i nie tylko

          

Książka adresowana do szerokiego grona odbiorców - licealistów, studentów oraz wszystkich miłośników języka angielskiego. Systematycznie i przejrzyście uporządkowane zagadnienia gramatyczne wyjaśnione w języku polskim; szeroka gama ćwiczeń: parafraza, poprawa błędów, tłumaczenie, czasowniki w nawiasach i wiele innych. Doskonały materiał do gramatyki dla szkół średnich z rozszerzonym i wykładowym angielskim; solidna pomoc dla kandydatów do kolegiów językowych.

Cena
Ilość
29,99 zł
9,99 zł
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Glosariusz, słownik skojarzeniowy skierowany jest do osób, które uczą się języka angielskiego, które chcą utrwalać słownictwo w sposób łatwy i przyjemny. Wiele mówi się o nauce poprzez skojarzenia.
Słownik niniejszy jest przeznaczony dla osób często posługujących się słownictwem angielskim oraz uczących się tego języka na poziomie bardziej zaawansowanym, znajduje się w nim ponad 74 000 haseł, w tym wszystkie niezbędne do codziennej komunikacji słowa, konstrukcje frazeologiczne oraz przysłowia i powiedzenia funkcjonujące w języku angielskim.
Słownik zawiera ponad 34000 słów i zwrotów w tym, w części polsko-hiszpańskiej, liczne przykłady użycia słów, przysłowia, powiedzenia oraz elementy rozmówek przydatnych podczas wizyt turystycznych, stawiania pytań lub załatwiania najważniejszych spraw urzędowych, zakupów itp.
Słownik zawiera: - Starannie wyselekcjonowany kanon niezbędnych, współczesnych wyrazów i zwrotów; - Szeroki i ogarniający wiele dziedzin zestaw leksykalny – około 60 tys. haseł i zwrotów; - Hasła i zwroty uzupełnione informacjami gramatycznymi umożliwiającymi ich identyfikację i właściwe użycie; - Wybrane hasła wzbogacone o wyrażenia uzupełniające – gniazda tematyczne; - Wyrazy hasłowe wyróżnione kolorem i opatrzone informacjami gramatycznymi; - Praktyczny suplement tematyczny z wieloma wypowied
Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, słów i zwrotów z szeroko rozumianej dziedziny prawa i jest przeznaczony dla osób posługujących się w kontaktach zawodowych językiem angielskim. Układ haseł umożliwia szybkie znalezienie potrzebnego słowa lub zwrotu, a poszczególne hasła posiadają dodatkowo załączoną transkrypcję fonetyczną ich wymowy, zarówno w części angielsko-polskiej, jak i polsko-angielskiej.
Produkty z tej samej kategorii
O programie:Profesor Henry w sposób kompleksowy uczy zasad angielskiej gramatyki. Ilustrowany i w pełni udźwiękowiony podręcznik przystępnie objaśnia nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Siłą programu są urozmaicone ćwiczenia i system powtórek. Program przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, zdających maturę i egzaminy.
Rozumienie i prawidłowe stosowanie idiomatycznych zwrotów językowych często sprawia trudności uczącym się języka obcego. Ich znajomość jest jednak nieodzowna dla opanowania każdego języka.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.