język angielski książki, język angielski, angielski online, angielski dla dzieci, język angielski książka, język angielski księgarnia, język angielski księgowość, słownik angielski , język angielski słownik

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia

Dostępne w 24-48h = SZYBKA WYSYŁKA     język angielski - wszystkie pozycje

Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 75
 "Lingua Legis" czyli "język prawa"  LINGUA LEGIS NR 12 (wrzesień 2004)
"Lingua Legis" czyli "język prawa" jest umowną nazwą magazynu poświęconego problemom przekładu tekstów prawnych, prawniczych, sądowych, ekonomicznych i innych specjalistycznych w tak szerokim zakresie, w jakim prawo dotyczy wszystkich dziedzin nauki, wiedzy i życia. Magazyn jest więc adresowany do wszystkich tłumaczy specjalistycznych z nadzieją, że znajdą tu pożyteczną lekturę, niezależnie od ich zainteresowania tematyką prawniczą, oraz do osób zajmujących się tłumaczeniem.
Wydawnictwo: Translegis
29,99 zł
przechowalnia
 "Lingua Legis" czyli "język prawa"  LINGUA LEGIS NR 20 (grudzień 2011)
"Lingua Legis" czyli "język prawa" jest umowną nazwą magazynu poświęconego problemom przekładu tekstów prawnych, prawniczych, sądowych, ekonomicznych i innych specjalistycznych w tak szerokim zakresie, w jakim prawo dotyczy wszystkich dziedzin nauki, wiedzy i życia. Magazyn jest więc adresowany do wszystkich tłumaczy specjalistycznych z nadzieją, że znajdą tu pożyteczną lekturę, niezależnie od ich zainteresowania tematyką prawniczą, oraz do osób zajmujących się tłumaczeniem.
Wydawnictwo: Translegis
37,00 zł
przechowalnia
 ABC. Angielski dla maluchów - Książka z nalepkami
Seria ABC to cykl książeczek przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, rozpoczynajacych swoją przygodę z jezykiem angielskim. Ćwiczenia i zabawy w nich zawarte systematycznie wprowadzają dziecko w świat fonetyki angielskiej, tak rożnej od polskiej. Część pierwsza, dla maluchów, wprowadza pojedyncze dźwięki rekomendowane w wybranej sekwencji przez metodykow oraz podstawowe słowa, a poziom ćwiczeń odpowiada potrzebom dzieci "startujących" z nauką języka obcego.
7,99 zł
przechowalnia
 Access 4 ćwiczenia
Zeszyt ćwiczeń zawiera bogaty zestaw zadań z zakresu słownictwa i użycia języka w codziennej komunikacji oraz czytania i pisania. Pomocą w utrwalaniu słownictwa są Translator's Corner oraz Word List. Integralny dodatek w formie czasopisma stanowi Access Magazine mówiący o zagadnieniach związanych z Polską.
39,90 zł
przechowalnia
 Adventures NEW Elementary podręcznik
4-częściowy kurs dla gimnazjalistów z podstawową znajomością języka angielskiego. Idealny dla klas o zróźnicowanym poziomie języka. Adventures zawierają wiele materiałów autentycznych i informacji kulturowych, oraz uczą rozumienia róźnych odmian języka angielskiego. Co wyróżnia New Adventures?
41,20 zł
przechowalnia
 Alicja w Krainie Czarów. Alice in Wonderland Adventures
"Felberg Young English Readers" to anglojęzyczna seria edukacyjna przede wszystkim dla uczniów szkół podstawowych. W poszczególnych książeczkach z tej serii znajdzie czytelnik frapujące przygody znanych bohaterów. Historie te opowiedziane są uproszczonym językiem, dostosowanym do potrzeb początkującego ucznia.
14,90 zł
przechowalnia
 Angielski - Idiomy (książka + audio CD)
Angielski Idiomy przeznaczony jest dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swój zasób słownictwa, doskonalić rozumienie ze słuchu, a zwłaszcza poznać związki frazeologiczne charakterystyczne dla współczesnego języka angielskiego. Polecamy go także jako materiał uzupełniający oraz do powtórki przed maturą, FCE, CAE i CPE, ponieważ znajomość idiomów jest wymagana podczas części ustnej egzaminów.
Wydawnictwo: EDGARD
19,90 zł
przechowalnia
 Angielski - Konwersacje (+Cd mp3)
Audio Kurs Angielski Konwersacje uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Kurs polecany jest zarówno osobom początkującym, jak i średnio zaawansowanym, które pragną wzbogacić zasób słownictwa.Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów, uporządkowanych tematycznie w 17 lekcjach, m.in.: rozmowa o pogodzie, zgubiłam się w mieście, dzwonię w sprawie pracy, w restauracji, u lekarza, składanie reklamacji, mój szef to potwór, planowanie oficjalnego spotkania.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Angielski - Kurs dla wiecznie początkujących  (CD Gratis)
Aby lepiej mówić i więcej rozumieć!Angielski Kurs dla wiecznie początkujących jest unikalnym pakietem dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę, jednak w dalszym ciągu mają trudności z komunikowaniem się w języku angielskim. W skład Kursu wchodzą: Drukowany podręcznik (208 stron)Zestaw siedmiu płytProgram komputerowy Kurs umożliwia naukę w sposób zintegrowany lub przy wykorzystaniu wybranych pomocy - w zależności od sytuacji: na komputerze, w domu, w samochodzie, w drodze do pracy.
Wydawnictwo: EDGARD
69,90 zł
przechowalnia
 Angielski dla całkiem zielonych + 2CD
Kurs języka dla całkiem zielonych, by świat nabrał kolorów. Jeśli czarno widzisz swoje szanse na opanowanie angielskiego i masz czerwone oczy od wkuwania reguł? Jesteś całkiem zielony z języka? TEN KURS JEST DLA CIEBIE! Z nim nauczysz się potrzebnych słów i wyrażeń ? w kontekście, byś je lepiej zapamiętał. Poznasz zasady języka ? bez zagłębiania się w teorię.
Wydawnictwo: PONS
34,90 zł
przechowalnia
 Angielski dla dzieci. Pierwsze słówka w obrazkach
Pierwsze słówka w obrazkach to bogato ilustrowana książka która uczy dzieci języka angielskiego. Za pomocą zabawnych kolorowych obrazków prezentuje podstawowe angielskie słownictwo. Różnorodne ćwiczenia zachęcają do aktywnej nauki angielskich słówek i sprawiają że jest ona wspaniała przygodą. Specjalnie z myślą o rodzicach i nauczycielach do każdej ilustracji dodano przykład zdań z użyciem angielskich słówek wraz z polskim tłumaczeniem.
Wydawnictwo: EDGARD
17,99 zł
przechowalnia
 Angielski Idioms & Phrasals Verbs + CD
600 najważniejszych idiomów i phrasal verbsAngielski Idioms & Phrasal Verbs:- blisko 4 godziny wysokiej jakości nagrań - tylko rodowici Brytyjczycy- przykładowe zdania do wszystkich zwrotów- 600 najważniejszych idiomów i phrasal verbs- ćwiczenia z odpowiedziami- dodatkowe słówka i przydatne informacje - idealne do powtórki przed maturą, FCE, CAE i CPE
Wydawnictwo: EDGARD
49,90 zł
przechowalnia
 Angielski język internetu   Niezbędnik
Angielski język internetu Niezbędnik NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
"Nie wiesz jak napisać e-mail po angielsku? Próbujesz na siłę tłumaczyć zdania z polskiego? Potrzebujesz gotowych zwrotów typowych dla korespondencji biznesowej? Nie jesteś w stanie rozszyfrować wszystkich skrótów w sieci? NIEZBĘDNIK Lingo jest właśnie dla Ciebie
Wydawnictwo: LINGO
29,99 zł
14,99 zł
przechowalnia
 Angielski od podstaw - książka + CD. Polish basic part 1. Illustrated English Polish Dictionary
Angielski od podstaw to dwukolorowy ilustrowany słownik zawierający zbiór podstawowych słow z życia codziennego. Zawiera płytę CD. Nagranie w języku angielskim i polskim.
Wydawnictwo: GRANPOK SYSTEM
31,50 zł
29,93 zł
przechowalnia
 Angielski od podstaw dla pracujących w ogrodnictwie, rolnictwie, leśnictwie, część 4 + CD Audio
Angielski od podstaw dla pracujących w ogrodnictwie, w rolnictwie, w leśnictwie cz.4 to dwukolorowy ilustrowany słownik zawierający zbiór podstawowych słow z życia codziennego. Zawiera płytę CD. Nagranie w języku angielskim i polskim.
Wydawnictwo: GRANPOK SYSTEM
31,50 zł
29,93 zł
przechowalnia
 Angielski z Hello Kitty. Wielka księga zadań 4-latka
Duża książka – dużo zabawy! Wielka księga zadań dla trzylatka to książka, która uczy i wspomaga ogólny rozwój dziecka. Ciesz się poznawaniem świata z Hello Kitty!Angielski z Hello Kitty to nowa seria, która w ciekawy sposób oswaja dzieci z pierwszymi zwrotami w języku angielskim, czyniąc z nauki przygodę pełną miłych niespodzianek.
Wydawnictwo: EGMONT
19,99 zł
przechowalnia
 Angielski. Kryminał z ćwiczeniami. A Way out of Hell. Poziom B1-B2 (Książka + ćwiczenia)
Wielka Brytania po aferze podsłuchowej tabloidu "News of the World". Kontrowersyjny dziennikarz śledczy ginie w okolicznościach wskazujących na samobójstwo. Jego siostrzeniec, odbywający staż w londyńskiej gazecie, nie wierzy w oficjalną wersją wydarzeń.
Wydawnictwo: EDGARD
19,99 zł
18,99 zł
przechowalnia
 Benjamin the bear bakes a cake. Tea Time Stories + CD
Pan Czajniczek jest prawdziwym angielskim imbryczkiem, który uwielbia snuć opowieści. I dlatego codziennie, o piątej popołudniu, gdy nadchodzi czas na podwieczorek, wesoło bucha parą i opowiada zabawne historie w języku angielskim. O czym opowie tym razem?
Wydawnictwo: Skrzat
7,90 zł
7,50 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
 Bingo New! 3 podręcznik (CD GRATIS)
Nauka z NewBINGO! Polega na włączeniu nauki języka angielskiego do zintegrowanego programu kształcenia ogólnego, a jej celem jest zapewnienie uczniom dobrego startu językowego w zjednoczonej Europie.Łatwy i przejrzysty układ podręcznika oraz stała i logiczna struktura lekcji umożliwiają rozwijanie nawyków samokształceniowych i wdrażają dzieci do samodzielnej pracy nad językiem z książką i kasetami.
Wydawnictwo: PWN.PL
41,00 zł
przechowalnia
 Can Do 4 podręcznik
Wzorem poprzednich poziomów w podręcznik Can Do 4 uwzględnia przygotowanie do egzaminu, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W podręczniku:- w obrębie jednostek lekcyjnych znajdują się ćwiczenia egzaminacyjne (oznaczone specjalną ikoną),- 4 sekcje Exam Skills przygotowujące do zdania egzaminu na poziomie podstawowym,- sekcje Exam Skills przygotowujące do zdania egzaminu na poziomie rozszerzonym,- 8 przykładowych arkuszy egzaminacyjnych na dołączonej do podręcznika płycie CD.
Wydawnictwo: PWN.PL
42,00 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 75

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.