język czeski, podręcznik, kurs czeskiego, słownik czeski, słówka czeskie, online, język czeski dla początkujących, gramatyka czeskiego, księgarnia internetowa językowa

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia

Dostępne w 24-48h = SZYBKA WYSYŁKA     język czeski - wszystkie pozycje

Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 / 5
 Čeština pro život 2
Książka przeznaczona dla średniozaawansowanych (od poziomu B2) oraz zaawansowanych, rozwija zdolność mówienia, czytania i słuchania w języku czeskim.
Wydawnictwo: Akropolis
159,99 zł
przechowalnia
 Europa w dyskursie polskim, czeskim i chorwackim Rekonfiguracje krytyczne
Książka Adama F. Koli Europa w dyskursie polskim, czeskim i chorwackim. Rekonfiguracje krytyczne oparta jest na szerokim materiale literaturoznawczym, kulturoznawczym, politologicznym, historiograficznym, filozoficznym i religioznawczym. Będzie bez wątpienia pierwszą książką kulturoznawczą w szerokim rozumieniu tego słowa, przedstawiającą komparatystycznie ujęte polskie, czeskie i chorwackie spojrzenie na Europę. Powinni sięgnąć po nią pracownicy naukowi i studenci
Wydawnictwo: UMK
74,00 zł
przechowalnia
 Ilustrowany słownik angielsko-czeski. English - Czech visual dictionary
Szybka i intuicyjna nauka tysiąca słownictwa angielskiego/czeskiego. Zawiera ilustracje przedmiotów, ludzi oraz sytuacji z życia codziennego. Nauczysz się słówek do komunikowania się w różnych sytuacjach, zarówno w domu, w biurze, podczas zakupów lub transportu. Szybkie i łatwe wyszukiwanie haseł. Idealny do podróży, biznesu i nauki.
120,00 zł
99,99 zł
przechowalnia
 Język staro-cerkiewno-słowiański
Autorzy pragną dać studentom filologii polskiej oraz innych filologii sło­wiańskich skrypt łatwo osiągalny i przystępnie napisany. Ułatwi on opanowanie gramatyki języka staro-cerkiewno-słowiańskiego, stanowiąc zarazem pomoc w samodzielnym uzupełnianiu wiadomości uzyskanych w czasie wykładów i konwersatoriów. Ze względu na rolę tego języka w historii i kulturze Słowian, zagadnienia czysto gramatyczne uzupełniamy o ważne - zwłaszcza dla studen­tów filologii słowiańskich - wiadomości z zakresu słow
Wydawnictwo: UMK
36,00 zł
przechowalnia
 Między Polską a Czechami Śląsk i jego mieszkańcy w źródłach czeskich doby średniowiecza
Na książkę złożyło się piętnaście publikowanych wcześniej w różnych czasopismach i wydawnictwach, zarówno polskich, jak i czeskich, artykułów, których tematyka wiąże się ze Śląskiem i jego mieszkańcami i które oparte zostały w większości na źródłach czeskich. Publikacja ta stanowi zatem propozycję spojrzenia na Śląsk, po części także szerzej na ziemie polskie w ogóle, od czeskiej strony, i to w różnych okresach, od czasów, kiedy to Śląsk postrzegany był jeszcze jako część Polski, a jego władcy ?
Wydawnictwo: ATUT
39,00 zł
przechowalnia
 Nowy Kapoan Strzel i traf do czesko-polskich językowych gaf
Książka Zofii Tarajło-Lipowskiej, napisana niezwykle lekkim, atrakcyjnym językiem, utrzymana w konwencji humorystycznej gawędy, traktuje o najważniejszych cechach systemowych czeszczyzny i o relacjach między obu naszymi językami
Wydawnictwo: WUWR
34,90 zł
przechowalnia
 Rozmówki polsko-czeskie Level Trading
Rozmówki polsko - czeskie ze słowniczkiem są przeznaczone dla osób wyjeżdżających za naszą południową granicę i chcących poznać podstawy języka czeskiego. Zawierają najbardziej przydatne wyrażenia, zwroty używane w typowych sytuacjach.
Wydawnictwo: Level Trading
14,00 zł
przechowalnia
 Studia Slavica X
Od redaktora; Gra językowa - istota, mechanizmy i zastosowanie: Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska: Gry językowe - problemy teoretyczne; Aleksander Kiklewicz: Czy gry językowe są grami? Rozważania o kategoriach familijnych; Natalia Kotsyba: Niedopowiedzenie kwantyfikacji podstawą absurdu, nieporozumień i gier językowych; Małgorzata Gębka-Wolak: O środkach składniowych używanych w grach językowych; Katarzyna Dembska: O elementach gry językowej na przykładzie eufemizmów współczesnego języka rosyjskie
Wydawnictwo: UMK
34,00 zł
przechowalnia
 Tożsamość narodowa Czechów w świetle piśmiennictwa czeskiego do XVIII wieku Tożsamość narodowa Czechów w świetle piśmiennictwa czeskiego do XVIII wieku
O to, kim są Czesi, spierało się i nadal spiera wielu historyków, filozofów, polityków. Spór o nowoczesną czeskość poprzedzają polemiki towarzyszące narodzinom i procesowi dojrzewania tożsamości czeskiej. Ich dokumentem są tzw. apologie języka ojczystego, które w czeskiej tradycji piśmienniczej obecne są od wieków i które zwyczajowo nazywa się ?obronami? języka ojczystego. Niniejsze studium wyrasta z refleksji nad źródłami czeskości, a przedmiotem rozważań jest obraz czeskiej tożsamości narodowe
Wydawnictwo: ATUT
39,00 zł
przechowalnia
1000 czeskich słówek Ilustrowany słownik czesko-polski polsko-czeski
Ucz się przydatnych słów z pomocą wesołych ilustracji!Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci!? zabawne ilustracje przedstawiają codzienne życiowe sytuacje? każde słowo czeskie jest podane wraz z wymową i polskim tłumaczeniem? po każdym bloku tematycznym zamieszczone są typowe, często używane zwroty?
Wydawnictwo: Level Trading
39,99 zł
38,00 zł
przechowalnia
1000 polskich słówek. Słownik czesko polski
Szybka i intuicyjna nauka tysiąca słownictwa angielskiego/czeskiego. Zawiera ilustracje przedmiotów, ludzi oraz sytuacji z życia codziennego. Nauczysz się słówek do komunikowania się w różnych sytuacjach, zarówno w domu, w biurze, podczas zakupów lub transportu. Szybkie i łatwe wyszukiwanie haseł. Idealny do podróży, biznesu i nauki.
50,00 zł
45,00 zł
przechowalnia
Alenka v říši divů (Alicja w krainie czarów)
Světoznámý a oblíbený příběh Lewise Carrolla přinášíme v komiksovém zpracování nejen dětským čtenářům od 7 let. Vydejte se v Alenčiných stopách na fantastickou cestu, na niž nikdy nezapomenete. Alenka je obyčejná zvídavá holčička s velkou představivostí, která touží po dobrodružství.
40,00 zł
przechowalnia
An Outline of the Phonetic Typology of the Slavic Languages
Vocalic vs. consonantal languages (Quantitative relations within the phonemic inventories and in the texts *Consonantal and vocalic clusters *Geminates *The treatment of nasal vowels) Languages with an accommodative vs. languages with a nonaccommodative pronunciation (Palatalization *Sandhi phenomena)
Wydawnictwo: UMK
10,00 zł
przechowalnia
Anglicko-český, česko-anglický praktický slovník ...pro každého na CD słownik angielsko-czeski-angielski
179,90 zł
przechowalnia
Aspects of the Czech Republic
Aspects of the Czech Republic NOWOŚĆ! BESTSELLER WYPRZEDAŻ
Podręcznik został napisany przede wszystkim z myślą o studentach slawistyki, a w szczególności bohemistyki. Może być on również pomocny dla osób, które chcą poszerzyć swą wiedzę o Republice Czeskiej, ponieważ zawiera podstawowe informacje o tym kraju – z zakresu historii, geografii, gospodarki, edukacji, religii, o znanych sportowcach i noblistach pochodzących z tego kraju, a także aktualne informacje dotyczące miejsc wartych zwiedzenia, form transportu, cen hoteli czy benzyny.
28,00 zł
9,99 zł
Dostępność: 3-7 dniprzechowalnia
Česky krok za krokem
Książka stanowi kontynuację podręcznika New Czech Step by Step
Wydawnictwo: Akropolis
219,99 zł
przechowalnia
Česky krok za krokem 2 (Pracovní sešit)
Zeszyt ćwiczeń do podręcznika „Česky krok za krokem 2”
Wydawnictwo: Akropolis
65,00 zł
przechowalnia
Česky, prosím I.
Podręcznik do nauki czeskiego przeznaczony na poziom początkujący (A1). Zawiera 10 lekcji, po każdej znajduje się test kontrolny do wypełnienia. Podręcznik rozwija wszystkie cztery kompetencje językowe: czytanie ze zrozumieniem, mówienie, słuchanie i pisanie.
Wydawnictwo: Karolinum
119,99 zł
przechowalnia
Česky, prosím II.
Druga część do podręcznika Česky, prosím, przeznaczona dla osób początkujących. Po przerobieniu podręcznika uczeń osiąga poziom A2 (początkujący+) – zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Podręcznik rozwija wszystkie kompetencje językowe (czytanie ze zrozumieniem, mówienie, słuchanie i pisanie).
Wydawnictwo: Karolinum
124,99 zł
przechowalnia
Česky, prosím. Start.
Materiał uzupełniający (podręcznik wstępny) do publikacji z serii Česky, prosím Przeznaczony do ćwiczenia wymowy (zawiera ćwiczenia ze słuchu) i ortografii m.in. dla osób, które mogą mieć problemy z nauką języka obcego (dyslektycy, dysgraficy), a także może być wykorzystywany jako dodatkowy zeszyt ćwiczeń (zawiera ćwiczenia gramatyczne, krzyżówki, wykreślanki).
Wydawnictwo: Karolinum
69,99 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 / 5

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.