język hiszpański, podręcznik, kurs hiszpańskiego, słownik hiszpański, słówka hiszpańskie, online, język hiszpański dla początkujących, gramatyka hiszpańskiego, księgarnia internetowa językowa

Witamy w Księgarni językowej, Księgarni lingwistycznej www.jezykowa24.pl

    Księgarnia językowa, księgarnia lingwistyczna       Twoje Konto | Utwórz konto                      
          Nasza oferta:                                                                                        

Dzień Darmowej Dostawy 2017

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
NOWOŚCI (395)
język etiopski (0)
język koptyjski (0)
język krymski (0)
Wydawnictwo
Towar dnia

Dostępne w 24-48h = SZYBKA WYSYŁKA     język hiszpański - wszystkie pozycje

Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 11
 Aula zeszyty gramatyczne A2 (CD Gratis)
Nowoczesny, czteroczęściowy kurs języka hiszpańskiego opracowany zgodnie z zaleceniami ESOKJ w oparciu o najnowsze tendencje metodyki nauczania; skierowany do młodzieży i dorosłych.Kurs oferuje interesującą, aktualną tematykę,oryginalne sposoby wprowadzania nowego materiału, techniki pracy indywidualnej i grupowej. Bogaty materiał realioznawczy umożliwia zdobycie i pogłębianie wiadomości o kulturze i cywilizacji krajów obszaru języka hiszpańskiego.
Wydawnictwo: Lektorklett
59,00 zł
przechowalnia
 Ekspresowy kurs dla średnio zaawansowanych. Hispański
Dla tych, co oczekują więcej.- Udoskonalisz język w przyjemny i atrakcyjny sposób- Przemyślana struktura rozdziałów pozwoli Ci lepiej poruszać się po kursie- Usystematyzujesz wiedzę i osłuchasz się z językiem dzięki nagraniom w wykonaniu native speakerów- Opanujesz język na poziomie B1, zgodnym z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.
Wydawnictwo: PONS
52,40 zł
przechowalnia
 Espanol de pe a pa 2 Język hiszpański Podręcznik z płytą CD + Zeszyt ćwiczeń dla średnio zaawansowanych
– nowoczesny podręcznik do nauki języka hiszpańskiego – uwzględnia wytyczne Rady Europy, przedstawione w Europejskich ramach podstaw programowych dla języków obcych – zawiera informacje na temat historii i kultury hiszpańskiej – wzbogacony o płytę CD z nagraniem dialogów, tekstów i piosenek
Wydawnictwo: Europa
94,40 zł
przechowalnia
 Gente 1 ćwiczenia, CD gratis
Kurs języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych w trzech tomach. Opracowany zgodnie z zaleceniami ESOKJ. Gente to: - nauka języka przez dialogi, pracę w grupach, realizację zadań i projektów - wykorzystanie dokumentów i materiałów autentycznych - ciekawe informacje o krajach hiszpańskiego obszaru językowego - zestawienie gramatyczne w dwu tomach w języku polskim - polecenia do zadań i ćwiczeń w pierwszych trzech rozdziałach pierwszego tomu w języku polskim Nowe wydanie 2011.
Wydawnictwo: Lektorklett
39,90 zł
przechowalnia
 Gramatyka Przejrzyście - Język Hiszpański
Gramatyka przejrzyście to zbiór najważniejszych reguł, zasad i wyjątków niezbędnych przy nauce języka, uporządkowanych w tabelach o przejrzystej formie graficznej, znakomicie ułatwiającej orientację i zapamiętywanie.
Wydawnictwo: REA
6,90 zł
przechowalnia
 Hiszpański - Karteczki 1000 najważniejszych słów
Dzięki nauce z Karteczkami:- poznasz 1000 najważniejszych słów i zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,- utrwalisz słówka i poznasz ich użycie w kontekście - przykładowe zdania,- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z aż 40 grup tematycznych,- ćwiczysz język o każdej porze i w dowolnym miejscu,- 20 pustych kartoników do uzupełnienia własnymi słówkami - GRATIS.
Wydawnictwo: EDGARD
49,90 zł
przechowalnia
 Hiszpański - konwersacje mp3 (Audio Kurs)
W zestawie znajduje się książka oraz płyta CD nagrana w formacie mp3. Poziom A1-B1."Hiszpański - konwersacje" uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Zestaw (książka + CD mp3) przeznaczony jest dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą się nauczyć albo udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do krajów hiszpańskojęzycznych.
Wydawnictwo: EDGARD
29,90 zł
przechowalnia
 Hiszpański krok po kroku
Hiszpański krok po kroku kurs do kompleksowej nauki języka hiszpańskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę. 6 godzin wysokiej jakości nagrań - rodowici Hiszpanie, współczesne dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami, 3200 niezbędnych słów i zwrotów, program multimedialny, przystępnie objaśniona gramatyka.
Wydawnictwo: EDGARD
56,90 zł
przechowalnia
 Hiszpański No hay problema! Poziom podstawowy Poziom średni Poziom zaawansowany
Jeżeli nauka hiszpańskiego to twoje nowe hobby i chciałbyś nauczyć się tego języka szybko oraz efektywnie, to zapoznaj się z kursem multimedialnym Hiszpański. ¡No hay problema!+. Zapewnia on wysoką skuteczność oraz optymalne dla każdego użytkownika tempo nauki, dzięki SuperMemo UX, które zarządza indywidualnym procesem nauki i powtórek.
Wydawnictwo: PWN.PL
144,90 zł
137,66 zł
przechowalnia
 Mini słownik hiszpański
15 000 najważniejszych haseł i zwrotów Najnowsze słownictwo
Wydawnictwo: PONS
10,99 zł
przechowalnia
 Słownik De bolsillo polsko hiszpański, hiszpańsko polski + CD
Słownik polsko-hiszpański i hiszpańsko-polski De bosillo zawiera starannie opracowany zbiór współczesnego słownictwa polskiego i hiszpańskiego. Słownik prezentuje około 60 000 haseł, podanych w porządku alfabetycznym i wyróżnionych kolorową czcionką. Hasłom towarzyszy komentarz gramatyczny, umożliwiający poprawną identyfikację części mowy oraz stosowanie najczęściej występujących form wyrazowych.
Wydawnictwo: REA
22,99 zł
przechowalnia
 Socios 2 podr (CD Gratis)
Nowe, zaktualizowane wydanie dwuczęściowego kursu dla osób, które w pracy, w kontaktach zawodowych posługują się językiem hiszpańskim. Każdy rozdział jest związany z realizacją konkretnego zadania np. prezentacja firmy, przygotowanie projektu kampanii reklamowej produktu, organizacja tygodnia pracy w firmie etc. Do kursu są materiały uzupełniające: DVD, Video, CD-Rom, oraz poradniki metodyczne. Poradnik metodyczny do drugiego poziomu do pobrania gratis ze strony www.difusion.com
Wydawnictwo: Lektorklett
78,00 zł
przechowalnia
 Starter PLUS. Hiszpański+CD
STARTER PLUS to kontynuacja niezwykle dobrze przyjętych kursów języka obcego z serii STARTER. Jeśli przerabiałeś materiał Starterów, albo kiedyś zetknąłeś się z językiem obcym, ale nie masz go "poukładanego" w głowie - STARTER PLUS pomoże ci w usystematyzowaniu języka. Pozwoli ci przypomnieć sobie obce słówka, które dla ich lepszego przyswajania podzieliliśmy na dwanaście tematów.
Wydawnictwo: Lektorklett
24,90 zł
przechowalnia
100% Gramatyki j.hiszpańskiego Tablice
100% gramatyki języka hiszpańskiego - tablice gramatyczne, to niezastąpiona, przejrzysta i podręczna pomoc:- przy szybkim wyjaśnianiu problemów gramatycznych,- przy skutecznym rozwiązywaniu zadań gramatycznych,- przy powtórkach z gramatyki,- przy pisaniu bezbłędnych wypracowań,- przy przygotowywaniu się do wypowiedzi ustnych.
Wydawnictwo: KRAM
16,99 zł
przechowalnia
1000 najważniejszych słów w języku hiszpańskim. Jedzenie i picie
1000 słów - na tyle dużo, by zrozumieć język obcy, na tyle mało, by opanować je w mgnieniu oka!
Wydawnictwo: Lektorklett
19,99 zł
13,93 zł
przechowalnia
1000 najważniejszych słów. Jedzenie i picie. Język hiszpański
Poznasz słownictwo z tematu, który interesuje każdego ? Nakarmisz umysł zwrotami dotyczącymi jedzenia ? Ugasisz pragnienie wiedzy o słownictwie związanym z piciem ? Będziesz wiedział, jak wznieść toast ? Poznasz słownictwo przydatne w rozmowach przy stole ? Dowiesz się o ciekawych tradycjach kulinarnych
Wydawnictwo: PONS
19,90 zł
przechowalnia
1000 najważniejszych słów. Podróże Hiszpański
1000 słów- na tyle duży, by zrozumieć język obcy- na tyle mało, by opanować je w mgnieniu oka!Zapamiętasz je dzięki ilustracjom Andrzeja Mleczki.Możesz korzystać z książki, przygotowując się do wakacjiMożesz potraktować ją jako lekturę wakacyjną w podróżyMoże towarzyszyć ci na plaży, przy basenieDzięki niej nauczysz się słownictwa związanego z wakacjamiZrelaksujesz się!
Wydawnictwo: PONS
19,90 zł
przechowalnia
20 minut każdego dnia - język hiszpański
Kurs dla początkujących i średnio zaawansowanych, który stawia na systematyczne przyswajanie małych porcji wiedzy. Szybko i skutecznie uczy podstaw języka hiszpańskiego oraz pomaga utrwalić nabyte umiejętności. Kurs zawiera: 32 rozdziały podzielone na 20-minutowe lekcje.
Wydawnictwo: Langenscheidt
24,90 zł
przechowalnia
30 dni - hiszpański (+CD + kaseta gratis)
Seria praktycznych samouczków do nauki języka obcego. Sukces już po 30 dniach.Dobry sposób na rozpoczęcie nauki, a także na powtórzenie podstawowych zagadnień gramatycznych i słownictwa. Każdy kurs składa się z 30 lekcji, które obejmują dialog w języku obcym wraz z tłumaczeniem na język polski, ćwiczenia, słowniczek i komentarz gramatyczny.
Wydawnictwo: Langenscheidt
29,90 zł
przechowalnia
365 zadań i ćwiczeń język hiszpański
Popularny podręcznik do nauki gramatyki języka hiszpańskiego w ćwiczeniach.Całość składa się z 18 wielkich działów, które podzielone są na kolejne, mniejsze i bardziej szczegółowe podrozdziały z danego zakresu gramatycznego. W każdym pojedynczym podrozdziale znajdują się ćwiczenia o różnym stopniu trudności: od podstawowego (jedno słonko), przez średnio zaawansowany (2 słonka) do zaawansowanego (3 słonka).
Wydawnictwo: Langenscheidt
29,90 zł
27,99 zł
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 11

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej księgarni językowej, ligwistycznej
W ofercie - książki dla tłumaczy, książki językowe, fachowe słowniki.


Pomoc:                         Oferta:

* Kontakt z księgarnią                     księgarnia językowa
* Realizacja i czas dostawy                     słownik norweski
* Koszty przesyłki & Płatności                     Pakiety dla tłumaczy
* Regulamin zakupów                     słowniki branżowe
* Zwroty & Reklamacje
                    język norweski * Rejestracja i ochrona danych osobowych           język japoński<

© www.jezykowa24.pl - Księgarnia językowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.